Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
http://www.zyciejestwekrwi.ocom.pl/
Autor Wiadomość
Carminelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
http://www.zyciejestwekrwi.ocom.pl/
http://www.zyciejestwekrwi.ocom.pl/
20-02-2008 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Zajrzałem. Zawsze się przyda stanąć w prawdzie i zobaczyć,czego nam brakuje do bycia prawdziwym chrześcijaninem.

Może i trudno nam realizować miłość zwłaszcza tą względem nieprzyjaciół, ale w nagrodę za to Chrystus obiecał nam wszystkim Niebo. Lepiej przebaczać niż trwać w gniewie. Gniew nas zamyka zawsze na łaskę. Dlatego nie zamierzam się zniechęcać,choćby wszyscy ateiści stanęli przeciwko mnie i choćby atakowali moją wiarę. Wolę im przebaczyć niż ulegać emocjom.

Silne emocje łatwo może wykorzystać kusiciel, a potem to on się cieszy zaś my mamy wyrzuty.

Jeśli ktoś mnie zranił kiedyś lub w przyszłości zrani słowem,ignorancją czy obmową to proszę,aby Pan okazał tej osobie swoje miłosierdzie a mnie uchronił przed pokusą trwania w nienawiści z powodu tej osoby.
20-02-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carminelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Polonium wnioskuję z Twojego posta ,że słuchałeś nauczania o przebaczeniu, zamieszczonego na stronce. Prawda? czy się mylę?
20-02-2008 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Doszedłem do tego z czasem. Wysłuchałem natomiast tego,co mówiono o miłości i jest to wymagające, ale innej drogi poza miłością nie ma. Tylko przez miłość dajemy świadectwo wiary. Z tego,co wysłuchałem wynika również,że miłość nie może być "przesłodzona" i skupiona tylko na zaspokojeniu zewnętrznych potrzeb bliźniego, lecz także na jego potrzebach duchowych, tzn.mam na myśli pocieszanie drugiej osoby i rozmowę z nią. Słowa te pozwalają lepiej spojrzeć na kwestię miłości bliźniego.

Całe chrześcijaństwo z katolicyzmem włącznie wzywa do miłości. Prawo nie daje usprawiedliwienia. Można być bardzo pobożnym, a nie mieć miłości. Nawet ateista może miłować. "Choćbym mówił językami ludzi i aniołów,a miłości bym nie miał,byłbym niczym" ; "choćbym na jałmużnę dał całą majętność moją,a ciało wystawił na spalenie,a miłości bym nie miał,nic bym nie zyskał".

Słucham różnych świadectw i pomyślałem,że Waszego też wysłucham. Dzięki za linka.
20-02-2008 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carminelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Bardzo cieszę się ,że wysłuchałeś nauczania =D> Mi też ono się bardzo podoba, p. Stepanov zawsze ma "mocne" słowa Uśmiech
21-02-2008 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
witam. jestem auterem tej strony o której tu piszecie, bardzo dziękuje za zainteresowanie. jeżeli możecie to prześlijcie jej adres dalej, bo chciałbym aby jak najwięcej osób mogło zapoznac się z jej treścią, ponieważ może ona miec duży wpływ na ludzkie życie.
22-02-2008 21:13
Odpowiedz cytując ten post
Carminelle Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Gratuluje stronki, jest super Uśmiech Jasne, bede ją wszystkim polecac Uśmiech bo warto.
22-02-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów