Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDNICA 2000
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #466
 
Daniela, ale po co tworzyć teraz listę, przecież to nie ma zbytnio sensu. Nie wiadomo, co się przez ten czas stanie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-06-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #467
 
rodzyna napisał(a):no, w pewnym momencie 3 samoloty robiły akrobacje, zresztą sama zobacz:
a o to serce chodziłoUśmiech nie musze korzystać z linka Uśmiech mam to na tapeci z aparatu UśmiechUśmiech hiUśmiech ale dzieki

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2008 21:35 ]
no tak Daniela masz racje,ze nie ma po co robić listy... chyba,że tydzień przed Lednicą,bo wtedy raczej każdy wie czy będzie itd. ja np się wybieram...mam nadz,że będę mogła jeździć już co rok UśmiechUśmiech

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
12-06-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #468
 
ja tez sie wybieram, i troche żałuję że tak późno się obudziłam, ale lepiej późno niż później ^^

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
12-06-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #469
 
Rachel napisał(a):Daniela, ale po co tworzyć teraz listę, przecież to nie ma zbytnio sensu. Nie wiadomo, co się przez ten czas stanie.
niezrozumiałaś mnie Uśmiech, pzrecież wyszydziłam ;p
12-06-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #470
 
rodzyna napisał(a):troche żałuję że tak późno się obudziłam, ale lepiej późno niż później
..masz rację Rodzyna Uśmiech też tak myślę ale równocześnie żałuję,że dopiero w zeszłym roku odkryłam to cudne miejsce :jupi:

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
13-06-2008 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #471
 
mysia napisał(a):też tak myślę ale równocześnie żałuję,że dopiero w zeszłym roku odkryłam to cudne miejsce
a ja dopiero w tym..
ale cóż... bywa Uśmiech ważne że już wiem jakim przyjacielem jest dla mnie Jezus Uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
13-06-2008 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #472
 
_aguś napisał(a):ważne że już wiem jakim przyjacielem jest dla mnie Jezus
tak najważniejsze,że to wiesz... a Lednica to wspaniałe miejsce na spotkani z Nim Uśmiech

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
13-06-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #473
 
hm... dla mnie przykre jest to, że niektóre osoby chodzą do spowiedzi raz roku i tylko podczas wyjazdu na Lednicę. To samo tyczy się mszy... heh... ](*,)

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
13-06-2008 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #474
 
kłapciu napisał(a):hm... dla mnie przykre jest to, że niektóre osoby chodzą do spowiedzi raz roku i tylko podczas wyjazdu na Lednicę. To samo tyczy się mszy... heh...
... no niby tak,ae jak ktoś tylko tam potrafi całkowicei się otworzyć...zresztą lepiej raz w roku niż wcale...ja akurat teraz 9 piatkow próbuje robić... ale spowiedź na Lednicy to coś peknego,a to co mam tu to tylko namiastka... Smutny

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
13-06-2008 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #475
 
zresztą, księża w małych miastach (a co dopiero na wsi) często znają swoich parafian, i ludziom ciężko jest otworzyć sie przed kims "znajomym" ... mimo że spowiedź to nie spowiadanie księdzu tylko Bogu, ale to, że ksiądz nas zna tworzy często jakieś bariery...

na Lednicy jest zupełnie inaczej... sami zreszą wiecie. :]

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
13-06-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #476
 
Rodzyna poperam UśmiechUśmiech mądrze mówisz,choć uważam,że jeśli naprawdę jest potrzeba rozmowy z księdzem to należy zwrcić sie nawet do znajomego ks.,ale na Lednicy jest wyjątkowo...ja np nie moge rozmawiać z księżmi u których się spowiadam-jeden tylko krótko napomina,a drugi mówi swoją regułę i po spowiedzi,a brakuje czasem rozmowy... :?

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
13-06-2008 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #477
 
mysia napisał(a):1 z księży u których się spowiadam tylko "klepie"swoją regułkę i tyle,a mi to nie wystaza,ze tak powiem mam jednak potrzebę dialogu,napomnienia,wyjaśnienia...
Więc może wejdź z nim w dialog? Zadawaj pytania, dziel sie problemami?

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
13-06-2008 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #478
 
ja się zastanawiam, czy można gdzies obejrzeć "pół godziny z Lednicy" . chciałabym zobaczyć, jak to wyszło. Wie ktos może, czy jest taka mozliwość ?

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
13-06-2008 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #479
 
Do pooglądania i posłuchania Uśmiech :

http://www.onet.tv/30289,,,,,,21353,wideo.html

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi.
Jan Pawel II
[Obrazek: tententego.gif]
14-06-2008 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #480
 
dziękuje bardzo Uśmiech

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
14-06-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów