Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ale jazda! Joanna Najfeld zbombardowała geja w tvn24 :)
Autor Wiadomość
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Ale jazda! Joanna Najfeld zbombardowała geja w tvn24 :)
Katolicka aktywistka rozłożyła na łopatki pedała. Nie miał szans Uśmiech
http://www.dailymotion.com/video/x4wufl_...w-wsi_news
Podziwiam!
01-04-2008 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Ale jazda! Joanna Najfeld zbombardowała geja w tvn24 :)
Rafał Gudzowski napisał(a):Katolicka aktywistka rozłożyła na łopatki pedała. Nie miał szans Uśmiech
http://www.dailymotion.com/video/x4wufl_...w-wsi_news
Podziwiam!
Ani to było mądre, ani światłe, ani kulturalne. Nie rozumiem czym się podniecasz. Klasę człowieka poznaje się po tym, że nawet najgorszego wroga potrafi zgnoić z pełną kulturą. A tu - jedno warte drugiego. Ani pani Najfeld ano pan Adler klasy nie pokazali. Końcowy tekst - "nie podam panu ręki bo nie wiem gdzie ta ręka wcześniej była" i zaraz "będę się za pana modlić" zwalił mnie z nóg, chociaż nie powinien w zasadzie, bo obrażanie innych jest w Polsce typowe dla niektórych "katolickich" aktywistów.
Kiedyż będziemy mieli wreszcie porządne dyskusje na poziomie, a nie pyskówki bardziej pasujące do programu "Kuba Wojewódzki" niż powaznych mediów...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-04-2008 06:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Nie będziemy mieć Duży uśmiech ...następny obrazek typowej pyskówki to "dyskusja" w programie T. Lisa Duży uśmiech
01-04-2008 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
alus napisał(a):Nie będziemy mieć Duży uśmiech ...następny obrazek typowej pyskówki to "dyskusja" w programie T. Lisa Duży uśmiech
Teraz kolejnym krokiem powinna być dyskusja z udziałem np. o.Rydzyka i Joanny Senyszyn lub Any Sobeckiej i Roberta Biedronia. Dopieroż będzie się działo, krew, pot i łzy Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-04-2008 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Koncertowo pani Najfeld zapedziła w kozi róg Adlera i jego kolegów...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-04-2008 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ks.Marek napisał(a):Koncertowo pani Najfeld zapedziła w kozi róg Adlera i jego kolegów...
Tyle, że gdyby Adler w podobny werbalnie sposób "zapędził w kozi róg" p. Najfeld to można sobie wyobrazić co by się działo Uśmiech
Fakt, ma baba gadane, mimo iż widać, że podobnie jak jej kumpelki (Sobecka, Grześkowiak, Sowińska) naduzywa wody święconej i choruje na Kościelnego Świra Pospolitego. Ale z tą ręką na końcu to przesadziła.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-04-2008 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
żałosny brak kultury i nic więcej. szkoda, że niektórym się to podoba.
01-04-2008 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
PS napisał(a):żałosny brak kultury i nic więcej. szkoda, że niektórym się to podoba.
Pewnie według niektórych cel uświęca środki. Liczy się, że katoliczka "sflekowała"pedała - ale że przy tym wykazała się kulturą rynsztokową i wybujałą erotomanią (chodzi mi szczególnie o sam koniec rozmowy - zadziwiające, że "katolickim" aktywistom wszystko się "kojarzy") - to już szczegół. Ważne, że NASZE na wierzchu Oczko
Powinni jeszcze dać tam Cymańskiego Uśmiech Chłopina energiczny, nerwowy, w jednej ręce miecz, w drugiej krzyż - w dodatku pałający jedynie słusznym obrzydzeniem do gejowstwa wszelakiego (w końcu członkowstwo w PiS zobowiązuje), a z gejowych działaczy np pana Niemca i pana Biedronia, który by płakał w tle - dopiero byłoby gorąco, chyba by się za mordy chwycili Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-04-2008 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Co było niekulturalnego w wypowiedzi pani Joanny? Zdemaskowała pedalskich aktywistów i pokazała jakimi naprawdę są ludźmi. Ja bym też się brzydził podawać rękę pedałowi, który obnaża się publicznie i pisze o swoich obrzydliwych, zboczonych upodobaniach. Mając na względzie to, że jest kobietą miała do tego prawo. Mogła się poczuć oburzona jego publicznym zachowaniem.
Próba przedstawienia pedałów jako normalnych, sympatycznych i fajnych ludzi musiała się skończyć tak jak się skończyła.
01-04-2008 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Co było niekulturalnego w wypowiedzi pani Joanny? Zdemaskowała pedalskich aktywistów i pokazała jakimi naprawdę są ludźmi. Ja bym też się brzydził podawać rękę pedałowi, który obnaża się publicznie i pisze o swoich obrzydliwych, zboczonych upodobaniach.
A gdzie choćby przesłanie Jezusa, o któym się ciągle słyszy, zarówno na tym forum jak i z ust większości katolików. O ile mi wiadomo Jezus stanął w obronie takiej Marii Magdaleny, którą dziś LPR i MW pewnie by na stosie spaliło. Ci "katolicy" z nurtu pro-lprowskiego tylko gadać komunały potrafią, mając się przy tym za nie wieadomo jak wielkich chrześcijan. Tymczasem .... "koń jaki jest każdy widzi". Ktoś mądry kiedyś powiedział, że gdyby Jezus dzisiaj zstąpił na ziemią i pojawił się w Polsce - zostałby posądzony o obrazę uczuć religijnych i obsobaczony przez o.Rydzyka i jego fanatyków Oczko
Moim zdaniem pani Najfeld mówiąc o ręce która była "nie wiadomo gdzie" i zaraz potem wspominając o "modlitwie" dopuściła sie bluźnierstwa. No, ale ona jest "swoja", więc spoko, cel uświęca środki.

Cytat: Mając na względzie to, że jest kobietą miała do tego prawo. Mogła się poczuć oburzona jego publicznym zachowaniem.
Jakoś nie widziałem, żeby w studio się obnażał czy pchał rękę w spodnie...

Cytat:Próba przedstawienia pedałów jako normalnych, sympatycznych i fajnych ludzi musiała się skończyć tak jak się skończyła.
Jak się stawia naprzeciwko siebie kontrowersyjnego gejowskiego aktywistę i równie "sympatyczną" babkę z silnym narodowo-katolickim odchyleniem - to nie można się cudów spodziewać. Myślę, że zarówno "prawi" jak i geje zostali w tej dyskusji kompletnie ośmieszeni. Kupa śmiechu - z silną przewagą tego pierwszego. Ekscytowanie się tym, że jeden durny oszołom przygadał drugiemu durnemu oszołomowi, jest co najmniej ...hmmmm.......hmmmm....Duży uśmiech

Wiesz Rafał... jak pewni ludzie mają nie więcej klas od lokalnego pociągu osobowego, to nie ma nad czym debatować.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-04-2008 06:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Heteroseksualni też obnażają się publicznie, piszą o obrzydliwościach, graja w filmach erotycznych, uprawiaja sex zbiorowy....rzecz tylko w tym, aby z tego nie czynić wyróżnika i nie żądać bonusów za tego typu zachowania.
Zatem nie wiadomu komu podajesz rękę...może równie podobnemu odmieńcowi hetero :diabelek:
02-04-2008 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
O co chodzi tej kobiecie? Każdy kto grzeszy automatycznie przestaje być katolikiem? Tak wynika z jej wypowiedzi. :shock:

A tak poza tym zachowała się bardzo prymitywnie. Nawet nie potrafiła podać ręki na zakończenie programu. Czy Jezus w taki właśnie sposób zdobywał serca grzeszników? [-(

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-04-2008 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Terebint napisał(a):O co chodzi tej kobiecie? Każdy kto grzeszy automatycznie przestaje być katolikiem?
Nie. Czym innym jest grzeszyć, a czym innym kwestionować publicznie nauczanie Kościoła.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-04-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Terebint napisał(a):A tak poza tym zachowała się bardzo prymitywnie. Nawet nie potrafiła podać ręki na zakończenie programu. Czy Jezus w taki właśnie sposób zdobywał serca grzeszników? [-(
Dlatego, że duża część ludzi publicznych związanych z Kościołem to niestety zwyczajna kołtuneria, której nie da się zamaskować nowomową i inteligentną prezencją. I to wyłazi przy każdej okazji. Jak choćby komentowany program.
Przypominacie sobie tutaj zapewne (przynajmniej niektórzy z Was) pamiętną debatę przedwyborczą Wałęsa-Kwasniewski - gdzie Lech Wałęsa pod koniec programu, nie chciał Kwasniewskiemu nawet nogi podac Uśmiech
Dziwi mnie nieco reakcja niektórych z Was - "wow, hurra, super! pani Najfeld upupiła pedzia, pokazała mu gdzie jego miejsce, ale mu dobrze" i jej związki z religią przez Was wyznawaną...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-04-2008 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Katolicka aktywistka rozłożyła na łopatki pedała
przyznam, że to z rowem było mocne Duży uśmiech w sumie, jakby kto grzebał komu w rowie, albo gdzie indziej, to też mu bym nie podał chyba ręki (błeeee....) Duży uśmiech homoseksualizm - homoseksualizmem, ale pewne rzeczy to już hardcore'owe przegięcie - czy to w wykonaniu hetero, czy homo :/

a swoją drogą: aktywny homoseksualizm jak był grzechem, tak też pozostanie

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-04-2008 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów