Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDNICA 2000
Autor Wiadomość
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #406
 
Jólka
2. Jadzia
3. Dunia
4. Daniela
5. Rodzyna
6. Motylek
7. Gatkaaa
8. Sivis
9. Kłapciu
10. Aga
11. Rodzyna
12. Karusia
13. Izas
14. Nieania
15. Aguś_
16.Gosia

taaaaaka lista i tyle zachodu w tej sprawie a było pięć osób. Brawo hehe.
08-06-2008 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #407
 
A czemu ja nadal jestem na tej liście? Mówiłam, że jednak nie jadę.
08-06-2008 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #408
 
Oczekujemy, na relacje z Lednicy xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
08-06-2008 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #409
 
To jest mój profil na naszej klasie Profil
Byłam na zlocie forumowiczów. Jak byliście to wyślijcie mi zaproszonko. Będę wdzięczna Duży uśmiech pzdr

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
08-06-2008 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #410
 
a ja widzialam jak tam czekaliscie pod Jezusem...szlam po pamiatkiUśmiech rzeczywiscie duzo was nie bylo... ale pewnie i tak spotkanie sie udalo??

[ Dodano: Nie 08 Cze, 2008 20:12 ]
Bylo cudnieUśmiech juz nie moge sie doczekac nastepnego rokuUśmiech super byl ten pomysl z maskami,odbijanie zarysu twarzy to tez bylo fajne,ale...nie zabrali od nas tych chust,za to osobiscie dalismy je ks.Górze po przejsciu przez brameUśmiech niestety nie wszyscy powaznie podchodzili do tej wyjatkowej sytuacji i atmosfery...bo jak mozna powiedziec o kims kto jadac w tak cudne wyjatkowe miejsce pije po drodze alkohol??az zal... :?

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
08-06-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #411
 
mysia napisał(a):bo jak mozna powiedziec o kims kto jadac w tak cudne wyjatkowe miejsce pije po drodze alkohol??

hmm... jechałyśmy tym samym autobusem? ;P

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
08-06-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #412
 
Nieania oraz Daniela jeżeli chcecie sie wymienić wrażeniami czyli prowdzeniem kłótni to proszę na PW albo gg. Forum nie jest w tym wypadku odpowiednim miejscem.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
08-06-2008 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #413
 
mysia napisał(a):bo jak mozna powiedziec o kims kto jadac w tak cudne wyjatkowe miejsce pije po drodze alkohol??az zal...
Bo nie którzy szukają Boga inaczej... 8)

http://www.ewangelizatorzy.pl
08-06-2008 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #414
 
Rachel o co ci chodzi? Temat brzmi Lednica 2008 chyba właśnie do tego służy aby rozmawiać o wszystkim dotyczącym Lednicy i spotkania forumowego, którego głównie dotyczy ten wątek.

[ Komentarz dodany przez: Rachel: Nie 08 Cze, 2008 23:29 ]
Właśnie chodzi o dzielenie się, a nie o wszczynianie kłótni.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
08-06-2008 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #415
 
a ja byłam na Lednicy i nie mogłam znaleźć miejsca naszego spotkania ... w ogóle cięzko mi się było tam połapać no i nie dotarłam, niestety.. ale wrażenia niezapomniane Oczko do zobaczenia w przyszłym roku!
09-06-2008 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #416
 
Było świetnie.
Po zeszłorocznej Lednicy nie spodziewałem się, że jakąś mogę przezyć mocniej.
Ale Pan dalej zaskakuje!

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
09-06-2008 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #417
 
Ja... Ja chce jeszcze raz!! Uśmiech
Było cudownie!!
ale niestety mam za swoje... tak głośno nasza grupa śpiewała że nikt chyba normalnie nie mówi ;/ e tam.. dla Boga opłaca sie!! Uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
09-06-2008 07:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #418
 
coz...przypadki sie zdazajaUśmiech nie ma juz mojego posta a wiec napisze jeszcze razUśmiech Lednica cudna bylaUśmiech wiecej atrakcji niz w zeszlym roku.Swietny byl pomysl z maskami 8) i z odbijaniem odbicia na huscieUśmiech tylko,ze naszych chust nie zabrali,ale...za to dalam swoja osobiscie ks.Górze po przejsciu przez brameUśmiech jeszcze tylko 362 dni!!! postanowienia zrobione...oby Pan dal mi sile,aby ich dotrzymac...

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
09-06-2008 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #419
 
byłam, ale was nie znalazłam...

Było SUUUUUPEROWO !!!!!

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
09-06-2008 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #420
 
Wspaniałe miejsce,jestem bardzo wdzieczna tym,ktorzy zainicjowali te spotkania... pomysł i wykonanie na 101% albo i wiecej,tam az chce sie :aniol:

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
09-06-2008 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów