Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Pokora
Macie młode rozgorączkowane głowy. Mówicie ,,pierdoły", ,,żałosne". Jesteście strasznie konfliktowi. Nie potraficie dysktować z kimś, kto zajął inne stanowisko (ja wcale nie muszę wierzyć w słuszność okaleczenia, ale wymiana argumentów pozwala na weryfikację).

Mam doświadczenie umierania po bandyckim napadzie. Wasza litość dla bandytów bez argumentów jest dla mnie naiwna.

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
26-07-2005 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Judasz napisał(a):Taki młody i jaki nerowowy... Z tego, co wiem, KK nie potępia kary śmierci ostatecznie. Ponieważ w moim odczuciu jest to złe wyjście, myślę tylko że należy rozważyć jako jej zamiennik - amptację nóg. Kara dotkliwa i eliminacja ze społeczeństwa też dostateczna, a gość ma szansę na nawrócenie. Poziom bezpieczeństwa jest tak niski i przeludnienie więzień tak duże (i koszt utrzymania tych darmozjadów), że wg mnie można to rozważyć na serio.

Wybacz, ale to co piszesz - jest obce Magisterium Kościoła Katolickiego. Dziwi[fade] się tylko admistracji, że jeszcze Cię tolerują.

To co piszesz - to pragnienia człowieka spętanego nienawisciom. Pokaż gdzie Kościół tak uczy jak Ty pragniesz ?.[/fade]

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
26-07-2005 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Judaszu ja Cię błagam o odrobinę pokory... No proszę... zobacz, ciągle stawiasz siebie za przykład, uwazasz że jestes bez wad i wiesz wszystko?
26-07-2005 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Olgaa napisał(a):Judaszu ja Cię błagam o odrobinę pokory... No proszę... zobacz, ciągle stawiasz siebie za przykład, uwazasz że jestes bez wad i wiesz wszystko?

Ależ Olgo, mądrość przychodzi z latami :krzywy: (choć to nie jest niepodważalna zasada.... :hmUśmiech

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
26-07-2005 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Judasz ale Jezus powiedział że kto się wywyższa będzie poniżony. Nie piszę tego złośliwie, naprawde, po prostu chciałabym zebys umiał spojrzec na siebie krytycznie. Dla mnie np.jedna z najmądrzejszych osób to św.Tereska z Lisieux a jej nigdy nie przyszło do głowu powiedziec o sobie ze jest mądra, wręcz przeciwnie, pisała ze jest najmniejszym ze stworzen. Tak, wiem, małolata znowu się mądrzy... Ale to samo piszą Ci ludzie starsi od Ciebie
26-07-2005 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Św Teresa pisała nie raz że chce zostać świętą i zrobi wszystko żeby to osiągnąć.Jeśli znasz jej życie wiesz jak traktowano to co mówiła.
26-07-2005 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ale zawsze uwazała ze świętosc to nie jej zasługa ale łaska Jezusa więc nie ma się czym chlubic

[ Dodano: Wto 26 Lip, 2005 23:28 ]
No ale zeszłam z tematu...
26-07-2005 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów