Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdyby głupota miała skrzydła ...
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
alus napisał(a):Należy tym ludziom współczuć a nie traktować w kategoriach normalności - bo tedy my hetero stajemy się nienormalnymi Duży uśmiech
Ja to traktuję w kategorii takiej "normalnej nienormalności". Cóż, są gorsze zboczenia, bardziej destrukcyjne, kryminogenne. To, że gdzieś dwóch facetów w zaciszu swego mieszkania robi różne rzeczy - szczerze mówiąc mi zwisa. Gorzej jak robi się z tego medialny cyrk - tak jak na przykład obecnie. Swoją drogą jestem cholernie ciekawy jak się to potoczy, bo jednak trzymam stronę gejów w tym sporze, nie moge się doczekać aż nasz Naczelny Obrażalski - na którego ja reaguję wprost alergicznie - będzie musiał się wypowiedzieć jakoś w tej sprawie.

Co do współczucia - oni pewnie mogliby nam współczuć, że tak trudno nam przyjąć ich odmienność seksualną. No i niby czego miałbym wspołczuć - że facet woli facetów a nie kobietki? Litości, proszę.... Woli to woli, jego sprawa. Jeśli nikomu krzywdy nie czyni, to o co chodzi? Jeszcze tego brakuje, żebysmy każdemu pod kołdrę zaglądali...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-04-2008 06:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Właśnie chodzi o medialny cyrk i eksponowanie swojej odmienności.
Dlaczego współczuć?....dlatego, że 95% ludzi wszelkiej odmienności są to ludzie pokaleczeni duchowo - pokaleczone są dzieci z domów alkoholickich, rodzin dysfunkcyjnych, z niepełnych rodzinach, ludzie o odmiennej preferencjach sexualnych czy dewiacjach seksualnych.
Pokaleczone dzieci jako dorośli tworzą kulawe rodziny, albo wogóle nie potrafią tego uczynić....
Ucieczką jest sex, narkotyki, kolejni homo....i kółko się zamyka ;(
01-04-2008 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
czmu uważasz, że są pokaleczeni?
01-04-2008 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
PS napisał(a):czmu uważasz, że są pokaleczeni?
Nawet jak są 'pokaleczeni' to jest to ich sprawa.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-04-2008 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Byłaby tylko ich sprawa, gdyby nie epatowali wszem i wobec jakich to oni doswiadczaja udręk....a prawda jest taka, że w naszej rzeczywistości każdy może zebrać na ulicy tylko za to, że jakiemuś znudzonemu nie spodoba sie nasza gęba.
A geje prezentuja to jako martyrologię....

PS - czemu uważam, że są pokaleczeni - kazdy psycholog, kapłan, odpowie ci, że niestety kazda odmienność wpływa destruktywnie na psychikę człowieka, rodzi kompleksy, wzbudza bunt.

[ Dodano: Wto 01 Kwi, 2008 13:53 ]
Oglądałam kiedyś cykl fimów dokumentalnych koprodukcja ameryk-ang-franc. badanie reakci dzieci na rozwód rodziców.
Wszystkie dzieci niezaleznie od wieku upatrywały winy za rozwód rodziców w sobie, w swoim postępowaniu.
Jaki może być rozwój dzieciaków żyjących z poczuciem winy, rozerwaniem uczuć pomiędzy rodziców????
01-04-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
księży też możnaby nazwać odmieńcami od więkoszości społeczeństwa. myślę, że u większości ludzi są cechy, które w pewnym aspekcie czynią ich odmieńcami. odmienność sama w sobie nie jest poranieniem. staje się nim jeśli przez tą odmienność ludzie będą szykanować, jak np gejów w Polsce.
01-04-2008 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Efekt bierzesz za przyczynę...nikt narazie nie udowodnił, że ktoś rodzi się gejem.
Nie wiem do końca jakie obecnie są zasady rekrutacji do seminariów, zakonów...ale jeszcze parę lat temu nie przyjmowano kandydatów z rodzin rozbitych, dzieci samotnych matek, lub rodziców żyjących w konkubinacie.
Kapłaństwo nie jest efektem poranień, odmienności Uśmiech ....a jeśli "odmienność" to z przeciwległego bieguna odmienności - tej pozytywnej.
01-04-2008 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
nie napisałem, że kapłaństwo jest efektem poranień tylko, że księża są też w pewien sposób odmieńcami jeśli się bierze za normę życie w rodzinie. tym chciałem udowodnić, że pomimo swojej "odmienności" NIE są poranieni (lub są z tego względu tak samo poranieni), co zrozumiałem, że sugerujesz tu:
Cytat:kazdy psycholog, kapłan, odpowie ci, że niestety kazda odmienność wpływa destruktywnie na psychikę człowieka, rodzi kompleksy, wzbudza bunt.
01-04-2008 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ale kapłaństwo nie jest odmiennością Uśmiech ...Bóg jest Miłością - Miłośc ich powołała, kapłanom zatem miłości nie brakuje Uśmiech
Może odczuwają samotność - normalne, ale nie brak miłości.
01-04-2008 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
PS napisał(a):jeśli przez tą odmienność ludzie będą szykanować, jak np gejów w Polsce.
gejów w Polsce nikt nigdy nie szykanował- szum wokół tej sprawy jest sztuczny.
W przeciwieństwie do szykanowania kapłanów.
Tak a'propos - spotkałem sę ze zdaniem, ze obecnie propaguje się wręcz rożnego rodzaju wynaturzenia i dewiacje po to by ludzie się czymś zajęli i łatwiej było nimi rządzić.
Stąd też atak na podstawy naszego życia - stąd np. ociekające erotyką i przemocą "media" propagowanie antykoncepcji, życia "samopas" (ogólne- atak na Instytucję Rodziny), reklama źle pojętej "wolności" nałogów pod płaszczykiem "wolności" "promocja" rożnego rodzaju sekt i tak dalej ..
prawda to czy tylko wymysł ?

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
01-04-2008 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
ddv napisał(a):W przeciwieństwie do szykanowania kapłanów.
możesz rozwinąć?
ddv napisał(a):Tak a'propos - spotkałem sę ze zdaniem, ze obecnie propaguje się wręcz rożnego rodzaju wynaturzenia i dewiacje po to by ludzie się czymś zajęli i łatwiej było nimi rządzić.
ja też się spotykam z różnymi zdaniami. kto to powiedział i na jakiej podstawie?
01-04-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
"możesz rozwinąć"...przeczytaj blogi p. Senyszyn na temat Kościoła i znajdź porównywalne "szykany" gejów uprawiane przez posłów RP.
01-04-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
w sumie pani Senyszyn to niezły -cenzura-* i zawsze będą takie "wybitne" jednostki.
pomówmy raczej o szykanach niejednostkowych. Nie mówcie, że nie spotkaliście się z określaniem gejów jako "pedałów", "zboczeńców" itd i już widzę jak broniliście ich godności...
btw: w sumie o księżach zaczyna dużo się tworzyć kawałów z racji afer występujących co jakiś czas wśród tego stanu



*bo obrażanie ludzi jest zabronione
01-04-2008 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
A nie słyszałeś p. Sz. Niemca co wygaduje na Kościół.
A różnych "oświeconych", którzy na kapłanów mają całe wiązanki..."czarni, złodzieje, pasożyty"... i określających katolików mianem "baranów strzyżonych przez zachłanny kler" - nie słyszałeś???
Zgoda obrażanie jest zabronione - ale nie tylko "biedni geje" doświadczają obrażania...tyle, że oni kreują się na męczenników i żądają przywilejów.
01-04-2008 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
PS napisał(a):ja też się spotykam z różnymi zdaniami. kto to powiedział i na jakiej podstawie?
"szeptanka" przeciwko Kapłanom znana od czasów komunistycznych niestety, ale funkcjonuje nadal.
Funkcjonuje to praktycznie wszędzie - niemalże w każdym zakładzie pracy czy też choćby na ulicy. Nie tak dawno temu na spacerze parku zagadnął mnie jakiś gościu i zaczął "nawijać" na to jak "czarny kler" oszukuje i wykorzystuje biednych ludzi ubliża homoseksualistom i tak dalej.
Jednocześnie ta sama osoba jakoś nie widziała nic złego w aborcji czy eutanazji oraz w rozwodach widząc tym wszystkim niemalże "zbawienie" dla "przeludnienia" współczesnego świata.
Na sugestię "a kto nam będzie płacić emerytury zapałał "świętym" oburzeniem - a co mnie to obchodzi i czym ja się zamartwiam ...
Gadane miał całkiem nieźle, trzeba to przyznać ... :?

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
01-04-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów