Ankieta: Czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie?
nie
tak
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homoseksualizm...
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #451
 
Helmutt napisał(a):No to ja już nie wiem, zamieszałeś mi.
To kto w końcu kogo promuje?
to nie moja brocha - polityka mnie nie interesuje, jeno religia

a aktywny homoseksualizm jest po prostu grzechem, jest czynem przeciwko Bogu - i tyle na podstawie Objawienia mam w tej materii do rzeknięcia

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
17-05-2009 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #452
 
Zgadzam się z tym.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
17-05-2009 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #453
 
Nie znam się na homoseksualiźmie,ale znam faceta, który często mi się chwalil, z jakimi innymi facetami się umawiał...
No a pewnego dnia (nawet byłam świadkiem) poznał kobietę... i są razem.

[Obrazek: mysz4.gif]
17-05-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #454
 
Tylko pytanie, czy istnieje jakaś niekatolicka organizacja "lecząca" gejów? Gdyby zmiana orientacji była faktem naukowym to nie potrzebowałaby wsparcia religii... tymczasem rzekome przekonfigurowanie (homo --> hetero) postrzegane jest w niemalże w kategoriach cudu.
17-05-2009 18:36
Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #455
 
laptula napisał(a):postrzegane jest w niemalże w kategoriach cudu
zależy przez kogo - przez wymienionych w wyżej podanym artykule terapeutów: Mastersa, Johnsona, Biebera, Socaridesa, Nicolosi, Hatterera, Gershmana, Haddena, Hamiltona, van den Aardweg, Barnhouse'a, Ellisa - raczej nie

laptula napisał(a):Tylko pytanie, czy istnieje jakaś niekatolicka organizacja "lecząca" gejów?
wątpię by współcześnie było łatwo odważyć się na tak wielką niepoprawność polityczną... :/

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
17-05-2009 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #456
 
laptula napisał(a):tymczasem rzekome przekonfigurowanie (homo --> hetero) postrzegane jest w niemalże w kategoriach cudu.
Czyli po głupiemu.

Jak mówiłam wcześniej, nie znam się na homoseksualiźmie, wobec czego moje poglądy wynikaja tylko ze wzmianek osób zainteresowanych oraz z tego, co piszecie.

Podejrzewam,ze wśród nastolatków postrzeganie siebie jako geja jest spowodowane chęcia zwrócenia na siebie uwagi lub też wynikiem niewłaściwych relacji w środowisku, w którym żyje.
Potwierdzała by tę teorię moja znojomosć z facetem ( już dawno nienastolatkiem)który miał trudne dzieciństwo.
Zafascynowany był spotykaniem się z mężczyznami, podobał mu się język, uzywany w środowisku gejowskim.
Pozananie dziewczyny, którą się zafascynował chyba bardziej niż tamtym, spowodowało odwrót w jego zachowaniu. Być może był on biseksualistą( jak wspomniał Marek w którymś poście) i dlatego łatwo było mu zmienić orientację.

I muszę wtrącić offtopa( jak moderacja chce, to niech kasuje), "pederasta" kojarzy się pejoratywnie.Potwierdza to fragment filmu "Seksmisja", gdzie zakolczykowany bohater zwraca się do kobiet "nie róbcie z nas pederastów".Nie powiecie mi,ze się nie śmialiście podczas oglądania tego fragmentu.

[Obrazek: mysz4.gif]
18-05-2009 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #457
 
Annnika napisał(a):Używaj może słowa z ich prawidłowym znaczeniem, co tu ma heretyk do tego :?: Dwa - kto szuka znajduje. Sam poszukaj, a nie czekasz na tacę z podanym od razu.
a o jakim slowie myslalas?

M. Ink. * napisał(a):wątpię by współcześnie było łatwo odważyć się na tak wielką niepoprawność polityczną.
oj to moze nie niepoprawnosc polityczna tylko bez boga nie mozna wyleczyc homikow
w koncu to kosciol najbardziej sie angazuje w wyleczenie homikow
zastanawiam sie tylko czemu swoich nie umieja wyleczyc

znam te stronki Duży uśmiech
pan Spitzer sam stwierdzil ze jego probka nie byla reprezentatwyna dla calej populacji homikow

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
18-05-2009 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #458
 
Poczytajcie sobie wywiad Najfeld z drem Cameronem:
http://goscniedzielny.wiara.pl/wydruk.ph...2935&katg=

[ Dodano: Pon 18 Maj, 2009 16:30 ]
dr Cameron napisał(a):– Tak, to w końcu kraj „Solidarności”. Cały Zachód wam kibicował, jak obalaliście sowiecką dyktaturę. Macie drugą na świecie konstytucję. Przyjechałem do was porozmawiać. Nie spodziewałem się, że lewicowi ekstremiści mają tu aż taką władzę, że decydują, czego wolno słuchać studentom uczelni katolickiej.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-05-2009 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #459
 
Ks.Marek napisał(a):Poczytajcie sobie wywiad Najfeld z drem Cameronem:
http://goscniedzielny.wiara.pl/wydruk.ph...2935&katg=

[ Dodano: Pon 18 Maj, 2009 16:30 ]
dr Cameron napisał(a):– Tak, to w końcu kraj „Solidarności”. Cały Zachód wam kibicował, jak obalaliście sowiecką dyktaturę. Macie drugą na świecie konstytucję. Przyjechałem do was porozmawiać. Nie spodziewałem się, że lewicowi ekstremiści mają tu aż taką władzę, że decydują, czego wolno słuchać studentom uczelni katolickiej.

pan cameron 20 lat temu zostal wykreslony z ASP za nierzetelnosc
jesli chodzi o pania najfeld nie znam bardziej "bezstronnej" osoby

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
18-05-2009 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #460
 
http://tygodnik.onet.pl/0,26700,kazus_ca...ntarz.html

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
18-05-2009 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #461
 
piecia napisał(a):a o jakim slowie myslalas?

Przepraszam najmocniej, przeczytałam"heretyk" - zmęczenie się odbiło Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
18-05-2009 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #462
 
piecia napisał(a):oj to moze nie niepoprawnosc polityczna
oj chyba głównie tak Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
18-05-2009 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #463
 
Ks.Marek napisał(a):Poczytajcie sobie wywiad Najfeld z drem Cameronem:
http://goscniedzielny.wiara.pl/wydruk.ph...2935&katg=
No tak... Joanna Najfeld... i wszystko jasne. Osoba bezpardonowo i bezczelnie kreująca się na "mega-hiper-katoliczkę", bez elementarnych zasad kultury, nie szanująca innych przekonań niż swoje własne, w dodatku chamska i wulgarna.

Dziwię się, że jeszcze nikt jej na zbity pysk nie wywalił, bo swoim zachowaniem robi tylko "niedźwiedzią przysługę" katolikom i równocześnie wielką przysługe gejom, którzy spokojnie mogą twierdzić, że czują się znieważani przez "katolików".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2009 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #464
 
M. Ink. * napisał(a):
piecia napisał(a):oj to moze nie niepoprawnosc polityczna
oj chyba głównie tak Uśmiech
czyli wszystko jasne, lobby homoseksualne Uśmiech

Cytat:No tak... Joanna Najfeld... i wszystko jasne. Osoba bezpardonowo i bezczelnie kreująca się na "mega-hiper-katoliczkę", bez elementarnych zasad kultury, nie szanująca innych przekonań niż swoje własne, w dodatku chamska i wulgarna.
Dziwię się, że jeszcze nikt jej na zbity pysk nie wywalił, bo swoim zachowaniem robi tylko "niedźwiedzią przysługę" katolikom i równocześnie wielką przysługe gejom, którzy spokojnie mogą twierdzić, że czują się znieważani przez "katolików".

ona po prostu walczy o kazda duszyczke

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
19-05-2009 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #465
 
Helmutt napisał(a):No tak... Joanna Najfeld...
Spoko luzik. Ona tylko pytałą. A odpowidał Cameron, nie zaś ona za niego. Zatem nie pień się jak Omo liposystem 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-05-2009 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów