Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Maryja a antysemityzm
Autor Wiadomość
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Szczerze mówiąc to traktuję podobne rewelacje tak jak przeczytane jakiś czas temu w jednym z pisemek rewelacje że WTC zburzyli sami amerykanie (a były i wersje że kosmici).
CIekawe jak ktoś chciałby powiedzieć w tajemnicy kilku tysięcy Żydom że mają nie iść tego dnia do roboty Uśmiech
Spekulację statystyczne bardzo łatwo wyjaśnić - wystarczyłoby gdyby biura akurat firm żydowskich były niżej, albo w drugiej (późniejszej) wieży, albo gdyby reguły ewakuacji były inne lub winda bliższa (wyjaśnień jest 1000 a nawet nie wiemy czy dane podane w tym artykule są prawdziwe).

Generalnie spiski się zdarzają, ale trzeba uważać żeby nie szukać ich wszędzie.

pozdrawiam
Marek
16-03-2008 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
A co ksiądz na to??
http://www.the614thcs.com/40.926.0.0.1.0.phtml
Przytacza ksiądz witryny tzw. "Prawdziwych Polaków-katolików"- "prawy, nasza witryna"...gdzie snują panowie baśnie z 1000 i jednej nocy Duży uśmiech
To taka prawda jak w TVPuls "historyk" doszukał sie i udowadniał, że śmierć ks. J. Popiełuszki to cicha zmowa SB, Solidarności i Kościoła.
Śmieć księdza miała być bodźcem, zarzewiem dla społeczeństwa do walki z rezimem komunistycznym.
Jednym z "argumentów" była diagnoza - "SB to wyspecjalizowane służby, które nie powoliłyby sobie na tyle błędów i ujawnienie zwłok i sprawców"....rzetelny argument - prawda??? Duży uśmiech
16-03-2008 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
alus napisał(a):A co ksiądz na to??
To tak samo, jakbyś na obrone Kwasa przywoływała łamy Trybuny.
alus napisał(a):To taka prawda jak w TVPuls "historyk" doszukał sie i udowadniał, że śmierć ks. J. Popiełuszki to cicha zmowa SB, Solidarności i Kościoła.
Co ty wiesz o Kościele, Alus? Ty znasz tylko to, co ci powiedzą, co ewentualnie wydedukujesz, bądź podsłuchasz. Zresztą, wiedza, o która mi tu idzie jest tobie i wielu innym nieuprawniona. Zatem nie dziwi mnie, że szańcem bronisz się przed tym, co faktycznie skrywają karty historii. Gdzie człowiek, tam i grzech...
Kościół od tego wolny nie jest...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-03-2008 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Na obronę Kwasa przywołałam dokumenty z IP Uśmiech (w innym watku)
A w tym linku ma ksiądz podane oficjalny wykaz nazwisk wszystkich ofiar - nie trudno wyłuszczyż żydowskie nazwiska.
Kościół nie jest wolny od grzechu...ale nie uwierzę w perfidne spiskowanie z SB w celu zabójstwa kapłana - nigdy nie uwierzę...może jestem naiwna - ale wolę być naiwna, niż uwierzyć w tak ogromne zło Smutny
16-03-2008 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
alus napisał(a):nigdy nie uwierzę...może jestem naiwna - ale wolę być naiwna, niż uwierzyć w tak ogromne zło Smutny
Jesteś...
posłuchałaś komentarzy "medialnych biskupów" w/s wypowiedzi Prezydentowej?
Kiedy do Kurii nędzy Kościół przestanie brać jakąkolwiek stronę w wydarzeniach sceny brudu światowego? Czy to Kaczyński, czy Kowalski, czy Genowefa Pigwa, jak chrzani androny i uskutecznia szwindle: piętnować!

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-03-2008 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
Piętnować i w dyby zakuć :diabelek: =D>
A nie żal księdzu wiekowej niewiasty...i do tego jeszcze z PiS :shock:
17-03-2008 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
alus napisał(a):A nie żal księdzu wiekowej niewiasty...i do tego jeszcze z PiS
A teraz to mnie zbiłaś z tropu...
O sobie mówisz, czy o prezydentowej?
Dopóki o. Rydzyk ciągnie RM, dopóty będzie jakis widoczny znak sprzeciwu wobec polityki na kolanach wobec tych od micwy...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-03-2008 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
O Prezydentowej.
Cóz zrobić jak Bóg wybrał sobie tych "od micwy" i obdarzył wieloma talentami - przodują oni na świecie w finansach, handlu, kulturze, nauce....o. Rydzyk świadom lub nież też jest od nich uzależniony Duży uśmiech
17-03-2008 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Aluś, nie za bardzo się z tym zgodzę. Chyba nie sądzisz, że naszym zadaniem jest milczeć i nie mieć własnego zdania. Nie można wszystkiego wyjaśniać kwestią wybraństwa danego narodu, a samemu umywać ręce od wszelkich obowiązków uparcie twierdząc : nie nadaję się do niczego, wyręczą mnie inni - lepsi ode mnie. Właśnie taką postawę spotykamy często w naszym kraju. Zastanawia mnie, czy to my czasem nie dajemy sobą rządzić innym.

Tak działa lobbing. Silni rządzą słabszymi widząc i wykorzystując ich bezsilność, strach oraz rozleniwienie. Czemu się tak łatwo mamy dać złamać. Gdzie w nas ten "duch walki" spod Monte Cassino się podział. Wyzwólmy się spod władzy mediów i wpływowych osób, mówmy wreszcie po naszemu, wolni od manipulacji.
17-03-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
Polonium - a kto Ci broni być wolnym? Uśmiech
Mnie to straszenie Żydami, Żydo-komuną, masonami trochę śmieszy....zwłaszcza wsród chrześcijan, którzy na każdej Mszy św powtarzają - "Przez Chrystusa, z Chrystusem< w Chrystusie"....a On stale powtarzał - "Nie lekajcie się" :aniol:
Nie mówię "cóż zrobić" w sensie, że jesteśmy tacy bezdarni...tylko przyznaję, że Żydzi to utalentowany naród....2 tysiące lat w rozsypce, w diasporach, przetrwali, wpisali się w historię, ekonomię, kulturę całego świata.
Pokaż mi podobny naród.
17-03-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
A ja tam się Judków nie lękam, chętnie się z nimi zaprzyjaźnię. Ich przebogata kultura i mądrość płynąca z tysięcy lat przyjaźni z Bogiem nie podlega dyskusji. Ale jak każdy inny naród, mają swego świra i niech umieją o tym odważnie mówić.

Czemu nie ma seks skandali z udziałem rabinów, hę? Przecież oni są tylko obrzezani, a nie orzezani? Nie wierzę, że nie ma tego problemu pośród nich. Ale lepiej jest poużywać sobie na konkurencji, Panie Michnik, co nie? :diabelek:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-03-2008 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Cytat:Czy to Kaczyński, czy Kowalski, czy Genowefa Pigwa, jak chrzani androny i uskutecznia szwindle: piętnować!
Zgadzam się. I dodać do tego niektórych, ulubionych przez media biskupów. Niestety...
Cytat:Dopóki o. Rydzyk ciągnie RM, dopóty będzie jakis widoczny znak sprzeciwu wobec polityki na kolanach wobec tych od micwy...
A czy "ci od micwy" to rzeczywiście nasz główny przeciwnik ?
Cytat:A ja tam się Judków nie lękam, chętnie się z nimi zaprzyjaźnię. Ich przebogata kultura i mądrość płynąca z tysięcy lat przyjaźni z Bogiem nie podlega dyskusji. Ale jak każdy inny naród, mają swego świra i niech umieją o tym odważnie mówić.
Powiedzmy: jak każdy naród mają swoich świrusów i swoich zbrdniarzy. A także swoich cwaniaków.
Cytat:Czemu nie ma seks skandali z udziałem rabinów, hę? Przecież oni są tylko obrzezani, a nie orzezani? Nie wierzę, że nie ma tego problemu pośród nich. Ale lepiej jest poużywać sobie na konkurencji, Panie Michnik, co nie?
Mniejsza o seks-skandale - w ogóle chrześcijaństwo jest jedyną z trzech wielkich religii, ktorego symbole można poniewierać a chrześcijanie - których można bezkarnie (ba ! przy aplauzie i rechocie) obrażać.
Ale to chyba dobrze o nas świadczy...

pozdrawiam
Marek
18-03-2008 09:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
A może rabini szybko, skutecznie i bez rozgłosu pozbywają się parszywej owcy z własnych szeregów?
18-03-2008 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Czy rabini stosują klątwy, to tego niestety niewiem. U nich powinno na to być określenie "cherem" tzn.odłączenie. Muzułmanie stosują tzw. fatwę.
18-03-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Cytat:Zgadzam się. I dodać do tego niektórych, ulubionych przez media biskupów. Niestety...
Owszem, popieram. Wg mnie bez sensu i źle, kiedy bp Goclowski, Pieronek, Życiński maja parcie na szkło TVN 24 i na programy autorskie Pani Moniki Olejnik. Z tego nie ma żadnego dobra..
Marek MRB napisał(a):A czy "ci od micwy" to rzeczywiście nasz główny przeciwnik ?
Myśle, że jednak tak. I to nie chodzi o tych szeregowców, ale o Rotszyldów, Wiesenthali i innych takich....
Marek MRB napisał(a):Powiedzmy: jak każdy naród mają swoich świrusów i swoich zbrdniarzy. A także swoich cwaniaków.
Fakt. I jakoś się nie mówi o anty jakichś tam nacjach, co nie? Jednak będę przy okazji bronić tezy, iż antychrześcijanizm jest praktykowany.
Cytat:A może rabini szybko, skutecznie i bez rozgłosu pozbywają się parszywej owcy z własnych szeregów?
Daj Boże. Choć:
po 1: nie masz na to dowodów, prawda?
po 2: to nie jest wyjście z impasu. To zawsze jest człoweik...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-03-2008 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów