Ankieta: Czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie?
nie
tak
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homoseksualizm...
Autor Wiadomość
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #556
 
Cytat:To był sarkazm, tak w ogóle.
No, domyśliłem się 8)

Cytat:co Ci do tego czy kolega lubi chłopców czy dziewczynki?
To, że wiem, iż dla chłopców dziewczynki są lepszym rozwiązaniem a próba zastępowania ich innymi chłopcami jest szkodliwa.

Cytat:Nie orzekaj autorytatywnie, że "on się w tym męczy"
Nie napisałem, że się męczy:>

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
27-05-2009 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #557
 
nieania napisał(a):A ja nawet nie muszę odnosić się do nauki Kościoła. Poleciłam w tym temacie książkę, która rozpatruje temat od strony czysto filozoficznej.

Na wykładach z etyki miałam jak na razie jedynie wprowadzenie do homoseksualizmu. Ale to mi już wystarczy, by postawić wszelkie twierdzenia dotyczące uwarunkowań biologicznych pod znakiem zapytania. Bardzo żałuję, że nie byłam na konferencji prof. Camerona, ale dr Czachorowski akurat tuż po zakończeniu tej konferencji miał z nami wykład z wprowadzenia do etyki seksualnej i wspominał o tym co było na konferencji i o tym, że jest to potwierdzenie słuszności poglądów jakie są nam wykładane.

czy znasz moze jakis prawdziwych profesorow, ktorzy nie sa powiazani z kosciolem i takich bzdur jak pan camreon nie wypowiadaja, np starowicz albo izdebski
jak juz pisalam wczesniej pan camreon wylecial APA za nierzetelnosc i teraz jezdzi po swiecie z wykladami ktore z nauka nie maja nic wspolnego

Kod:
Powtórzył, że homoseksualiści popełniają więcej przestępstw, zażywają więcej narkotyków i są bardziej skłonni do alkoholizmu niż osoby heteroseksualne. - Wykażę koszty, jakie społeczeństwo ponosi w związku z homoseksualizmem. Największe to molestowanie dzieci - rozpoczął. Wyświetlał informacje, że co trzeci sprawca molestowania nieletnich jest gejem. Powoływał się m.in. na badania - jak się wyrażał - progejowskiego Instytutu Kinseya. Twierdził, że tam, gdzie kontakty homoseksualne są popularne (wymienił Pakistan), popełnianych jest więcej morderstw i gwałtów na chłopcach.
Kod:
Potem wystąpienia mieli księża z UKSW i psycholożki ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Moderował ks. prof. Władysław Majkowski z UKSW

Kod:
Orientacji seksualnej - o ile jest stuprocentowa (nie ma nawet cienia zainteresowania płcią przeciwną) - nie można zmieniać. I nie należy, bo może to przysporzyć dodatkowych cierpień. - Jeśli jest taki cień zainteresowania, można starać się go wzmacniać - twierdzi prof. Zbigniew Lew Starowicz.


Sivis Amariama napisał(a):Ta kwestia jest wyjaśniona czy to u Aardwega czy Cohena.
Mogę przesłać książki. Ale przecież Tobie póki co dobrze w tym tęczowym światku, gdzie patrzy się na wszystko przez różowe okulary...
Pomyśl, jak długo jeszcze będziesz piękny i młody. Myślisz, że jak to wszystko się skończy? Romantyczną miłością dwóch starszych panów, bujających się na wiklinowych fotelach przy kominku, z kotami na kolanach?
Obudź się i nie daj się omamiać.

Kod:
holenderski "terapeuta reparatywny" Aardveg, który stworzył jeszcze jedną teorię, mającą rzucić światło na pochodzenie homoseksualizmu. Otóż bystry ten psychiatra dostrzegł, że jego pacjenci mają skłonność do użalania się nad sobą i powiązał to z faktem, że są to homoseksualiści. Jego wniosek: homoseksualizm jest spowodowany przez użalanie się nad sobą.

uwazasz ze homiki i lesbijki laczy tylko i wylacznie seks
homoseksualizm to orientacja psychoseksualna
to bardzo sterotypowe ze nie potrafisz wyobrazic sobie dwoch starszych panow czy pan razem
kto omamia?

Sivis Amariama napisał(a):To, że wiem, iż dla chłopców dziewczynki są lepszym rozwiązaniem a próba zastępowania ich innymi chłopcami jest szkodliwa.
a skad wiesz?

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
27-05-2009 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #558
 
Cytat:holenderski "terapeuta reparatywny" Aardveg, który stworzył jeszcze jedną teorię, mającą rzucić światło na pochodzenie homoseksualizmu. Otóż bystry ten psychiatra dostrzegł, że jego pacjenci mają skłonność do użalania się nad sobą i powiązał to z faktem, że są to homoseksualiści. Jego wniosek: homoseksualizm jest spowodowany przez użalanie się nad sobą.
Tak spycić można wszystko Szczęśliwy

Cytat:uwazasz ze homiki i lesbijki laczy tylko i wylacznie seks
Nie

Cytat:a skad wiesz?
Lektur i doświadczenia.

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
27-05-2009 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fils Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 152
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #559
 
Sivis Amariama napisał(a):występujące u zwierzat przypadki homoseksualizmu, dziecibojstwa czy kanibaluzmu to wyjątki od norm ich zachowań.
Racja. Co nie wyklucza, że nie jest to zaburzenie instynktu.

Cytat:Frans de Waal, "Bonobo Sex and Society"
Przeczytam to się wypowiem.

Sivis Amariama napisał(a):Antonio Parado
Nawet nie wiem kto to, a hiszpańskiego nie znam.

Sivis Amariama napisał(a):Póki co jest nienaukowa.
Jest to koncepcja tak jak każda inna w tym temacie. Nie jest to temat w którym mamy jedną udowodnioną teorie. Mózgu jeszcze na tyle nie znamy i dlatego go poznajemy. Psychologia bada w inny sposób.
Owszem czytałem o tym, że nie ma jednego genu. Jednak potem w pisali, że nie wykluczone, że są za to odpowiedzialne grupy genów. Nadal jest to tylko jedna z teorii (nie wykluczono w100%, że nie ma takiego genu (hipoteza oparta na badaniach)).

Sivis Amariama napisał(a):Ok, czekam
Liczę. Są to statystyki o wyrokach za pedofilie. Nie ma podanych danych typu: homo tyle, hetero tyle. Mogę to obliczyć poprzez inne dane. Ile chłopców zgwałcił jeden pedofil, a ile 'pedofilki' (jest ich notabene bardzo mało)... i tak dalej. Dane z 1995 roku podajże. Jak wyliczę to podam co z tego wynika i dam źródło w pdf. Cierpliwości - wole spr informacje, które kiedyś tam dostałem. Podobno homo pedofilia ma oscylować w granicach 9%. Spr.

Sivis Amariama napisał(a):Mam nadzieję, że nie uważasz, iż dorosłe osoby, zdolne do rozrodu, nie mogą ulec gwałtowi:>
Pedofile, ich ruchy (często współpacujące i wspierane przez środowiska gejowskie) a nawet partie mają inne zdanie na ten temat:>
Nie rozumiem? Pisałem co to jest pedofilia tylko...
Co do drugiego zdania: wątpię żeby homoseksualiści współpracowali z pedofilami... raczej pedofile korzystają z homoseksualistów. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

Sivis Amariama napisał(a):Mogę Ci przesłać na malia lub pozyczyć [bo widze, że jestes z Krakowa] kilka książek.
Raczej wolałbym abyś przesłał mi tytuły - z chęcią przeczytam. Będą dostępne w jakiejś bibliotece (Kraków), czy od razu mam zamawiać i nie męczyć się z szukaniem? Mail ci wyśle w PW.


Pozdrawiam
27-05-2009 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #560
 
Cytat:Co nie wyklucza, że nie jest to zaburzenie instynktu.
Jasne. Zdecydowanie jest to zaburzenie.

Cytat:wątpię żeby homoseksualiści współpracowali z pedofilami... raczej pedofile korzystają z homoseksualistów. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.
A jednak chociażby w Holandii partia próbująca lobbować "dobrą pedofilię" działa oficjalnie ze stowarzyszeniami gejowskimi.
Pewnie też jest coś takiego jak homo-pedoseksualizm :>
[np. u kilku z tych panów: http://www.pardon.pl/artykul/8660/pedofi..._dzieci/9]

Cytat:Raczej wolałbym abyś przesłał mi tytuły
Poszły.

Cytat:Będą dostępne w jakiejś bibliotece (Kraków)
Chyba wszystkie widziałem w bibliotece PAT.
Na UJ nie mieli kilku.

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
27-05-2009 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #561
 
piecia napisał(a):czy znasz moze jakis prawdziwych profesorow
[center]
"prawdziwi"

Pomysł

czyli tacy,
co zawsze
mówią,
że homo
jest "cacy"

Szczęśliwy
[/center]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
27-05-2009 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #562
 
laptula napisał(a):bo jakoś nie słychać o wykorzystywaniu dzieci przez homoseksualistów

... bo nie wolno mówić brzydko o homoseksualistach a o Kościele wręcz przeciwnie, to na topie Oczko :?: Najprostsze ... coś wybiórczą masz pamięć. Bo media dość często stosunkowo w sytuacji wykorzystywania dzieci mówiły o pederastach ( pojęcie użyte w sensie neutralnym) = osobach czujących pociąg do dzieci swojej płci.

Generalnie z racji że temat dość ognisty sugeruję już zawczasu zwracać na potem uwagę na temperaturę wypowiedzi. Coby z czasem za gorąco nie było Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-05-2009 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #563
 
Raport Rady Badań nad Rodziną (FRC) z USA z roku 2002 (dr T.J. Dailey „Homosexuality and Child Sexual Abuse”) wykazuje wysoką zależność między homoseksualizmem a pedofilią. Statystyki pokazują, że homoseksualni mężczyźni (3%) dokonują aż 1/3 aktów molestowania seksualnego dzieci, a więc nieproporcjonalnie dużo. Gdyby nie było związku między homoseksualizmem a pedofilią, zaledwie 3 % aktów pedofilnych powinno być popełnianych przez homoseksualistów…

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
28-05-2009 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #564
 
czytaliście, że APA zmieniło stanowisko na mniej radykalne w sprawie homoseksualizmu? już nie twierdzą, że nie da się homoseksualizmu leczyć za pomocą terapii ani, że jest on wynikiem uwarunkowania genetycznego, bo równie dobrze może być nabyty.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
28-05-2009 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #565
 
Tak, na poprzedniej stronie o tym wspomniałem Oczko

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
28-05-2009 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #566
 
piecia napisał(a):pan camreon wylecial APA za nierzetelnosc
Co jest wierutnym kłamstwem puszczonym w świat przez media.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
28-05-2009 01:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #567
 
Cytat:uwazasz ze homiki i lesbijki laczy tylko i wylacznie seks
Sivis Amariama napisał(a):Nie
to w takim razie skad pomysl ze dwoje starszych panow nie moze bujac sie w wiklinowych fotelach z kotem na kolanach
Cytat:a skad wiesz?
Sivis Amariama napisał(a):Lektur i doświadczenia.
czyzbys byl chodzacych dowodem transformacji?
nieania napisał(a):Co jest wierutnym kłamstwem puszczonym w świat przez media.
dokladnie w 1983
Cytat:czytaliście, że APA zmieniło stanowisko na mniej radykalne w sprawie homoseksualizmu? już nie twierdzą, że nie da się homoseksualizmu leczyć za pomocą terapii ani, że jest on wynikiem uwarunkowania genetycznego, bo równie dobrze może być nabyty.
Kod:
Stwierdza się w nim, że do tej pory nie istnieją żadne badania naukowe, które wykazałyby, iż terapia (...) jest bezpieczna i efektywna

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
28-05-2009 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #568
 
piecia, przecież nie mówię, że zmienili zdanie o 180 stopni tylko, że już nie mówią radykalnego "nie" jakimkolwiek próbom podejmowania terapii. czyli kroczek w dobrą stronę Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
28-05-2009 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #569
 
spioh napisał(a):piecia, przecież nie mówię, że zmienili zdanie o 180 stopni tylko, że już nie mówią radykalnego "nie" jakimkolwiek próbom podejmowania terapii. czyli kroczek w dobrą stronę Uśmiech
a ja nie mowie ze ty tak mowisz, tylko ze dalej nie ma badan na potwierdzenie teorii ze jakakolwiek terapia jest skuteczna i bezpieczna.

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
28-05-2009 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #570
 
piecia napisał(a):to w takim razie skad pomysl ze dwoje starszych panow nie moze bujac sie w wiklinowych fotelach z kotem na kolanach
No tak podział na płeć jest totalnym bezsensem.. Z pewnością każdy zdrowo myślący facet zastanawia się po co są te kobiety i każda zdrowo myśląca kobieta zastanawia się do czego potrzebni ci faceci. Przecież dla homoseksualistów to takie nienaturalne bycie w związku z osobą innej płci. Chcą mieć dzieci... nie wiadomo z jakiego powodu nie mogą spłodzić. Tak pomysł na to, aby rodzina wyglądała w taki sposób : "dwójka panów z kotem" jest taki naturalny.

Mąż i żona z dziećmi - to jakiś zaściankowy model rodziny.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
28-05-2009 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów