Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pedofilia - czy da się wyleczyć ? czy można pomóc im?
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Pedofilia - czy da się wyleczyć ? czy można pomóc im?
Przyczyny pedoflii
Cytat:Książka "Pedofilia. Tysiące twarzy cichego holokaustu" potwierdza tezę, że
mamy dzisiaj do czynienia z silnym lobby pedofilów, do którego należą
przedstawiciele świata polityki, kultury, biznesu. Pedofilia to także
promowanie pewnego stylu życia i wywieranie nacisku na opinię publiczną, aby
zachowania erotyczne pedofilów traktować jako jedną z normalnych skłonności
seksualnych człowieka.
Oddziaływanie lobbies jest tak silne, że wielu
wpływowych ludzi na świecie coraz częściej akceptuje postulaty pedofilów.
Ale czy jest możliwośc wylecznie ?
Na stronce jest ogólnie o tym. A może ktoś zna jakieś literaturę czy też stronkę , gdzie jest pokazane jak pomóc takiej osobie itd.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-04-2008 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Pedofilia - czy da się wyleczyć ? czy można pomóc im?
Rachel napisał(a):Przyczyny pedoflii
Cytat:Książka "Pedofilia. Tysiące twarzy cichego holokaustu" potwierdza tezę, że
mamy dzisiaj do czynienia z silnym lobby pedofilów, do którego należą
przedstawiciele świata polityki, kultury, biznesu
. Pedofilia to także
promowanie pewnego stylu życia i wywieranie nacisku na opinię publiczną, aby
zachowania erotyczne pedofilów traktować jako jedną z normalnych skłonności
seksualnych człowieka. Oddziaływanie lobbies jest tak silne, że wielu
wpływowych ludzi na świecie coraz częściej akceptuje postulaty pedofilów.
Ale czy jest możliwośc wylecznie ?
Na stronce jest ogólnie o tym. A może ktoś zna jakieś literaturę czy też stronkę , gdzie jest pokazane jak pomóc takiej osobie itd.
Nie wiem, kto pisał tę recenzję, ale to co wyboldowałem dobiło mnie... Gdzie ten koleś zauważa silne lobby do którego należą politycy, biznesmeni i inni? Może niech jeszcze napisze, że każdy ksiądz to pedofil bądź przynajmniej homoseksualista?

A, co do leczenia to tutaj jest taki krótki wywiad ze Starowiczem.

Przyznaję, że dla wielu bardzo kontrowersyjny. Oczko

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-02-2009 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mi to ręce opadły poprostu. A w necie nigdzie nie można znleźć gdzie owi seksuologowie przyjmuja i za ile. Bo sami pedofile jak i ofiary muszą płacić za terapię.
I dla mnie jest bez sensu terapia farmakologiczna, ona zdusza tylko. Istotniejsza jest terapia aby człowiek uzmysłowieł przyczynę, źródło. Leki w bardzo trudnych przypadkach. Bo można opanować czyn, poprzez trawanie w oppanowaniu swego popędu. A wypadku pożądania wg dziecka, uciec aby nie dokonac czynu. Taki sam mechanizm działa wg jakiegokolwiek rozchwiania seksualności, nieuporządkowania w swerze odniesienia do drugiego. Więc wstrzemieźliwości, a tego można się nauczyć. Ci co wiedzą,że mają problem wypadku gdy będzie go ciągnąć do dziecka napewno poprosi kogoś bliskiego o pomoc a nie poleci aby skrzywdzić dziecka.
Najgorzej jest jeśli delikwent nie uważa że ma problem. To jedynie, po więzieniu wizyta na oddziale aby tam odbywał przymusową terapię. Ale przecież tylko 100 na cały kraj się zajmuje pedofilami. Paranoja.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
02-02-2009 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Pedofilia - czy da się wyleczyć ? czy można pomóc im?
Terebint napisał(a):Nie wiem, kto pisał tę recenzję, ale to co wyboldowałem dobiło mnie... Gdzie ten koleś zauważa silne lobby do którego należą politycy, biznesmeni i inni?
Jesli czujesz się dobrze będąc manipulowany przez brudnych, głupich i zbydlęciałych polityków - to i tak Cię nic nie przekona.
Lobby pedofilskie istnieje i zatacza coraz szersze kręgi. Już zaczynaja być widoczne tendencje, aby pedofilię w ogóle przestać uznawać za przestepstwo, pedofilów nie karać, i znieść cos takiego jak "wiek dozwolonych kontaktów seksualnych" - oczywiście "dla dobra dzieci". Pedofilska partia w Holandii (kilkukrotna nieudana próba jej delegalizacji), pedofilskie tendencje w lewackich ugrupowaniach - czy to Ci nic nie mówi? Znajdź sobie coś o raportach Kingsley'a czy o panach takich jak Tom O'Caroll czy Richard Farson.
Coś w tym jest, że każde prawo w każdym państwie jest "dziurawe" jeśli chodzi o pedofilię - nawet ta agresywną - i nawet jak ktos zostanie pokazowo aresztowany to jest to tylko "płotka" - bo prawdziwi przestępcy patroluja ulice, siedzą za stołami sędziowskimi, prowadzą korporacje czy obradują w parlamencie. Dopóki pedofilska mafia będzie doskonale kryta przez członków rządów i aparatów sprawiedliwości wielu państw - dopóty dzieci będą w niebezpieczeństwie.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-02-2009 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Helmutt, ja nie prowadzę dyskusji z fanami teorii spiskowych...

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-02-2009 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Terebint napisał(a):Helmutt, ja nie prowadzę dyskusji z fanami teorii spiskowych...
Skoro nie masz argumentów, to nie dziwię się.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-02-2009 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ech... następny fanatyk... IGNORE.

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-02-2009 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Niestety Helmutt ma rację.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
02-02-2009 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Aha... :shock: :shock: :shock:

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-02-2009 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nie mogę sobie przypomnieć, ale kilka lat temu rozbito siatke pedofilów. I tylko do więzienia poszły małe rybki a ci na górze nie zostali zaczepieni. :evil:
Trzeba zauważyć, że teraz próbują z tym walczyć poprzez pilnowanie Internetu itd
Ale to jest żmudna praca i nie wszystko się wyłapie. Tylko aby w Holandii się z tym świństwem uporali. I tak już rząd żaluje, tego na co się zgodził, tam jest bagno moralne.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
02-02-2009 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Milky Way Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Jak leczyć... trudne pytanie zwłaszcza dla laików.

http://pl.youtube.com/watch?v=-k173d6TO9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KBS4MQ1JS9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=mG0HCICxHj...re=related
03-02-2009 03:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Terebint napisał(a):Ech... następny fanatyk... IGNORE.
Nie dostrzegasz, albo nie chcesz dostrzegać pewnych rzeczy, które są oczywiste. Bo to o to m.in. chodzi - żeby ludzi, którzy jednak orientują się nieco w temacie - zgnoić, zrobić z nich idiotów, fanatyków itp. Tacy jak Ty "łykną" każda bzdurę jaka im poda "góra" - a tacy jak ja będą uważani za nieszkodliwych idiotów. Your choice.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-02-2009 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Nie wyeliminujemy problemu pedofilii do końca, bo zła nie da się w 100 % pozbyć. Zło istnieje od dawien dawna. Tylko koniec świata może zło powstrzymać. Można za to zmniejszyć skalę procederu, aresztować przestępców winnych pedofilii, erotomanów czy psychopatów leczyć psychiatrycznie. Piętnować publicznie tak jak to w przypadku ogłoszenia ekskomuniki podaje się personalia sprawcy.

Z drugiej strony niepokoi, że dzieci doświadczają czasem tak brutalnego traktowania. Istotą pedofilii jest pycha, a z tej nie da się wyleczyć, gdy jest zbyt zaawansowana. Dzieci natomiast są pełne pokory i mają czyste serca i tego widocznie nie może znieść pedofil. To też należy zakładać. Pedofila trudno wyleczyć, bo jest zbyt owładnięty złem. Psychiatrzy wyleczą ze wszystkiego, ale nie wyleczą nikogo ze zła.
04-02-2009 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Polonium, czy ty się wogóle znasz naturę problemu ? Bo uważam,że nie. Przesadziłeś jak nic. :evil:

Poinformuje Ciebie, że ofiary pedofilów mają taką reakcję, że nienawidzą dzieci, mają do nich żal. To wiem z relacji osób, z którymi rozmawiałam. I też jest dobra publikacja odnośnie ofriar.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
04-02-2009 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Rachel napisał(a):Polonium, czy ty się wogóle znasz naturę problemu ? Bo uważam,że nie. Przesadziłeś jak nic. :evil:

Nie przesadziłem. Znam naturę problemu, ale piszę prawdę, która jest może i niezrozumiana, ale jest prawdą.
04-02-2009 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów