Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie parkuj jak Łoś! :P
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Nie parkuj jak Łoś! :P
[Obrazek: los.png]

http://nieparkuj.pl

:mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-02-2008 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
ale to jest bardzo dobra akcja. Ja mam duży samochód i tyle razy co nie mogłem wyjechać, bo pozastawiano mnie ze wszystkich stron albo nie mogłem zaparkować, bo inni parkowali jak im się tylko podobało, że sam zastanawiałem się nad jakimś apelem, żeby zacząć parkować z głową (może jak ma się mały samochód, to nie ma problemu z zaparkowaniem)

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
21-02-2008 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
To jak ludzie parkują, to jest czasami po prostu cyrk na kółkach. Ostatnio widziałam fotkę, jak jakiś łoś właśnie, zaparkował pod Makro na czterech miejscach parkingowych równocześnie! :roll: No i jak tu się nie wkurzyć? Albo zdarza się często, że ktoś parkuje prostopadle i zamiast spokojnie zmieścić się między dwiema liniami wyznaczającymi miejsce do zaparkowania, parkuje na linii i przez to zajmuje dwa miejsca parkingowe na raz #-o W takiej sytuacji już nikt obok niego nie zaparkuje, bez znaczenia czy małym czy dużym samochodem. Mandaty powinny lecieć za coś takiego, że aż miło. Ale jak widać nie lecą, bo ludzie dalej parkują jak łosie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-02-2008 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Powinni tacy kierowcy pojechać do Anglii albo do Kanady. Tam by się nauczyli, co to jest respektowanie prawa jakby zapłacili kilka tysięcy funtów bądź dolarów kanadyjskich mandatu. :diabelek:

[ Dodano: Czw 21 Lut, 2008 12:58 ]
Nie parkuj jak łoś - łamanie prawa zgłoś. :mrgreen:
21-02-2008 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów