Ankieta: Czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie?
nie
tak
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homoseksualizm...
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #496
 
Kyllyan napisał(a):nie każdy homoseksualista jest gejem.
Pamiętaj, że to tylko Twoja klasyfikacja.

Helmutt napisał(a):A odróżniać trzeba, bo większośc gejów to normalni ludzie - czego o aktywistach raczej powiedzieć nie można...
Tylko, że gdyby nie ci aktywiście to pewnie homoseksualizm w Polsce nadal byłby tematem tabu, delikatnie rzecz ujmując.
24-05-2009 01:06
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #497
 
Cytat:Tylko, że gdyby nie ci aktywiście to pewnie homoseksualizm w Polsce nadal byłby tematem tabu, delikatnie rzecz ujmując.
Trzeba poczekać, kiedyś pedofile zaczną robić parady w Polsce :roll2: i kwestia tabu też zniknie automatycznie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-05-2009 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #498
 
Rachel napisał(a):
Cytat:Tylko, że gdyby nie ci aktywiście to pewnie homoseksualizm w Polsce nadal byłby tematem tabu, delikatnie rzecz ujmując.
Trzeba poczekać, kiedyś pedofile zaczną robić parady w Polsce :roll2: i kwestia tabu też zniknie automatycznie.
tia... złodzieje samochodów też są w Polsce dyskryminowani - może najwyższy czas powalczyć o więcej tolerancji także dla tych osób na paradach równości... :krzywy:

w końcu to przecież na pewno ofiary społeczeństwa i życie ich determinuje - jakby nie musieli, to by tego nie robili :diabelek:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
24-05-2009 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #499
 
Zawsze te same nielogiczne argumenty. Co ma homoseksualizm do pedofilii albo złodziejstwa, skoro te dwa ostatnie są przestępstwami :?:
No, ale zawsze trzeba napisać cokolwiek, byle się odszczekać, prawda, Rachel i M. Irk. :?:
24-05-2009 13:52
Odpowiedz cytując ten post
Fils Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 152
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #500
 
Cytat:czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie, czy stanowi konsekwencje błedów wychowawczych? czy moza to leczyc i "cofnac" homoseksualiste na droge heteroseksualna?
W większości homoseksualizm jest wrodzony.

Pedofilia nie jest zakazana. Zakazane są stosunki płciowe z osobnikami poniżej 16 roku życia. Pedofilia też jest wrodzona i głównie występuje u heteroseksualnych mężczyzn, rzadziej u homoseksualnych mężczyzn i heteroseksualnych kobiet.

Często tak bywa, że osoby nie rozumiejące tematu poprostu krzyczą. Podobnie jest z ewolucją.
24-05-2009 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #501
 
Flis, wreszcie jakiś rzeczowy post.

Cytat:Pedofilia nie jest zakazana. Zakazane są stosunki płciowe z osobnikami poniżej 16 roku życia. Pedofilia też jest wrodzona i głównie występuje u heteroseksualnych mężczyzn, rzadziej u homoseksualnych mężczyzn i heteroseksualnych kobiet.
No tak, źle się wyraziłem, ale miałem na myśli stosunku seksualne, które notabene są dozwolone prawnie od ukończenia 15 roku życia, tak mi się wydaje.
Ale to nie wątek o pedofilii.
24-05-2009 19:45
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #502
 
laptula napisał(a):No, ale zawsze trzeba napisać cokolwiek, byle się odszczekać, prawda, Rachel
Nie prawda! Dla mnie logika ta sama. Pedofil np. mężczyzna gwałci chłopca i ten chłopiec później jest homoseksualisą.

Ale pedofile nie będą paradować, bo wolą zacisza gdzie prawo ich nie dorwie...
choć nie każdy pedofil dopuszcza się zbrodniczych czynów.

Poprostu chodzi o to, że nie trzeba parad aby wiedzieć o tym żę są ludzie o skłonnościach homo. Dla mnie jest to chęć wciśnięcia ludziom, że to jest normalne.
A tak nie jest!

Ps.
Fils napisał(a):Pedofilia też jest wrodzona
Ręce mi opadły!

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-05-2009 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #503
 
Fils napisał(a):W większości homoseksualizm jest wrodzony.
Jakieś badania i dowody? Czy chciałeś się tylko pochwalić swoją wiarą w dziwne dogmaty?

Cytat:Pedofilia też jest wrodzona i głównie występuje u heteroseksualnych mężczyzn, rzadziej u homoseksualnych mężczyzn i heteroseksualnych kobiet.
Badania wskazują, że w zaledwie 3%-wej grupie homoseksualistów (statystyki kanadyjskie wykazują 1%) (Blanchard R. i inni. "Fraternal birth order and sexual orientation in pedophiles", Archives of Sexual Behaviour 2000; 29:463-78) aż 1/4 z nich to pedofile. Oznacza to, że w tak małej w porównaniu z całą populacją grupie, jaką są osoby o orientacji homoseksualnej, zachowania pedofilskie występują 10 - 25 razy częściej niż w pozostałej przeszło 90% populacji mężczyzn heteroseksualnych.

Cytat:Pedofilia też jest wrodzona
[abstahując od kolejnego dogmatu] - czy w związku z tym stwierdzeniem uważasz, że powinniśmy zaakceptować pedofilskie praktyki, a może nawet jakoś uregulować je prawnie i prawem chronić pedolifi?

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
24-05-2009 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #504
 
Zawsze mi się wydawało, że najwięcej pedofilii jest jednak wśród księży, bo jakoś nie słychać o wykorzystywaniu dzieci przez homoseksualistów, za to Kościół Katolicki dorobił się mnóstwa skandali w tej materii. Co do badań, to są głównie rekomendowane na stronach właśnie katolickich, co też o czymś świadczy.
25-05-2009 00:48
Odpowiedz cytując ten post
Fils Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 152
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #505
 
Sivis Amariama, Chciałem się jedynie pochwalić moją wiarą w dogmaty...

Popęd seksualny to instynkt. Jądro podwzgórzowe jest miejscem gdzie najprawdopodobniej znajduje się ten zapis 'instynktu'. Badania rezonansowe mózgu wskazują, że pedofile/homoseksualiści mają zaburzoną prace tej części mózgu. Nie jest jednak udowodnione, że homoseksualizm jest spowodowany tym zaburzeniem. Trwają badania. Jest to dla mnie o wiele bardziej wiarygodne, niż twierdzenie, że na orientacje seksualną mają wpływ czynniki środowiskowe. U małp też są homoseksualiści i wątpię, żeby ich homoseksualizm był spowodowany np. wychowaniem.
Teza 'homoseksualizm jest wrodzony' jest więc najbardziej prawdopodobna.

http://www.ojp.usdoj.gov/ Ten departament opublikował swojego czasu statystyki na temat pedofilii na których podpierałem swoje słowa na temat statystyk. Przeszukam stronę i podeślę.

Czytałeś Blanchard-a czy powtarzasz za portalami? Pytam bo to ważne dla mojego kolejnego pytania...

Pedofilia to zaburzenie funkcjonowania (najprawdopodobniej) mózgu. Pedofil jest normalnym człowiekiem ale musi walczyć ze swoim 'złym instynktem'. Musi walczyć z dwóch powodów: po pierwsze seks z dziećmi jest zakazany prawnie. Pomińmy jednak to prawo, bo jest ono bezsensowne dla naszej dyskusji. Ważniejsze jest inne prawo - jest nim prawo do wolności. Dla pedofila obiektem zainteresowań seksualnych jest człowiek, który jest nie zdolny do rozmnażania (przed wiekiem dojrzewania). Oznacza to, że pedofil uprawiając seks musi dokonać zgwałcenia. Jest to naruszenie wolności drugiej osoby. Wynika z tego jasno i klarownie, że zachowania pedofilii są poprostu niezgodne z podstawowym prawem. Nie potrzeba tu wymyślnych dowodów.

Teraz troszkę o tym pomyślałem i faktycznie możesz mieć racje z tymi statystykami. Amerykanie wzięli pod uwagę (zapewne - nie pamiętam już) nie tyle pedofilii, co osoby łamiące amerykańskie prawo. Zmieniło to zapewne statystyki. Muszę to jednak sprawdzić.

Podobno istnieje coś takiego jak homoseksualizm środowiskowy. Wytłumaczcie mi sposób jego działania? Czemu występuje? Podajecie przykład?
Mamy między sobą teorię opartą o wyniki badań mózgu i popartą domysłami hipotezę psychologów. Co jest bardziej sensowne?

Rachel napisał(a):Ręce mi opadły!
To je podnieś i napisz coś więcej o tym 'opadaniu'. Dobrze, że chociaż twojemu koledze ręce nie opadły i podjął ze mną merytoryczną dyskusję.

Pozdrawiam
25-05-2009 01:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #506
 
Rachel napisał(a):Nie prawda! Dla mnie logika ta sama. Pedofil np. mężczyzna gwałci chłopca i ten chłopiec później jest homoseksualisą.
Rachel napisał(a):Ręce mi opadły!

bardzo ladnie podsumowalas sama siebie

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
25-05-2009 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #507
 
laptula napisał(a):
Helmutt napisał(a):A odróżniać trzeba, bo większośc gejów to normalni ludzie - czego o aktywistach raczej powiedzieć nie można...
Tylko, że gdyby nie ci aktywiście to pewnie homoseksualizm w Polsce nadal byłby tematem tabu, delikatnie rzecz ujmując.
Dokładnie. Wspaniałe, mądre i przemyślane zaś działania aktywistów sprawiły, że na słowo "równouprawnienie homoskesualistów" noż się w kieszeni otwiera. Przynajmniej mi.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-05-2009 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #508
 
Helmutt napisał(a):
laptula napisał(a):
Helmutt napisał(a):A odróżniać trzeba, bo większośc gejów to normalni ludzie - czego o aktywistach raczej powiedzieć nie można...
Tylko, że gdyby nie ci aktywiście to pewnie homoseksualizm w Polsce nadal byłby tematem tabu, delikatnie rzecz ujmując.
Dokładnie. Wspaniałe, mądre i przemyślane zaś działania aktywistów sprawiły, że na słowo "równouprawnienie homoskesualistów" noż się w kieszeni otwiera. Przynajmniej mi.
czyli powinni siedziec cichutko w domu bez zadnych praw i wtedy byloby wszystko ok

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
25-05-2009 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #509
 
piecia napisał(a):Dokładnie. Wspaniałe, mądre i przemyślane zaś działania aktywistów sprawiły, że na słowo "równouprawnienie homoskesualistów" noż się w kieszeni otwiera. Przynajmniej mi.
czyli powinni siedziec cichutko w domu bez zadnych praw i wtedy byloby wszystko ok[/quote]
Cóż, skoro odpowiadają Ci tacy "rzecznicy pokolenia" jak pan Biedroń - który w każdym wywiadzie płacze jak to gejów w Polsce na ulicach mordują; czy pan Niemiec - co założył czas jakiś temu własny kościół i robi z siebie idiotę - no to o czym mowa.
A prawa powinni mieć i prawa mają. Jak każdy obywatel. Należałoby opracować tylko przepisy o dziedziczeniu itp. w związkach homo i już. Czego Wy jeszcze chcecie?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-05-2009 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #510
 
Tylko, że właśnie gdyby nie Ci "rzecznicy pokolenia" to wielu gejów płakałoby w poduszkę w zaciszu swojego domu, przepraszając świat, że żyją.
W całym ruchu gejowskim chodzi o wpojenie społeczeństwu szacunku dla inności i właściwie nie tylko o gejów chodzi. Zauważasz, że w Polsce ktoś kto odstaje od normy swoim ekscentrycznym ubiorem czy zachowaniem jest od razu wyszydzany a w skrajnych przypadkach nawet bity, pomimo, że nie wyrządza krzywdy innym!
Na przykład pan w czerwonym rajstopach przechadzający się ulicami Londynu nie wzbudza żadnych emocji wśród przechodniów. Pewnie za tym samym panem w Polsce krzyczano - pedał, trans albo nawet grupa kiboli rozwaliłaby mu łeb.
Poza tym, widać, że kraje w którym ludziom dano najwięcej swobody w wyrażaniu siebie są najbogatsze. Weźmy USA - strasznie mi się podoba ten kraj (i notabene mam nadzieję, że go odwiedzę ponownie) - tam każdy świr z nawet najbardziej zwariowanym pakietem pomysłów może się realizować i USA jest światową potęgą, bo danie swobody obywatelom sprawiło, że lepiej się rozwijają niż będąc pod jakąś cenzurą.
No, a w Polsce ciągle jakieś upomnienia - nie rób tak, bo co powie ksiądz, babcia, nie ubieraj się tak, bo co o Tobie powiedzą inni i tak dalej przykładów można by stworzyć tysiące. Polaków na każdym kroku ogranicza jakieś tabu, że nie wypada, że to nie jest polska tradycja.....
Uważam, że podstawą sukcesu jest wyzbycie się wszelkich uprzedzeń co do zachowań wzorców, które wprawdzie są niektórym obce, ale nie wyrządzają nikomu krzywdy. I właśnie ruch gejowski ma na celu wykorzenić z Polaków uprzedzenia w stosunku do gejów. To oczywiste, że akceptacja powszechna nigdy nie będzie, chodzi jednak o tolerancję - coś mi się nie podoba, ale ok to coś jest i muszę się z tym pogodzić.
25-05-2009 13:07
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów