Ankieta: Czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie?
nie
tak
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homoseksualizm...
Autor Wiadomość
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #586
 
Mój tekst o homoseksualizmie:

http://sivis.salon24.pl/107739,homoseksualizm

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
29-05-2009 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #587
 
piecia napisał(a):a ja uwzam ze dzieci powinny miec prawo do rownego traktowania a nie wytykania palcami bo nie maja taty czy mamy a ten czynnik srodowiskowy tworza rodzice ktorzy pokazuja swoim dzieciom ze te inne to sa beeee, mozesz ich bic, wyzywac itp.
poza tym jest mnoswto dzieci ktore nie maja albo mamy albo taty, wychowuje je babacia dziadek, czy te wszystkie dzieci bedziesz wytykac palcem bo nie maja odpowiedniego wzorca dla ciebie a sa darzone uczuciem, maja zapewnione bezpieczenstwo i sa szczesliwe?
Czy czytałaś, co napisałam, czy też nie?
Nie pisz, jak czegoś nie przeczytasz.

Napisałam,ze nie popieram czegoś takiego jak etykietowanie czy nierówne traktowanie dziecka.


A rodzicem będziesz kiedyś ( lub jesteś, lub masz szansę być TY). Wychowaj swoje dziecko w dobry sposób, bez uprzedzeń. Będzie to krok w dobrym kierunku.

[Obrazek: mysz4.gif]
30-05-2009 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #588
 
Myszkunia napisał(a):
piecia napisał(a):a ja uwzam ze dzieci powinny miec prawo do rownego traktowania a nie wytykania palcami bo nie maja taty czy mamy a ten czynnik srodowiskowy tworza rodzice ktorzy pokazuja swoim dzieciom ze te inne to sa beeee, mozesz ich bic, wyzywac itp.
poza tym jest mnoswto dzieci ktore nie maja albo mamy albo taty, wychowuje je babacia dziadek, czy te wszystkie dzieci bedziesz wytykac palcem bo nie maja odpowiedniego wzorca dla ciebie a sa darzone uczuciem, maja zapewnione bezpieczenstwo i sa szczesliwe?
Czy czytałaś, co napisałam, czy też nie?
Nie pisz, jak czegoś nie przeczytasz.
Napisałam,ze nie popieram czegoś takiego jak etykietowanie czy nierówne traktowanie dziecka.
A rodzicem będziesz kiedyś ( lub jesteś, lub masz szansę być TY). Wychowaj swoje dziecko w dobry sposób, bez uprzedzeń. Będzie to krok w dobrym kierunku.

alez jak najbardziej czytalam i dlatego to napisalam
i zapytalam sie ciebie i co w zwiazku z brakiem takiego wzorca czyli z tymi wsztystkimi dzieci ktore wychowuja sie bez jednego rodzica? sa wybrakowane wedlug ciebie?
bez uprzedzen to jak twoim zdaniem?

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
01-06-2009 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #589
 
piecia napisał(a):alez jak najbardziej czytalam i dlatego to napisalam
i zapytalam sie ciebie i co w zwiazku z brakiem takiego wzorca czyli z tymi wsztystkimi dzieci ktore wychowuja sie bez jednego rodzica? sa wybrakowane wedlug ciebie?
bez uprzedzen to jak twoim zdaniem?

Ech... kompletnie wyszłyśmy z tematu...

Napiszę,jak myślę:
Takie dzieci mają pewne deficyty wychowawcze;nie oznacza to,ze sobie nie poradzą w życiu,że są gorsze. Czasem lepiej poradzą sobie niż dzieci z obojgiem rodziców.Jednak brak jest brakiem.
Weź sobie jakąś książkę pedagogiczną, poczytaj. Obejrzyj sobie dzieci z jednym rodzicem i dzieci z obojgiem; popatrz na dzieci z rodzin zwyczajnych i z rodzin patologicznych...różnice występują.

[Obrazek: mysz4.gif]
01-06-2009 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #590
 
Myszkunia napisał(a):
piecia napisał(a):alez jak najbardziej czytalam i dlatego to napisalam
i zapytalam sie ciebie i co w zwiazku z brakiem takiego wzorca czyli z tymi wsztystkimi dzieci ktore wychowuja sie bez jednego rodzica? sa wybrakowane wedlug ciebie?
bez uprzedzen to jak twoim zdaniem?

Ech... kompletnie wyszłyśmy z tematu...

Napiszę,jak myślę:
Takie dzieci mają pewne deficyty wychowawcze;nie oznacza to,ze sobie nie poradzą w życiu,że są gorsze. Czasem lepiej poradzą sobie niż dzieci z obojgiem rodziców.Jednak brak jest brakiem.
Weź sobie jakąś książkę pedagogiczną, poczytaj. Obejrzyj sobie dzieci z jednym rodzicem i dzieci z obojgiem; popatrz na dzieci z rodzin zwyczajnych i z rodzin patologicznych...różnice występują.
porownujesz rodziny patologiczne do niepelnych?
ja jestem z niepelnej ale nie z patologicznej, nie widze roznicy
a powiedz mi rodzina niepelna i rodzina gdzie sa oboje rodzice ale nie ma milosci? w ktorej dziecko wedlug ciebie bedzie bardziej "skrzywione"?

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
01-06-2009 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #591
 
Koniec offtopa :!:

Wracamy do głównego wątku. :offtopic: :patrzy: :rulez:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-06-2009 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #592
 
Ja myślę, że środowiska gejowskie powinny na kolanach dziękować polskim prawakom -bo to w końcu dzięki takim Gowinom, Kamińskim, Jurkom, Giertychom, Rydzykom, Kaczorom itp. o gejach coraz więcej się mówi, coraz więcej podnosi się projektów regulacji prawnych itp.
Gdyby nie polska prawica "katolska" (katolska, a nie katolicka) i jej zakrojona na szeroką skalę kampania reklamowa homoseksualizmu - to o gejach by nie było tak głośno.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-06-2009 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #593
 
Helmutt napisał(a):Ja myślę, że środowiska gejowskie powinny na kolanach dziękować polskim prawakom -bo to w końcu dzięki takim Gowinom, Kamińskim, Jurkom, Giertychom, Rydzykom, Kaczorom itp. o gejach coraz więcej się mówi, coraz więcej podnosi się projektów regulacji prawnych itp.
Gdyby nie polska prawica "katolska" (katolska, a nie katolicka) i jej zakrojona na szeroką skalę kampania reklamowa homoseksualizmu - to o gejach by nie było tak głośno.
a moze inaczej, katole tak reaguje dlatego ze homiki wyszly z ukrycia.

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Wto 02 Cze, 2009 22:32 ]
I warn leci bo nie raz było upomnienie , żebyś uważał na słowa :/

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
02-06-2009 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #594
 
piecia napisał(a):
Helmutt napisał(a):Ja myślę, że środowiska gejowskie powinny na kolanach dziękować polskim prawakom -bo to w końcu dzięki takim Gowinom, Kamińskim, Jurkom, Giertychom, Rydzykom, Kaczorom itp. o gejach coraz więcej się mówi, coraz więcej podnosi się projektów regulacji prawnych itp.
Gdyby nie polska prawica "katolska" (katolska, a nie katolicka) i jej zakrojona na szeroką skalę kampania reklamowa homoseksualizmu - to o gejach by nie było tak głośno.
a moze inaczej, katole tak reaguje dlatego ze homiki wyszly z ukrycia.
No ale czy nie jest to wspaniały przykład "reklamy mimowolnej"? Gdyby nie sciekłe wrzaski "katolstwa", to wielu ludzi nie miałoby nawet specjalnej świadomości w tym temacie a tak zmuszeni są pomysleć, podowiadywać się, zastanowić się - wreszcie - samemu wgłębić się w temat.
To tak jak np. z filmami typu "Kot da Vinci" i "Harry Potter" - wściekłe ryki "katolstwa" tylko napędzają widownię do kin (w części ludzi typu "pójde zobaczę o co tyle afery" a w częsci "zrobię jełopom na złość i obejrzę, a co"), a producenci liczą zyski Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-06-2009 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #595
 
Helmutt napisał(a):
piecia napisał(a):
Helmutt napisał(a):Ja myślę, że środowiska gejowskie powinny na kolanach dziękować polskim prawakom -bo to w końcu dzięki takim Gowinom, Kamińskim, Jurkom, Giertychom, Rydzykom, Kaczorom itp. o gejach coraz więcej się mówi, coraz więcej podnosi się projektów regulacji prawnych itp.
Gdyby nie polska prawica "katolska" (katolska, a nie katolicka) i jej zakrojona na szeroką skalę kampania reklamowa homoseksualizmu - to o gejach by nie było tak głośno.
a moze inaczej, katole tak reaguje dlatego ze homiki wyszly z ukrycia.
No ale czy nie jest to wspaniały przykład "reklamy mimowolnej"? Gdyby nie sciekłe wrzaski "katolstwa", to wielu ludzi nie miałoby nawet specjalnej świadomości w tym temacie a tak zmuszeni są pomysleć, podowiadywać się, zastanowić się - wreszcie - samemu wgłębić się w temat.
To tak jak np. z filmami typu "Kot da Vinci" i "Harry Potter" - wściekłe ryki "katolstwa" tylko napędzają widownię do kin (w części ludzi typu "pójde zobaczę o co tyle afery" a w częsci "zrobię jełopom na złość i obejrzę, a co"), a producenci liczą zyski Uśmiech
lobby homikow wie jak dzialac Duży uśmiech

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
02-06-2009 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #596
 
Sugeruję ogółowi wyzbyć się określeń typu "katol" i "homik" :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-06-2009 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #597
 
Annnika napisał(a):Sugeruję ogółowi wyzbyć się określeń typu "katol" i "homik" :/

nie wiem czy wiesz ale dla osob homoseksualnych okreslenie homik nie jest pejoratywne, ale pewnie nie wiesz
dwa definicja katola chyba zostala podana przez helmutta wiec nie zaliczasz sie do niej wedlug tej definicji, czujesz sie urazona w imieniu giertycha rydzyka kaczora?
a z pogladami twoimi nie musze sie zgadzac ani ty z moimi ale to jeszcze nie jest rownoznaczne z brakiem szacunku, chyba ze jako katoliczka jestes nieomylna

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
03-06-2009 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #598
 
Annika napisał(a):Sugeruję ogółowi wyzbyć się określeń typu "katol" i "homik" :/
czemu?

piecia napisał(a):chyba ze jako katoliczka jestes nieomylna
i po co taka uszczypliwość? dyskusji szukasz czy zwady?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
03-06-2009 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #599
 
spioh napisał(a):
Annika napisał(a):Sugeruję ogółowi wyzbyć się określeń typu "katol" i "homik" :/
czemu?

piecia napisał(a):chyba ze jako katoliczka jestes nieomylna
i po co taka uszczypliwość? dyskusji szukasz czy zwady?

jak najbardziej dyskusji
to w dyskusji uszczypliwosc jest zakazana?

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
03-06-2009 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #600
 
mnie pytasz? zajrzyj do regulaminu forum :mrgreen:

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
03-06-2009 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów