Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ale jazda! Joanna Najfeld zbombardowała geja w tvn24 :)
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ks.Marek napisał(a):Może to spotkanie Adlera z Najfeld tego pierwszego poprowadzi du opamiętania i refleksji nad bagnem, w jakim sie znajduje, dla tej drugiej zaś będzie to spotkanie doświadczeniem troski o świat wartości.
Moim zdaniem pogłębi się tyko przepaść między trzeźwo myslącymi ludźmi a katolickimi fanatykami. Cóż, ładne daje świadectwo pani Najfeld, nie ma co.
Cytat: Nie podanie ręki to tylko pewien znak. Za nim musi iść konkretne świadectwo życia. Myślę, że Najfeld spełnia to zadanie na pięć z plusem.
Na "5+" to ona raczej wypełnia posłanie bycia sfanatyzowaną, zakłamaną i "mało kulturalną" pseudochrześcijanką.
Fakt, jedni ludzie dorośli do występów publicznych. Inni nie. "Występ" pani Najfeld będzie stanowił kolejny słuszny argument dla zaciekłych wrogów Kościoła, aby w ogóle katolików do mediów nie dopuszczać.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
05-04-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Helmutt napisał(a):Na "5+" to ona raczej wypełnia posłanie bycia sfanatyzowaną, zakłamaną i "mało kulturalną" pseudochrześcijanką.
A skąd ten zarzut absurdalny? Czyżby kolejne rzucenie g****m w człowieka, z myślą, "a nóż coś się przyklei?"

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-04-2008 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):Na "5+" to ona raczej wypełnia posłanie bycia sfanatyzowaną, zakłamaną i "mało kulturalną" pseudochrześcijanką.
A skąd ten zarzut absurdalny? Czyżby kolejne rzucenie g****m w człowieka, z myślą, "a nóż coś się przyklei?"
Drugie pytanie śmiało zadaj pani Najfeld jak ją gdzieś spotkasz. Bo to chyba raczej do niej było, rozumiem, że się pomyliłeś zadając je mnie. Errare humanum est.

A skąd ów zarzut? Nie mów, że nie wiesz o co mi chodzi. OK, powiedz mi gdzie w Biblii czy KKK jest napisane coś w stylu "cel uświęca środki".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-04-2008 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Helmutt napisał(a):Drugie pytanie śmiało zadaj pani Najfeld jak ją gdzieś spotkasz.
Czyli
ks.Marek napisał(a):Czyżby kolejne rzucenie g****m w człowieka, z myślą, "a nóż coś się przyklei?"
Przecież Adler wcale nie kryje się ze swymi upodobaniami, więc już nic nie musi się na siłę do niego przyklejać...
Helmutt napisał(a):powiedz mi gdzie w Biblii czy KKK jest napisane coś w stylu "cel uświęca środki".
A co to ma do rzeczy? Bo jakoś nie kleję...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-04-2008 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów