Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanderka xD
Autor Wiadomość
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Sanderka xD
A więc. Mam na imię Sandra i jestem z Lęborka. Nalezę do MRRN (Młodzieżowego Ruchu Rycerstwa Niepokalanej). Należę do parafii św, Jakuba Apostoła Duży uśmiech Oczywiście nie ma tam księży diecezjalnych tylko Franciszkanie !! (także jak coś to mam wtyki xD). Bardzo często mi odbija xD Nie wiem co mam pisać o sobie... Najlepiej zna mnie sam Pan Bóg. Zaraz po nim jedna osoba z forum (hikari_93 :* ). Także jak coś pytajcie ją xD Albo zadawajcie pytania mi w tym temacie. Chętnie odpowiem Uśmiech Otwarcie i szczerze Język
23-02-2008 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
sanderka1000 napisał(a):Młodzieżowego Ruchu Rycerstwa Niepokalanej
pierwszy raz słyszę o tej wspólnocie Uśmiech
co tam porabiacie ?

Do Lęborka szykuję się wybrać ,ale nie wiem jeszcze kiedy Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
23-02-2008 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
MRRN, czyli Młodzieżowy Ruch Rycerstwa Niepokalanej skupia ludzi młodych, którzy w Rycerstwie Niepokalanej (MI) odkrywają drogę rozwoju swojego życia duchowego. Pragną oni poświęcić swoją młodość w służbie Jezusowi i Maryi. Duży uśmiech

"Zdobyć cały świat dla Chrystusa, przez Niepokalaną" - to hasło w pełni oddaje nasz cel i pragnienia. Chrystus umarł za wszystkich ludzi, więc wszyscy powinni być zbawieni. Naszym zadaniem jest pomóc innym w poznaniu i pokochaniu jedynej prawdziwej Miłości! Jak to robimy? - zastanawiasz się pewnie. :coo:

1. Modlimy się - to nasze pierwsze i podstawowe pole działania. Praktykujemy modlitwę osobistą i liturgiczną. Maryi polecamy wszystkie sprawy i intencje.
2. Podejmujemy wyrzeczenia, posty, umartwienia - wszystko po to, by "zdobyć cały świat"... :ks:
3. Angażujemy się w życie parafialne - przygotowujemy obstawy liturgiczne, dekoracje, spektakle teatralne, adoracje, bierzemy udział w akcjach parafialnych. :-({|=
4. Organizujemy spotkania formacyjne - dla nas samych i młodzieży, wśród której jesteśmy. Staramy się być widocznym znakiem obecności Bożej. :mrgreen:
5. Propagujemy Cudowny Medalik oraz prasę katolicką i rycerską - według myśli założyciela MI - św. Maksymiliana, który namawiał do stosowania wszelkich godziwych środków dla szerzenia Ewangelii. \Duży uśmiech/

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
23-02-2008 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
 
Oj tak Duży uśmiech kochamy naszą wspólnotę i franków 8Jesteśmy wspolnotą przez duże W! jestesmy troche zwariowani - nawet nasz moderator! Razem rozważamy drogę Maryi i wraz z nia ruszamy w świat bronić i walczyc!! Bo jestesmy rycerzami Niepokalanej prawda sanderko>? :hm:
23-02-2008 20:22
Odpowiedz cytując ten post
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Oj tak-jak przyjdziesz do naszej wspólnoty to normalny z niej nie wyjdziesz Język No nie wyjdziesz bo z niej się nie da wyjść Duży uśmiech Oczywiście masz wolną rękę.. Nie chcesz w niej być, nie podoba Ci się jej CHARYZMAT (wtajemniczeni wiedza o co chodzi Duży uśmiech ) to możesz odejść ale naprawdę nie sądzę żeby coś takiego miało miejsce \Duży uśmiech/

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
23-02-2008 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
jest takie powiedzenie!! natura daje pic wode przez deszcz i ciernirm w BUSZu i kwiatom w ogrodach! w naszej wspolnocie na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie. Oczywiscie jak trzeba jestesmy powazni i zrownowazeni! nawet coraz lepiej nam to idzie hehe (o.Kamilowi na pewno <brawo>)
23-02-2008 20:44
Odpowiedz cytując ten post
Natajla Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cześć Sandra Uśmiech

Miłego pobytu na Forum. Uśmiech

Ap 21, 4
23-02-2008 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
To troszkę działacie :mrgreen:

a oprócz tego czym się interesujesz?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
23-02-2008 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Witam i ja serdecznie.
Życzę powodzenia.
23-02-2008 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Hmm... Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to głównie anime... :mrgreen: Ale też sport i tańczę jumpstyle Duży uśmiech No i może trochę psychologia... (trzeba umieć niektórych "wyczaić" :mrgreen: )

Dziękuję za życzenia Duży uśmiech

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
24-02-2008 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
sanderka1000 napisał(a):tańczę jumpstyle
co takiego ?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-02-2008 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Jumpstyle-tai taniec nowoczesny Duży uśmiech To sie tańczy do techna... Jak zobaczysz teledysk Jackyl & Hyde - Freefall to wtedy będziesz wiedzieć o co chodzi Uśmiech Oni tam właśnie tańczą jumpstyla Uśmiech

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
24-02-2008 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Raczej nie zobaczę, bo nie lubię techna ;P :roll2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-02-2008 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Heheja też nie przepadam ale tak jakoś wpadło w ucho :mrgreen:

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
24-02-2008 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #15
 
Akurat Hyde'a bardzo lubię - szczególnie właśnie ten teledysk z samochodzikami lego Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-02-2008 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów