Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ważne dla mnie pytanie... kierowane do ksiedza...
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
1.
aga napisał(a):Cóż, najwidoczniej jestem tępa (podobno), a Ksiądz - złośliwy.
Takie wnioski zachowaj, proszę, sama dla siebie. Fałszywa pokora wbija bowiem w pychę. Potwierdza również ów wspomniany przeze mnie selfizm.
2.
Cytat:A to też fakt, że za długo tu siedzę i nie chce mi się wszystkiego czytać.
Za tego typu zwierzenia powinno być ostrzeżenie, ponieważ nie czytanie tego, co piszą inni, często prowadzi do: off topica i do trollowania.
nieania napisał(a):Jeśli zaś celem naszym będzie dyskusja sama w sobie, to będzie się rozmywać, rozłazić i nic z niej nie wyniknie...
Dokładnie Tak Aniu. Stąd też prośba i uwaga zarazem do Agi: Czego oczekujesz wskutek swej bytności na forum? Myślę, że ten ton wypowiedzi naszych wzajemnych to tylko i wyłącznie zwrócenie uwagi na sprawy, które tak na prawdę mają zupełnie inny charakter, niż tylko zyskanie wiedzy na taki, czy inny temat.
Wszelkie inne komentarze proszę kieruj do mnie na PW, nie zaś na forum. Jeśli jednak dalej będa one na forum się pojawiać, skutecznie je będę usuwał.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-04-2008 08:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
To powiedzmy, że czytam pobieżnie (ale żeby mniej więcej wiedzieć o co chodzi) :wink:

Cóż, no skoro to jest dział ewangelizacyjna pomoc to nie mam wątpliwości, czemu on służy.

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sro 09 Kwi, 2008 09:20 ]
Tu piszemy o żałobie, a nie o swoich uwagach, OK?
09-04-2008 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
W temacie: http://www.mlodziez.przk.pl/go.php?page=...418&cat=33

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-04-2008 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gatkaaa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Achh..

gatkaaa napisał/a:
a moza tak usuwac czyjes komentarze.. nie rozumiem... ??

chodzilo mi teraz o to pytanie(widoczne wyzej) i to na nie znam odpowiedzi...

Hmm.. powiem po prostu ze nie bylo mi łatwo tutaj o tym pisac.. i wbrew pozorom otworzyc sie przed innymi.. ale jednak to zrobilam.. liczylam na jakas nie wiem.. otuche.. jakies 'cieplo' drugiegiej osoby.. a wyniklo z tego cos 'niefajnego' nie chcialam zeby ktokolwiek kogokolwiek obrazal.. czy sie z kims klocil..

bo to nie o to chodzi.. hmm.. i prosze Ksiedza ja nie mowie ze ja czy Aga jestesmy idealne.. i ze nie ma w tej dyskusji jakich naszych 'bledow'.. ale hmm.. dla mnie temat zaloby jest trudny.. a odnioslam wrazenie ze Ksiedza stosunek do rozpoczetego przeze mnie tematu i pytania.. jest taki jakis ponad to.. ponad mnie.. stosunek Ksiedza.. wydaje mi sie taki troche przedmiotowy.. nie wiem moze to dlatego ze jestem tutaj od niedawna i cos co dla innych jest normalnym mi wydaje sie np dziwnym.. ale chyba nikt nie powinien mnie za to winic..

a co do PW to napisalam.. takowa wiadomosc do Ksiedza.. jednak nie otrzymalam odpowiedzi..

"Niech mnie unosi... "

"Chwy? mnie i nie?... niech niebo bli?ej b?dzie... "

"Ka?d? chwil?... ka?dy gest Jemu powierzam.. bo On kocha mnie... "
09-04-2008 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ale to nie wynikło z Twojego powodu. Jednak staraliśmy się Ciebie zrozumieć i wyjaśnić wątpliwość. Przykro mi, że nie umiem dodawać otuchy, może tego nie czujesz, ale jednak Ciebie rozumiem i...może byłam wobec Ciebie niedelikatna.

Co do usuwania komentarzy - no nie wiem, widocznie można i masz pewnie prawo mieć żal z tego powodu, ale postaraj się Księdza też zrozumieć. Usuwa je na podstawie własnych odczuć. Może zapytaj go na PW.

[ Dodano: Sro 09 Kwi, 2008 16:07 ]
Mnie też nie wszystko się tu podoba, ale zdaje się, że to już nie należy do tematu.
09-04-2008 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
gatkaaa napisał(a):chodzilo mi teraz o to pytanie(widoczne wyzej) i to na nie znam odpowiedzi...
Komentarze nic nie wnoszące do tematu są kasowane standardowo. A takie się pojawiły i znalazły swe miejsce docelowe w koszu. Tam je znajdziesz.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-04-2008 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ks.Marek napisał(a):
gatkaaa napisał(a):chodzilo mi teraz o to pytanie(widoczne wyzej) i to na nie znam odpowiedzi...
Komentarze nic nie wnoszące do tematu są kasowane standardowo. A takie się pojawiły i znalazły swe miejsce docelowe w koszu. Tam je znajdziesz.

No to w zasadzie chyba bez różnicy, gdzie to się znajduje.
09-04-2008 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gatkaaa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
A jaka jest Ksiedza odpowiedz/reakcja.. na pozostala czesc mojego komentarza.. ??

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Nie 13 Kwi, 2008 22:06 ]
Zapytania w sprawie obsługi forum, działań moderatorów, etc nalezy składać w odpowiednim dziale tegoż Forum.

"Niech mnie unosi... "

"Chwy? mnie i nie?... niech niebo bli?ej b?dzie... "

"Ka?d? chwil?... ka?dy gest Jemu powierzam.. bo On kocha mnie... "
11-04-2008 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
gatkaaa, może zapytaj Księdza na PW albo...odpuść sobie. Polecam to drugie.
13-04-2008 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
gatkaaa napisał(a):a jak dlugo nosimy zalobe po dziadkach
żalobę nosi się w sercu, nie na pokaz- to moje zdanie. Jak zmarła moja babcia, to nie chodziłam w czarnych łaszkach ze spuszczoną głową. Żałobę po niej noszę do dziś, tęsknię za nią, wspominam, czasami mam wrazenie, że to nie prawda, że jej nie ma, że zajadę tam i będzie jak zwykle stała uśmiechnięta i jak zwykle usiądziemy i porozmawiamy sobie. Ona mnie praktycznie wychowała, była moim "spowiednikiem", bratem, siostrą, wszystkim.
Wydaje mi się, że ważniejsze jest to co czujemy, niż to co mamy na sobie.
10-05-2008 06:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Daniela napisał(a):Wydaje mi się, że ważniejsze jest to co czujemy, niż to co mamy na sobie.
=D>
Tak jest.
Z obfitości serca mówią ludzkie usta i serce człowiecze Bóg będzie badał na końcu czasów.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
10-05-2008 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów