Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDNICA 2000
Autor Wiadomość
jadzia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Jak wszystko dobrze sie pouklada (a wszystko na to wskazuje) to pojade. pierwszy raz w życiu... ale się ciesze,ale do waszego spotkania chyba już sie nie dołącze... trochę za pożno się kapłam Smutny ale cóż i tak się ciesze,że w końcu bedę mogła tam być Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Pozdrawiam gorąco :jupi: :jupi: :jupi:
04-05-2008 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
No ale przecież lista nie jest zamknięta :mrgreen:
Witaj jadzia! Uśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
04-05-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Ks.Marek napisał(a):Daniela
Dunia
Motylek
a co ja robię w tym spisie? ja nie wiem czy w ogóle tam podejdę, jadę tam, bo obiecałam komuś, ale się tam raczej nie pojawię.

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 20:42 ]
Ks.Marek napisał(a):Daj Bóg, byśmy się spotkali choćby w gronie 10 osób
a po co spotykać? mnie proszę skreślić z listy, nie jestem z "was", zapomniałam nawet jak w kosciele wygląda :lol2:
04-05-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
Daniela napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Daniela
Dunia
Motylek
a co ja robię w tym spisie? ja nie wiem czy w ogóle tam podejdę, jadę tam, bo obiecałam komuś, ale się tam raczej nie pojawię.

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 20:42 ]
Ks.Marek napisał(a):Daj Bóg, byśmy się spotkali choćby w gronie 10 osób
a po co spotykać? mnie proszę skreślić z listy, nie jestem z "was", zapomniałam nawet jak w kosciele wygląda :lol2:

Nie jesteś z "nas", a jednak jesteś tu z nami. To tylko propozycja, żeby się spotkać w realu, ale nikogo przecież nie zmusimy.
04-05-2008 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #95
 
o jaaa w realu... bo co? i o czym mamy rozmawiać? ja jestem ykhm niewierząca, a jestem z wami, bo w chwilach mojego irracjonalnego błądzenia ktoś polecił mi tą stronę, chciałam pojechać na Lednicę, aby w końcu się wyspowiadać, na szczęścei wróciłam do mojego realnego świata i jest wszystko ok Uśmiech

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 21:01 ]
o jaaa,a w ogóle po co ja sie tutaj tłumaczę?!. Przepraszam. Przecież takie spotkanie i tak jest nierealne, nie znamy się więc i nie zobaczymy, tak czy inaczej pozdrawiam was serdecznie Uśmiech
04-05-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #96
 
No trudno, skoro uważasz, że nie masz o czym z nami rozmawiać i nie masz ochoty...
To niedobrze, że wróciłaś do swojego "realnego świata". Ja Ciebie w dalszym ciągu namawiam do zmiany decyzji.
04-05-2008 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #97
 
Decyzji nie zmieniłam, jadę, bo obiecałam pewnej osobie, jak coś obiecam, to dotrzymuję slowaUśmiech
04-05-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Zrobisz jak zechcesz. W razie czego miejsce spotkania znasz. Może postaram się hasło z góry Ryby zapodać... Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-05-2008 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Daniela napisał(a):co ja robię w tym spisie? ja nie wiem czy w ogóle tam podejdę, jadę tam, bo obiecałam komuś, ale się tam raczej nie pojawię.
Zaciągnę Cię ;]

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
05-05-2008 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #100
 
ja też niewiem czy pojadę ale będe dziś raczej wiedziała ;p

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
05-05-2008 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Szczecin przybędzie z flagami Evangelium vitae Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech mam już znak rozpoznawczy ;P
05-05-2008 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
A to widzę, że jakoś forumuje się grupa Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
05-05-2008 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Temat otwarty, Czarku. Mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy to, co działo się na Forum wczoraj, prawda Aguś, Sivis, PS ?

[ Dodano: Wto 06 Maj, 2008 22:53 ]
  1. Jólka
  2. Jadzia
  3. Daniela (być może sie przełamie do spotkania forumowego, ale bedzie w Lednicy)
  4. Dunia
  5. Motylek
  6. Gatkaaa
  7. Sivis
  8. Czarek
  9. Aga
  10. Nieania
  11. Karusia
  12. Daidoss?
  13. Duszyczka
  14. Lidzia
  15. Ks.Marek

Kto jeszcze? Kogoś może pominąłem?
Annika? Gonzo?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-05-2008 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
Daidoss będzie? :twisted:

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
07-05-2008 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
[quote="Ks.Marek"]Daniela (być może sie przełamie do spotkania forumowego, ale bedzie w Lednicy)
a może nie będę w Lednicy? może tylko do niej dojadę?, szczerze, to mam nadzieję, że mnie tam w ogóle nie będzie. To chyba nie jakieś więzienie jednodniowe i czmychnąc można;p?
07-05-2008 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów