Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Maryja a antysemityzm
Autor Wiadomość
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
"Żydo-komuna"...nie biorę komunistów w obronę, bo nie załugują....nieistotne czy żydowska, amerykańska, chińska...etc.
Oskarżenia Żydów o zamach to totalne przegięcie....pół biedy gdy pisze takie farmazony p. Michałkiewicz, ale gdy powtarza to kapłan katolicki????...piekło tylko się raduje :diabelek: =D>
O Prezydentowej się nie wypowiadam Uśmiech
16-03-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
A co z amerykanami ? Uśmiech
Poza wszystkim coś takiego jak żydo-komuna jest realnym zjawiskiem społecznym określającym pewną grupę lewicujących Żydów(co Prawda wygląda na to że grupę tę daleko silniej identyfikuje człon "komuna" niż "żydo").
W latach 60-tych w PZPR istniały dwie frakcje "Natolińczyków" (pseudo "Chamy") oraz "Puławian" (pseudo "Żydy").
Marzec 68 dlatego przybrał (mówię w olbrzymim uproszczeniu) - z punktu widzenia komunistów odcień antysemicki, ponieważ "Natolińczycy" chcieli wykończyć przeciwną frakcję - "Żydokomunę" tj. "Puławian".

[ Dodano: Nie 16 Mar, 2008 12:07 ]
CO oczywiście nie znaczy że Żydzi wysadzili WTC - to bzdura.

pozdrawiam
Marek
16-03-2008 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Nie kwestionuję istnienia Żydo-komuny, nam też tworzyli "jedynie słuszny" sytem PRL Duży uśmiech
Byli w Europie czemu nie ma ich być w USA?
Przecież Żydzi nie są wolni od wad, które dotykaja wszystkich nacji - Polacy tez nie sa od tego wolni Duży uśmiech
Chodzi mi tylko o powielanie bzdur w rodzaju "akcji Żydo-komuny" na WTC.
16-03-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
admerykańska żydo komuna to jak u nas zwolennicy radia m :gitarka: :spam:
16-03-2008 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
No i jak ktoś się czepnir Żydów to już cięzko się jest odczepić. :evil:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
16-03-2008 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Alus, Marek MRB - ja mam podstawy, by trwać przy swoim. Pokażcie mi swoje racje, by mnie przekonać...
A Żydzi są perfidni od wieka wieków. Tak samo jak katolicy, protestanci i wiele innych denominacji chrześcijańskich jak też i religii

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-03-2008 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
To ksiądz oskarża, więc najpierw należy przedstawić dowody uprawniające do oskarżeń - tylko nie artykuł p. Michałkiewicza Duży uśmiech
"Ja mam podstawy" - nie jest dowodem.
16-03-2008 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Cytat:A Żydzi są perfidni od wieka wieków. Tak samo jak katolicy, protestanci i wiele innych denominacji chrześcijańskich jak też i religii

To aż tak katastrofalnie. Nie sądzę. Jest niewątpliwie wielu porządnych Żydów i też są wśród nich nawet tacy, co cierpią biedę. Nie ma tylko zła, lecz dobro i zło przejawiają się na zmianę - taka sinusoida. A cywile żydowscy, którzy cierpią wskutek wojny. Natomiast skrytykowałbym żołnierzy izraelskich. Zresztą nawet Watykan krytykuje wojnę na Ziemi Świętej. A inna kwestia to lobby wpływające na część notariuszy i kancelarii adwokackich, z korzyścią dla strony chcącej odzyskać swoją własność. Ale nie wszystkim na tej własności aż tak zależy, więc bez paniki.

Rozmawiałem z osobą pochodzenia żydowskiego. Ta osoba przeżyła getto i powiedziała mi jak z kwestią majątków pożydowskich jest.
16-03-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
No to nas obu wyprowadź z błędu, OK?
http://www.naszawitryna.pl/przewodnia_sila_19.html

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-03-2008 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kleryk Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 121
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Cytat:Alus, Marek MRB - ja mam podstawy, by trwać przy swoim. Pokażcie mi swoje racje, by mnie przekonać...
A Żydzi są perfidni od wieka wieków. Tak samo jak katolicy, protestanci i wiele innych denominacji chrześcijańskich jak też i religii
To dlaczego atakujesz tylko Żydów?
16-03-2008 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Kleryk napisał(a):To dlaczego atakujesz tylko Żydów?
Jeszcze nikogo nie zaatakowałem, poza tym, czytasz niezbyt uważnie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-03-2008 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kleryk Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 121
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:Jeszcze nikogo nie zaatakowałem, poza tym, czytasz niezbyt uważnie...

A to niby co:
Cytat:Amerykańska Żydo-komuna będzie chwytać sie wszelkich możliwych sposobów, by przekonać ku sobie maluczkich. Ciekawe, ile forsy wyjęli ze skarbca pod WTC, nim go wysadzili w powietrze...
Przejaw miłości bliźniego i zdrowego rozsądku?
16-03-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cytat:http://www.naszawitryna.pl/przewodnia_sila_19.html

Pisze napewno o aresztowaniu obywateli Izraela. Ale nie chciałbym zaraz twierdzić, że atak na WTC był odpowiedzią na wojnę domową z Palestyną, która z krótkimi przerwami trwa nadal. Dobrze wiadomo, że Izrael ma sojuszników w Stanach Zjednoczonych. A odnośnie terrorystów islamskich to chcieli zawsze zająć Jerozolimę. Kiedyś były wyprawy krzyżowe, bo muzułmanie chcieli zagarnąć miejsca ważne dla chrześcijaństwa, a teraz jest wojna, bo chcą zająć tereny Izraela i Izrael jest zmuszony do użycia wojska . Niespokojny jest ten Bliski Wschód. Tam prawie zawsze walczono.

Nie wiem, kto realnie zaatakował WTC, ale zapewne była to Al-Kaida w pewnym sensie też powiązana z terroryzmem palestyńskim. Dwie wieże osiadły tak jak osiada budynek podczas wyburzania. Czy terroryści wyburzając budynek pełen ludzi chcieli zniszczyć skarbiec ? Nie można wykluczyć tego. Uderzenie samolotu nie może spowodować przecież osiadania budynków, chyba że jest na to inny dowód, o którym nie wiem.
16-03-2008 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Jak dalej pójdzie to sie antysemici ujawnią :twisted:

Odnosnie WTC słyszałam opinie, że przed uderzeniem samolotu , musiało dojśc do wybuchu w dolnej czesci budynków.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
16-03-2008 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Owszem, nie wykluczam wybuchów w dolnej części budynków. A zatem wydedukowaliśmy w naszym prywatnym śledztwie co następuje:

1. Terroryści okradają skarbiec w podziemiach WTC i następnie zakładają tam ładunki wybuchowe pod każdą wieżą.
2. Uderza pierwszy samolot i uderza drugi.
3. Wieże zapadają się kolejno wskutek (zdalnej) detonacji ładunków w podziemiach WTC. Charakter zapadania typowy jak przy kontrolowanym wyburzaniu.

Pytania : Czy w Control Demolition zatrudnieni byli potencjalni terroryści ?
16-03-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów