Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDNICA 2000
Autor Wiadomość
gatkaaa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #481
 
Echh... wreszcie sie tutaj dokopałam... wiec... na Lednicy oczywiscie bylam.. i tak jak mowilam.. chcialam byc na spotkaniu forumowiczow... ale... moja grupa jadac na Ledice zatrzymała sie w Gnieznie.. a wiec na Lednice dotarlismy dopiero o godzinie 13... i wlasnie o tej godzinie kiedy mialo byc spotkanie... ja dopiero wysiadałam z autobusu... i szłam jak najszybciej... na pola Lednickie... niestety nie zdażylam... przy Jezusie Frasobliwym nikogo juz nie bylo... a ze nie mialam zadnego z Was numeru telefonu... i tylko pamietałam moze dwa zdjecia ktore znajdowaly sie przy Waszych profilach... to niestety nie udalo mi sie dotrzec do zadnego z Was... Smutny Nie jestem na tym forum tak dlugo jak niektorzy z Was.. wiec ciezko bylo mi znalezc jakis inny sposob zeby tam na Lednicy dotrzec do chociaz jednego z Was... no coz... nawet nie miałam jak tego Wam napisac.. bo w niedziele 8 czerwca wieczorem mialam pociag do Zakopanego i wrocilam wczoraj... a tak poza tym to moj komputer był w naprawie... wiec achh... jak widzicie wszystko nie tak.. ale widocznie tak byc musialo.... :aniol: pozdrawiam...

"Niech mnie unosi... "

"Chwy? mnie i nie?... niech niebo bli?ej b?dzie... "

"Ka?d? chwil?... ka?dy gest Jemu powierzam.. bo On kocha mnie... "
15-06-2008 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #482
 
Nic straconego UśmiechUśmiech jeszcze tylko niecały rok do nastepnej imprezy na Lednicy
Uśmiech z każdym dniem coraz bardziej sie cieszę,bo każdy mijający dziń zbliża mnie do tego wydarzenia Uśmiech Uśmiech :jupi: :aniol:

[ Dodano: Pon 16 Mar, 2009 18:08 ]
Witam Was Kochani milutko!!!!!!!!!!!!!!!! a w tym roku wybieracie się na pola lednickie??????? :aniol: :aniol: :aniol:

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
16-06-2008 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #483
 
Jeżdżę na Lednicę od 2004r.,jeszcze wtedy przemawiał do nas Jan Paweł II,zapamiętałam jego słowa,by nie bać się powiedzieć "TAK" Chrystusowi.
Wtedy hasłem było: "Daj się złowić w sieć miłości"i dałam się złowić - byłam już 6 razy.Lednica wciąga! :wink: .
Dostawaliśmy pierścienie z ewangelią św.Jana 21,17 jako przynależność do Chrystusa- noszę go od 6-ciu lat Uśmiech .Każde spotkanie nad Lednicą umacnia wiarę,otwiera oczy na wiele spraw,pomaga ciągle na nowo wybierać Chrystusa,odpowiadać Bogu "TAK",czuje się taką radość w sercu,obecność i miłość Bożą,gdy wielbimy Pana tańcem i śpiewem.
Lednica zbliża do Boga,uczy spojrzenia na wszystko oczami wiary,pozwala zrozumieć i dostrzec wiele spraw.
CHWAŁA PANU za to,że prowadzi nas swoimi drogami!!! Duży uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
19-01-2010 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #484
 
Świetnie to ujęłaś koleżanko Duży uśmiech Uśmiech ja byłam dopiero 3 razy,niestety w tym roku raczej będzie to niemożliwe, ponieważ mam zjazd an uczelni Smutny
mmasz rację,że to spotkanie wciąga-uwielbiam je!!!!! :aniol: :mrgreen:

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
21-01-2010 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #485
 
ja byłam raz tylko, w 2008 roku. to spotkanie było dla mnie bardzo ważne, dużo się zmieniło w moim życiu..;chciałabym co roku jeździć (w 2009 się nie udało - nowe miasto, brak chęci znajomych... ) ale w tym roku mam nadzieję się uda Uśmiech

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
25-01-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #486
 
Na Lednicy byłam 3 razy Uśmiech Za pierwszym razem gdy przyjechałam z Lednicy czułam się taka odnowiona duchowo Uśmiech i rzeczywiście daje dużo taki wyjazd ,jest także zmęczenie ale warto dla tego jednego dnia w Lednicy ! Uśmiech

Najbardziej w Lednicy podoba mi się wieczysta Adoracja i ta piękna Msza Św z tym "wejściem" różnych ludzi Uśmiech to jest coś czekam już na Lednicę 2010 mam nadzieję że wyniki Matury nie zepsują mi humoru i pojadę Uśmiech zresztą nie wyobrażam sobie nie jechać teraz co roku,zaraziłam tym moich znajomych i tak samo jak dla mnie Lednica jest czymś wyjątkowym !!!!!


A Ci którzy się ciągle co roku zastanawiają czy jechać czy nie ! NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ WYBIERZCIE SIĘ CHOĆ JEDEN RAZ A NIE POŻAŁUJECIE Uśmiech !!
30-01-2010 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #487
 
Dokładnie Uśmiech, nawet zmęczenie nie przeszkadza. Pamiętam gdy po śmierci Papieża była wichura, ulewa i deszcz, nawet to nie było przeszkodą - skakaliśmy na Chwałę Pana Duży uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
30-01-2010 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #488
 
a ja byłam ze trzy razy, ale nawet nie pamiętam w jakich latach, tak dawno temu to było Duży uśmiech
Nigdy nie zapomnę tych spotkań, taki mix wszystkiego, co jest ludziom potrzebne.
Tańce, hulanki
Modlitwa
Śpiew
Medytacja
Rozważania
i tak dalej... :mrgreen:

"Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo." Język
31-01-2010 04:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #489
 
Zaproszenie nad Lednicę (dla wszystkich niezdecydowanych Oczko )
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZW/..._zapr.html

http://www.youtube.com/watch?v=9Q0BV6hUm1I

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi.
Jan Pawel II
[Obrazek: tententego.gif]
14-05-2010 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #490
 
A ja jak co roku zapraszam Was do ewangelizacji krańców Lednicy...

Cytat:Jeśli spotkałeś w swym życiu Jezusa Chrystusa i chcesz opowiedzieć o tym innym – zapraszamy do pełnienia posługi ewangelizatora na Polu Lednickim. Ewangelizator to ktoś, kto potrafi wyjść do drugiego człowieka, swojego rówieśnika, który może pogubił się, zwątpił w miłość Boga i sens wiary. Ewangelizator chce być świadkiem Ewangelii, cierpliwie wysłucha i pocieszy, wesprze modlitwą, podzieli się doświadczeniem obecności i działania Boga. Zapraszamy już dzień przed Spotkaniem Lednickim, tj. 4 czerwca, na jednodniowe rekolekcje, które pomogą przygotować się nam do pełnienia posługi ewangelizatora.

Kontakt: ewangelizacja_lednica@catholic.org



Chętnych z Poznania zapraszamy na 19.30 do salki przy kaplicy „U Pana Boga za piecem” w klasztorze Dominikanów na spotkania, które odbędą się we wtorki co tydzień od 13.04.2010.

Pytania można też kierować bezpośrednio do mnie np. przez PW.

http://www.ewangelizatorzy.pl
25-05-2010 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #491
 
ja( jak mi nic nie pokrzyżuje planów w dotarciu na lednicę) będę w posłudze modlitwy wstawienniczej, nasza wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zawsze tam posługuje przy kaplicy gdzie jest adoracja Uśmiech często taka wspólna moidlitwa kończy sie rozmową, składaniem świadectwa. Duch Św wieje którędy chce ;D

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
26-05-2010 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #492
 
A ja mam takie pytanie : czy przez te powodzie które dotknęły Polskę Lednica nie bd odwołana ? Wiem że tam przyjeżdża młodzież z całej Polski a niektóre trasy wciąż są zablokowaneSmutny gdybyście wiedzieli wcześniej dajcie proszę znać Uśmiech
26-05-2010 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #493
 
bashca napisał(a):zawsze tam posługuje przy kaplicy gdzie jest adoracja
Dokładniej rzecz ujmując to od zeszłego rokuUśmiech ale fakt! super sprawaUśmiech

Z tego co usłyszałem na sztabie lednickim, to Lednica będzie odwołana tylko jesli zaleje pole lednickie Uśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
27-05-2010 01:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #494
 
czarek napisał(a):bashca napisał/a:
zawsze tam posługuje przy kaplicy gdzie jest adoracja

Dokładniej rzecz ujmując to od zeszłego rokuUśmiech ale fakt! super sprawaUśmiech
oj nie Uśmiech sama byłam dwa lata temu na takiej posłudze modlitewnej, także to już ciągnie sie jakiś czas.
tylko z tego co pamietam faktycznie nie mieliśmy żadnego baneru (modlitwa wstawiennicza czy coś podobnego ) tylko flagę naszej wspólnoty - jerozolimy

[ Dodano: Pią 04 Cze, 2010 18:32 ]
ja jednak moge jechać :jupi: ktoś jeszcze będzie ?

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
27-05-2010 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #495
 
Na Lednicy było wspaniale! To była moja 7 Lednica Duży uśmiech przeszliśmy przez Rybę, dużo się działo...Chwała Panu :jupi:

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
13-06-2010 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów