Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierścień Atlantów
Autor Wiadomość
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #196
 
Ja Dzięki łasce Wiary w Boga,znalazłam się właśnie tutaj.Dwa lata temu na chwilę zbłądziłam,a może właśnie taka była wola Pana,żebym pobłądziła,się przekonała i oparła pokusię szatana i jego podszeptom i atakom.Jak byłam na forum ezoterycznym,wszystko
było pięknie dopuki zrobiłam kilka razy coś nie zgodnie z "zasadami" tamtejszej Góru.
Matko Kochana,jak Kudłaty w Nią wstąpił,jak zaczeła wylewać pomyje i zastraszać.I wiecie
co się stało! jak zdecydowałam się odłączyć to dopiero zaczeły się ataki energetyczne ze strony tej pani.Jestem pewna,że gdyby nie moglitwa ,egzorcyzmy tobym sobie nie poradziła.Jasne bo nakprościej posłóżyć się diabłem jak samemu nie można sobie poradzić,z Bogiem w którego się nie wierzy.
Tarot naprowadzi,podpowie i co tam jeszcze.....Milky idź Ty lepiej tam gdzie Twoje
miejsce to świata ezoterycznego.Tu przecież chodzi Ci jedynie o to aby mieszać,manipulować.....a to Ci się nie uda .Jeśli Bóg z Nami kto przeciwko Nam Szczęśliwy

Wiara Góry przenosi....
31-01-2009 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #197
 
kredka198 napisał(a):dobre omnyk <brawo> ... .Tak się składa Milky ,że Bóg (pomnimy to ze w Niego nie wierzysz) przychodzi poprzez ludzi do tych zagubionych.. .
a co do pierścienia..mój kolega nosi...i w ogóle nie chce go zdejmować ani nic... jak kiedyś chciałam go zobaczyć(wtedy nie wiedziałam co to) to się ostro bronił ..<dziwne> a tak normalnie" w życiu "to z jednego talerza moglibyśmy jeść i nic by mu to nie przeszkadzało... wiec to nie sprawa charakteru.. .takie sprawy zmieniają ludzi.. .tak samo mama mojej koleżanki..rozwód potem zaczęło się od bioterapeutów..potem znaczki na ścianach "na dobry sen" ,kazała "dzieciakom" w niedziele sprzątać i pracować(brak szacunku dla dnia świętego) aż w końcu zauważyłam na jej reku ten pierścień atlantów... kiedyś często u nich siedziałam teraz mnie tam"odrzuca"jakby i wole się z koleżanka spotykać gdzie indziej...

hahaha
dobre.
I to wszystko przez jeden pierścień Szczęśliwy

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
31-01-2009 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #198
 
a ten pierścień to przeca szczęście przynosi i co tam jeszcze.... Szczęśliwy Szczęśliwy runami tyż się można obłożyć na wszystko momagają :shock: i inne bzdety.... Szczęśliwy

Wiara Góry przenosi....
31-01-2009 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #199
 
Trzeba tez dokładnie liczyc oczka w w łańcuszkach co sie medaliki nosi bo może miec sześcset sześdziesiąt sześc oczek!! Albo 411 co w numerologii daje liczbe sześc, trzeba tez patrzec na kody paskowe zakupów co by nie wystepowły dziwne liczby. No i nie daj boze czarny kot przebiegnie ci droge z tymi zakupami to gleba murowana...
I nie używac słowa "trzeba" bo to słowa pochodzi od słowian "fuj" ledwo mi to słowo przeszło przez gardło i oznacza złożenie ofiary bożkom. No i nie wiem czy dobrze kupowac na sniadanie twarożek, bo był o podobnej nazwie pewien swarożyc co mu dary składano. Alleluja.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
31-01-2009 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #200
 
pafni> ale w zabobony wierzysz, usmiac sie mozna ze wXXI wieku, sa jeszcze ludzie zabobonni. Szczęśliwy
31-01-2009 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Milky Way Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #201
 
Nic,co ludzkie nie jest mi obce nadinn - tak łatwo się zapomina nie? :hm:

http://pl.youtube.com/watch?v=-k173d6TO9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KBS4MQ1JS9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=mG0HCICxHj...re=related
31-01-2009 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #202
 
W kwestii zabobonów - nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, czy masz na myśli to, że każdy wierzy w zabobony w mniejszym lub większym stopniu? Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że w absolutnie żadne zabobony nie wierzę. Wierzę jedynie w Jezusa Chrystusa, a reszta to dla mnie głupstwa jakieś. Jednocześnie nie można mylić zabobonów z tradycją i pewnymi dawnymi obyczajami, które są jedynie formą żartu. Sądzę, że jest tutaj różnica.
31-01-2009 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
Proszę trzymać się tematu niniejszego wątku.
Za wycieczki osobiste, za zaniżanie poziomu dyskusji - Milky Way otrzymuje ostrzeżenie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-02-2009 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #204
 
aga, zdaje mi się ,że jednak pafni ironizowała..bo pokazać nam ,że jesteśmy jakimiś "maniakami" bo uważamy pierścień atlantów za coś nie dobrego.. .No cóż .. .

pafni, codo mojego postu to najpierw były inne rzeczy a potem pojawił się pierścień.. .

Koleżankę bardzo lubię i nie będę od niej się odłączać..wręcz przeciwnie codziennie się za nią modle..niestety koleżanka była ostatnio u egzorcysty i trzeba było wyganiać Złego.. niestety serca ludzi są bardziej otwarte gdy poddaje się takim rzeczom jak bioterapia czy inna magia..[jej dom mieszkalny jest przepełniony takimi rzeczami..wczoraj jak byłam u niej to pojawił się jakiś
"magiczny kryształ" w wodzie..miał ją energetyzować...] a ów pierścień ewidentnie z magią ma dużo wspólnego.. Smutny

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
01-02-2009 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Milky Way Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #205
 
Ale oczywiście ksiądz nie zobaczył wycieczki osobistej w wypowiedzi uczestnika Grażyny?! Nie ma jak sprawiedliwość.

http://pl.youtube.com/watch?v=-k173d6TO9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KBS4MQ1JS9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=mG0HCICxHj...re=related
01-02-2009 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #206
 
Temat odpoczywa 2 tygodnie na wyciszenie głupiego pienienia Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-02-2009 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów