Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdyby głupota miała skrzydła ...
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #61
 
przepraszam, że przerwę - napisze coś na temat teraz Oczko ;P


Okazało się iż dostałem bana na forum portalu "Wiara".
Dyskusja jak każda inna - dość trudna rozmowa z byłym "zagnostyzowanym" moderatorem tegoż forum. Zwróciłem uwagę moderacji na nieprawidłowości w dyskusji po czym napisałem otwartą skargę wpierw na tzw forum wymiany informacji pomiędzy użytkownikami a moderacją forum po czym bezpośrednio na znany adres mailowy mający prowadzić do administratora portalu sugerując i prosząc by sprawdzono zasadność mojej skargi (z części dyskusji porobiłem sobie zrzuty ekranowe).

Z uwagi na to że zasadność działań moderacji oraz administracji forum.wiara była ... częściowo uzasadniona ... oraz skierowanie działań moderacji również było ...częściowo uzasadnione ...
Samej zaś Moderacji i Administracji portalu chciałbym życzyć nadal tak udanych ...częściowych .. sukcesów jak fakt wyrzucania z forum najbardziej aktywnych użytkowników forum bez uzasadnienia merytorycznego oraz jak najmniej takich efektów pracy forum jak przejścia dwóch (byłych już) moderatorów forum - jednego na agnostycyzm drugiego na wschodnie odmiany wierzeń.
chciałem przeprosić wszystkich za to że moje wiadomości które napisałem na tym forum nadal wiszą oraz za to iż tak długo byłem (pomimo przeciwności) wiernym użytkownikiem portalu.
To niestety, dzieje sie wbrew mojej woli.
Ja zaś klnę się na swoją głupotę za to że mimo przeciwności pisałem na tamtym forum ...
Szkoda czasu na to Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
05-04-2008 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #62
 
"Okazało się, że dostałem bana" - na forum "wiara" w dziale "moderacja" umieszczono informację - "na własną prośbę" :shock:
06-04-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #63
 
...częściowo jest to prawdą ...
Po mojej krytyce moderatorki wywaleniu części dyskusji przez Jot-ke i jej krótkim skwitowaniu moich słów:
Cytat:Wysłany: Nie Mar 30, 2008 11:24 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A gdyby ktokolwiek zadał sobie cokolwiek trudu i spojrzał choćby do materiałów pisanych przez wykładowców z SGGW to oczywistym stałoby się że piramida żywieniowa przeczy w temu co twierdzi PTR.
Naprawdę szkoda mojego czasu i energii na takie dyskusje... (...)

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 11:25 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
chciałbym jeszcze zauważyć że wycięte zostały istotne informacje które podałem.
Zdaniem:
Cytat:PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 16:57 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Być może. Jak napisałam, nie mam zdrowia cenzurować każdego słowa. Następnym razem proszę od początku pominąć pyskówki, bo znów jakieś istotne informacje mogą na nich ucierpieć.
skontaktowałem się z "Saxonem" ( który stwierdził iż nie pełni już żadnej funkcji na forum) wysłałem maila na adres mailowy ks. Artura na portalu "Wiara" z prośbą o przyjrzenie się i wyjaśnienie sprawy o bieżącą kontrolę nad moderacją forum oraz zastanowienie się nad pracą i działalnością moderacji forum która zachowuje się niejednokrotnie tak, jakby chciała się pozbyć niewygodnych sobie osób o rzetelnie ugruntowanej wierze. oraz o zbanowanie mnie i wywalenie wszystkich moich napisanych tam wiadomości część tylko z tego spełniono - to znaczy wywalono mnie z forum a nie wywalono moich wiadomości.
A ja tymczasem w tej sytuacji w której moderacja pozwala na doprowadzenie do szeregu złośliwych i merytorycznie nie uzasadnionych komentarzy następnie tnie wszystko jak leci, wpierw pozwala na opluwanie innych potem pozostawia złośliwe i nieuzasadnione komentarze pod czyimś adresem a tnie nie to co potrzeba a na tzw "moderacji" jednocześnie zamyka się poruszany temat bezpodstawnego wymądrzania się w internecie to ja nie życzę sobie by jakikolwiek owoc czy nawet ślad mojej pracy pozostawał na forum"wiara" ...
Tym bardziej że nie jest to pierwsze podobne działanie moderacji - parę razy już zagryzałem zęby z tego powodu gdyż jakiekolwiek uwago co do działania moderacji tegoż forum lub skargi do władz wyższych (poza jedynie "Saxonem" który próbował ten galimatias jakoś ogarnąć gdy miał czas) pozostawały bez reakcji lub były nieskuteczne.
Sprawa nie dotyczy tylko mnie - więcej było takich skarg - wywalanych lub ośmieszanych przez moderację.
Więcej było osób wywalonych chyba jedynie za krytykę działań moderacji. ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
06-04-2008 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #64
 
Zdaje się w regulaminie jest informacja, że nie przynosimy na forum kłopotów/zatargów z innych for.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-04-2008 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #65
 
to miało być zabawne o skutkach ludzkiej głupoty - przepraszam jednak jeżeli naruszyłbym regulamin.
Wróćmy zatem to tematu Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
06-04-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
Gdyby głupota miała skrzydła...to by mnie tu dawno nie było!
07-04-2008 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów