Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawać, nie dawać oto jest pytanie????
Autor Wiadomość
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Dawać, nie dawać oto jest pytanie????
Za każdym razem, ten sam problem. Jeśli tak to jak, żeby dotarło, żeby ludzie zrozumieli co się dzieje w moim życiu za przyczyną Mojego Pana. No i własnie wczoraj poraz kolejny doświadczyłam tego, że to Pan decyduje co, komu i kiedy powiedzieć, prosiłam Go mocno i ....kazała mi milczeć. Czasem to też świadectwo, może większym będzie to jakie może kiedyś uda mi się wprowadzić czynem i wiarą w życie. A powiem Wam, że dzieje się wiele, naprawdę wiele, po kolejnych, już trzecich w przeciągu pół roku rekolekcjach, mój sposób widzenia świata i ludzi, no i naturalnie samego Stwórcy równiez zmienił się diametralnie, chcę żyć dla Pana i służyć Jemu w spotykanychna mojej drodze ludziach.
Chwała Panu za to, że tak pięknie to urządził, że doprowadził mnie po długiej drodze do tego miejsca, przytulił z Ojcowską czułością i dalej prowadzi.
23-02-2005 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
to piekne co mówisz-pan prawdziwie dziala,bo tego chcesz a on jest dzentelmenem =D>
08-06-2005 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Kiedys uslyszalam od pewnych braci, ktorzy sa dla mnie niezmiernie silnym aczkolwiek ... subtelnym, cichym swiadectwem: nie mow nigdy o swojej wierze. ale zyj tak, by cie o nią pytano

(pewnie nie jest to w 100% sytuacji prawdziwe)
Pozdrawiam!!
08-06-2005 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
 
Słowa piękne i adekwatne do tresci naszej wiary.Właśnie tak ,trzeba iść przez życie.
19-04-2006 09:59
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów