Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Pawel87 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Pawel87
Witam jestem nowy na forum więc chciałbym się przedstawić.
Mam na imię Paweł pochodzę z małej miejscowości o nazwie Lipiany położonej w województwie zachodniopomorskim mam 20 lat (skończyłem we wrześniu). W październiku rozpocząłem naukę na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna. Jest to niby informatyka ale jest tam wszystkiego po trochu (łącznie z chemią, fizyką itp.). Interesuję się wieloma rzeczami:
Informatyka(właśnie jestem w trakcie nauki języka PHP );
Fora internetowe
Muzyka;
Matematyka;
trochę Astronomia;
Psychologia (lubię pomagać innym w ich problemach);
Ciekawostki;
Oczywiście i przede wszystkim swoją religią Uśmiech (Jestem katolikiem :aniol: );
No i to chyba było by wszystko.
Hmmm...Co jeszcze ...jestem raczej spokojnym człowiekiem, chętnym do pomocy w miarę swoich możliwości. Myślę, że można o mnie powiedzieć, że mam poczucie humoru, ale jeżeli sytuacja tego wymaga potrafię zachować powagę. I to by było chyba tyle. Jeżeli są jakieś pytania proszę śmiało pytać Uśmiech
16-03-2008 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj pośród nas.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-03-2008 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witaj zatem Uśmiech
Ja zaś znając realia netu i pisania "forumowego" sadzę że swoją silną wiarę jak i silne nerwy możesz na forum śmiało przetestować. Oczko
Szczególnie na forach o charakterze religijnym ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
16-03-2008 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nika92 8177 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 167
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
witam na forum Duży uśmiech myśle, że twoje zdolności przydadzą sie na forum Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

" Powierz Panu swoj? drog? i zaufaj Mu: On sam b?dzie dzia?a? " Ps 37
16-03-2008 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawel87 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
nika92 8177 napisał(a):witam na forum Duży uśmiech myśle, że twoje zdolności przydadzą sie na forum Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Ja również witam wszystkich Uśmiech Jeżeli tylko będę do czegoś przydatny to z chęcią pomogę Uśmiech
17-03-2008 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja już niemal 2 lata się testuję...
Powodzenia życzę i wyrozumiałości, której niekiedy wielu z nas brak...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-03-2008 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
teraz musisz wybrać stronę dobra lub zła. jeśli zła to PM do mnie, obmyślimy nowe afery i spiski Duży uśmiech
17-03-2008 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
:rulez: :patrzy:
Nie prowokuj, bo się poślizgniesz na skórce od banana, i już nic nie uknujesz :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-03-2008 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
nie no żartowałem. ja jestem dobry, tylko udaję takiego niedobrego, niepokornego
17-03-2008 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
witamy Uśmiech
nie wiem czym były spowodowane problemy, że nie dostałeś maila aktywacyjnego no ale już jesteś pośród nas Uśmiech
życzę mile spędzonego czasu na forum Uśmiech


PS napisał(a):nie no żartowałem. ja jestem dobry, tylko udaję takiego niedobrego, niepokornego
tak tak my wiemy jak to jest z Toba :roll2:
17-03-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Witam i Ja Ciebie życzę miłego pobytu na forum. Uśmiech
17-03-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
witam xD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
19-03-2008 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
PS napisał(a):teraz musisz wybrać stronę dobra lub zła. jeśli zła to PM do mnie, obmyślimy nowe afery i spiski
Wspaniały tekst,bo
PS napisał(a):żartowałem
Bardzo mnie rozbawił! Duży uśmiech
A Pawła witam serdecznie.Co zamierzasz po studiach, czy rozwijać się w kierunku edukacji czy tez bardziej w kierunku informatycznym?
Z tego, co piszesz, to masz głowę matematyczną, czyli ścisły umysł.

[Obrazek: mysz4.gif]
19-03-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawel87 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Szczerze mówiąc to się troszkę zawiodłem na tym kierunku bo szedłem tam z przekonaniem, że idę na informatykę, ale jak na razie raczej nie mam zajęć związanych z informatyką i chyba raczej nie będę miał bo mam kolegę z Liceum na drugim roku i mniej więcej wiem jakie będę miał później zajęcia no ale nie chcę tu narzekać :wink: Dobra strona jest taka, że po 3 latach (to są studia licencjackie) będę miał otwartą drogę na Politechnikę Szczecińską na kierunek już czysto informatyczny Uśmiech
Myszkunia napisał(a):A Pawła witam serdecznie.Co zamierzasz po studiach, czy rozwijać się w kierunku edukacji czy tez bardziej w kierunku informatycznym?
Z tego, co piszesz, to masz głowę matematyczną, czyli ścisły umysł.

Dziękuje Ci (oraz wszystkim innym także :mrgreenUśmiech za powitanie Uśmiech W odpowiedzi na Twoje pytanie raczej swoja przyszłość wiąże z informatyką niż z edukacją Uśmiech
19-03-2008 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Witam Ciebie Paweł i pozdrawiam Uśmiech
20-03-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów