Ankieta: Z jaką narodowością się utożsamiasz?
Jestem Polakiem
Jestem Ślązakiem i pragnę separacji od Polski
Jestem Ślązakiem i nie pragnę separacji od Polski
Jestem trochę Polakiem, trochę Ślązakiem i jestem za separacją
Jestem trochę Polakiem, trochę Ślązakiem i nie jestem za separacją
Jestem Niemcem i pragnę separacji od Polski
Jestem Niemcem i nie pragnę separacji od Polski
Jestem trochę Niemcem, trochę Ślązakiem i pragnę separacji
Jestem trochę Niemcem, trochę Ślązakiem i nie pragnę separacji
Inna odpowiedź
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do Ślązaków
Autor Wiadomość
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Pytanie do Ślązaków
Kim są w ogóle Ślązacy? Dlaczego niektórzy (a może wszyscy?) pragną separacji od Polski? Czy jesteście za autonomią Kosowa?

Proszę wypowiedzcie się, albo chociaż zagłosujcie bo jest tu Was chyba trochę mało na forum.

Nie-Ślązacy niech nie głosują, ale jak chcą to niech zabiorą zdanie w sprawie Śląska.

Na innym forum padła taka wypowiedź:
Cytat:No tak ale jak był spis ludnosci na Śląsku to az 1,5mln ludzi powiedzialo ze są narodowosci Śląskiej a nie Niemieckiej czy Polskiej
http://www.forum.pilkarze.net/viewtopic....9216#59216

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
22-02-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kimi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
A słyszałem, że Ślązacy i Kaszubi powiedzieli, że jeżeli Polska będzie się wtrącać w sprawy Kosowa to oni także zarządzają niepodległości.

Mają rację. Nie potrzebnie się wypowiadamy, jak nie znamy świata z tamtej strony. Amerykanie siedzą nam na ogonie i papugujemy ich decyzję, tak jak kiedyś rusków :!: #-o
22-02-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Kimi, mam rodzinę na Kaszubach z korzeniami niemieckimi . Mój tata jest Kaszubem Duży uśmiech i chętnie się do nich przyłącze Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
22-02-2008 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów