Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDNICA 2000
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #451
 
_aguś napisał(a):to gdzie na drugi rok sie spotykamy?!
to za rok ustalicie. Teraz raczej nie ma sensu planować, bo jeszcze wszystko się może zdarzyć :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-06-2008 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #452
 
no tak w sumie prawda.. Uśmiech dobra... zobaczymy co bedzie ;D

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
12-06-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #453
 
Pod krzyżem Giewontu Oczko

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
12-06-2008 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #454
 
ale to już nie pasuje nawet do tematu, bo już będzie Lednica 2009 ;P

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
12-06-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #455
 
no to co? zakłądamy nowy temat? Język

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
12-06-2008 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #456
 
ja myślę, że za wczesnie. przez cały rok będziemy się zastanawiać, gdzie się spotkamy? ;P

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
12-06-2008 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #457
 
_aguś napisał(a):moment...
jeszcze mi powiedzcie że to było na kocu a obok był szlaban przy którym stałam to dostane chyba szału!
_________________
no to Aguś fajnieUśmiech ja tez tam bylam z kolezanka i duuużym chłopakiemUśmiech pytaliście gdzie chcemy iść czy mówiliście,że dalej nie można a my tylko na zdjęcia pod Jezusa szliśmy...wtedy spod figury usuneła się 1 dziewczyna i chłopak,którzy siedzieli na zgrzewkach napoju.... ej ja myślałam,że Ty wiesz o spotkaniu,bo tak mi sie zdawało,że to Ty pisałaś,że 1 szy raz na Lednicy i już jako wolontariusz czy coś...

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 15:22 ]
trochę mni dziwi,że niektórzy nie wiedzą gdzie stoi rzeźba Frasobliwego...przecież chyba wszyscy ją mijali przy wejściu???czy nie?ale rozumiem w tamtym roku jak byłam 1-szy raz to też trochę zakręcona Uśmiech a nic dziwnego skoro Sivis ma fotke tu ,to ,ze go kojarzyłaś Uśmiech też jak go tu zobaczyłam to skądś go kojarzyłam i okazało sie,że słusznie

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
12-06-2008 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #458
 
mysia napisał(a):no to Aguś fajnieUśmiech ja tez tam bylam z kolezanka i duuużym chłopakiemUśmiech pytaliście gdzie chcemy iść czy mówiliście,że dalej nie można a my tylko na zdjęcia pod Jezusa szliśmy...wtedy spod figury usuneła się 1 dziewczyna i chłopak,którzy siedzieli na zgrzewkach napoju.... ej ja myślałam,że Ty wiesz o spotkaniu,bo tak mi sie zdawało,że to Ty pisałaś,że 1 szy raz na Lednicy i już jako wolontariusz czy coś...
hm.. czy to była niska brunetka w okularach Język
znaczy sie ja tam byłam i dokładnie tak mówiłam... a tak około której godziny byliście?
możliwe że to byłam i ja i miałam wtedy z kumplem przerwe...

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 15:50 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=STpMNzyUEf...re=related
piękne serce na niebie... Uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
12-06-2008 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #459
 
Stronka nazywa się Lednica 2000 i jest uniwersalna. Modyfikuję tytuł.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-06-2008 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #460
 
tak, serce piękne, a na żywo jeszcze lepiej wyglądało. a te akrobacje tuż przed moja spowiedzią były ^^

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
12-06-2008 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #461
 
a ja żałuje że nie poszłam do spowiedzi na Lednicy tylko w poznaniu...
za rok pójde tam Uśmiech Język

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
12-06-2008 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #462
 
_aguś napisał(a):hm.. czy to była niska brunetka w okularach
znaczy sie ja tam byłam i dokładnie tak mówiłam... a tak około której godziny byliście?
możliwe że to byłam i ja i miałam wtedy z kumplem przerwe...
...mysle,że było tak ok 13.30 bo było już po spotkaniu,a oni mieli spotkanie na 13...wiesz no nie pamietam...a Ty kojarzysz nas jako takich,że przegonilismy Uśmiech dwie osoby spod rzeźby żeby zdjęcia robic??

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 18:33 ]
rodzyna napisał(a):tak, serce piękne, a na żywo jeszcze lepiej wyglądało. a te akrobacje tuż przed moja spowiedzią były ^^
;( nie rozumiem Rodzyna o co chodzi Smutny

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 18:40 ]
ŻAŁUJ KOBIETO ŻAŁUJ Uśmiech spowiedz tam to coś pięknego,ja byłam w tamtym roku ale niestety nie na "trawce"ale bylo ok.a teraz byłam w piątek przed Lednicą ale jakoś sie zdobyłam na rozmowę z księdzem i przez to teraz mam lewe ramie bardziej opalone :!: :!: Duży uśmiech bo stałam tą stroną do słońca dobre pół godziny Uśmiech miałam zadać 2 pyt.a wyszło wiecej i przynajmniej więcej wiem Uśmiech ale to i tak nie było jeszcze tak twarzą w twarz...a tak bym chciała...normalnie staliśmy i rozmawialiśmy,i dostałam błogosławieństwo UśmiechUśmiech bo inni nie wiedzieli,że to nie spowiedź,fajnie jest tak móc porozmawiać z ksiedzem...było mi to potrzebne i na jakiś czas starczy Uśmiech choć wyjaśniłam sporo zasadniczych kwestii :jupi:

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
12-06-2008 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #463
 
mysia napisał(a):rodzyna napisał/a:
tak, serce piękne, a na żywo jeszcze lepiej wyglądało. a te akrobacje tuż przed moja spowiedzią były ^^
nie rozumiem Rodzyna o co chodzi

no, w pewnym momencie 3 samoloty robiły akrobacje, zresztą sama zobacz:

_aguś napisał(a):http://pl.youtube.com/wat...feature=related
piękne serce na niebie...

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
12-06-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #464
 
mysia napisał(a):wiesz no nie pamietam...a Ty kojarzysz nas jako takich,że przegonilismy Uśmiech dwie osoby spod rzeźby żeby zdjęcia robic??
hm... o tej godzinie już tam byłam.. więc możliwe że to byłam ja Uśmiech Duży uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
12-06-2008 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #465
 
Zrobił sie tutaj mały bałagan. Co do Lednicy 2009, to może zamiast planować, zróbmy listę, kto bedzie i przybędzie, pojawi sie na niej tysiąc chętnych, lista będzie uaktualniana codziennie, a na końcu pozostanie 20 osób, z czego na spotkanie przyjdzie 5. ;p. Planuję pojawić się 6tego czerwca na Lednickich polach, ale po cóż mam was zapewniac o mojej obecnosći, to będzie za rok, a za rok, mogę : albo lezeć na porodówce ;p, albo w grobie, albo spzredawać na rynku kwiaty. Kto to może wiedzieć....

Kto był o której godzinie i jak wyglądał, tego nie wiem, przeciez to nie śledztwo, może mnie ktos kojarzy, a wiec byłam od około 11tej do 3.30 na polach lednickich, brunetka, czarne spodnie, białe sandały i na maxa usyfione stopy ;p

To nie przypływ mojej złośliwości, ale już niemal od tygodnia dyskusja na temat, kto gdzie i o której.... no ludzieee
12-06-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów