Ankieta: Czy mnie lubisz?
bardzo
trochę
obojętny
nie znam PS
raczej nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1
PS
Witajcie!
Mam na imię Przemek.
Oprócz męczenia ryb poprzez ich łowienie (wędkarstwo), fotografii amatorskiej, programowania lubię kilka innych rzeczy.
Robię też wino (nie jakieś sok+cukier+drożdze winiarskie=coś mętnego tylko) (rygorystycznymi) domowymi metodami wyrobu win.
Dużo czasu tracę zabijając innych ludzi w grze Armed Assault
Innych moich stron, związanych z rodziną itd, przynajmniej na razie, nie zdradzę.
08-04-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
PS, lubisz programowanie. Czy mógłbyś wymienić Twój pierwszy udany program, który napisałeś ?
08-04-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
co znaczy udany? -Który dawał poprawne wyniki i posiadał warunek stopu, ciekawy, czy niekoniecznie ciekawy, ale z którego byłem w jakiś posób dumny ?
08-04-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Chodzi o program dający poprawne wyniki, niekoniecznie ciekawy.
08-04-2008 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
to pewnie jakiś z liceum, którego niestety nie pamiętam, pewnie liczący jakies matematyczne coś
08-04-2008 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
Re: PS
PS napisał(a):Witajcie!
Mam na imię Przemek.
Przemek z Lublina wita Przemka z Lublina. My, Przemki Z Lublina musimy trzymać się razem Uśmiech

Cytat:Robię też wino (nie jakieś sok+cukier+drożdze winiarskie=coś mętnego tylko) (rygorystycznymi) domowymi metodami wyrobu win.
To musimy się kiedyś umówić na degustację Uśmiech
Cytat:Dużo czasu tracę zabijając innych ludzi w grze Armed Assault
Grałem (i gram jeszcze czasami) sporo w Operation Flashpoint, duchową poprzedniczkę AA. Na AA mam za słaby komputer niestety.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-04-2008 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PS
Helmutt napisał(a):Przemek z Lublina wita Przemka z Lublina. My, Przemki Z Lublina musimy trzymać się razem Uśmiech
dokładnie
Helmutt napisał(a):To musimy się kiedyś umówić na degustację Uśmiech
na razie zbieram zapasy na pewną wrześniową nie powiem co i zobacze ile mi zostanie (z obecnych 40litrów)
Helmutt napisał(a):Grałem (i gram jeszcze czasami) sporo w Operation Flashpoint, duchową poprzedniczkę AA. Na AA mam za słaby komputer niestety.
czasem jeszcze pogrywam w ofp, ale tylko w sieci - mój nick to [PR]zemek kondor. Do niedawna mieliśmy jeszcze serwer ofp, ostatni polski: "Polski serwer klubu Polish Resistance" - może kojarzysz?
09-04-2008 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #8
Re: PS
PS napisał(a):
Helmutt napisał(a):Grałem (i gram jeszcze czasami) sporo w Operation Flashpoint, duchową poprzedniczkę AA. Na AA mam za słaby komputer niestety.
czasem jeszcze pogrywam w ofp, ale tylko w sieci - mój nick to [PR]zemek kondor. Do niedawna mieliśmy jeszcze serwer ofp, ostatni polski: "Polski serwer klubu Polish Resistance" - może kojarzysz?
Nie, ja w sieci nie grałem nigdy. Nie miałem i nie mam nadal netu w domu. A do OFP to nawet misje dosyć rozbudowane robiłem, pewnie gdzieś jeszcze je mam na płytkach. Zrobiłem nawet taką mini-kampanię na addonach niejakiego Villas'a (być może gościa kojarzysz z polskiej sceny OFP) o "obronie" wyspy Everon przez Ludowe Wojsko Polskie i Wojsko ZSRR Uśmiech przed "imperialistami" (RFN).

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-04-2008 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
kto teraz nie kojarzy Vilasa? Teraz robią chyba najbardziej rozbudowany mod do Army - Project'85: http://project85.armedassault.info/index.php Poza tym Villas robi na masę kupę innych addonów broni, jednostek itd, itd - bez wątpienia jest najwydajniejszym addonmakerem na świecie - jego topic na forum BISu ma ponad 100 stron i rośnie: http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ik...70;t=56764 .
Ja w sumie nigdy nie grałem w SP oprócz kampani '85.
09-04-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
PS napisał(a):kto teraz nie kojarzy Vilasa? Teraz robią chyba najbardziej rozbudowany mod do Army - Project'85: http://project85.armedassault.info/index.php
Ależ klimatyczne są te screeny, niesamowite. Szkoda, że AA mi nie pójdzie - tzn demo mi chodziło, ale w tempie ślimaczym, tak więc o pełniaka się już nie starałem.
Cytat:Poza tym Villas robi na masę kupę innych addonów broni, jednostek itd, itd - bez wątpienia jest najwydajniejszym addonmakerem na świecie - jego topic na forum BISu ma ponad 100 stron i rośnie: http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ik...70;t=56764 .
Fakt, że za czasów OFP wielu zarzucało jego addonom niechlujność i brzydotę. Jednak po upadku świetnie i szumnie zapowiadających się projektów "LWP", "Operacja Marchewka" czy "Silent War" z którego wypuszczono jedynie jakieś na wpół działające jednostki - w zasadzie tylko jego addony pozwalały pograć w "swojskich klimatach" - no, może jeszcze mod WPSoldiers/GROM, ale znów nieukończony.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-04-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
kurde. jestem raczej nielubiany Smutny A mówili: "wstąp do masonerii, a wszystko będzie O.K.!"
26-05-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
PS napisał(a):kurde. jestem raczej nielubiany Smutny

A ja darzę Ciebie ogromną sympatią Uśmiech Naprawdę, aga nigdy nie kłamie Uśmiech
26-05-2008 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
uff, czyli nie kłamali 8)
26-05-2008 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
PS, zdejmuję 'ignore' z Twoich wypowiedzi. Proszę jednak bez nastrojów antyamerykańskich i proszę o kulturę na arystokratycznym poziomie. Nie należę do tych 'inkwizytorów', którzy palą na stosie, tak więc wszystko O.K.

*************************************************************

Ułaskawiłem Cię publicznie. Napisz zatem, co robisz w tym Lublin City.
08-07-2008 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Polonium napisał(a):zdejmuję 'ignore' z Twoich wypowiedzi. Proszę jednak bez nastrojów antyamerykańskich i proszę o kulturę na arystokratycznym poziomie

Polonium napisał(a):Ułaskawiłem Cię publicznie.
> ... tak spytam - za kogo Ty się Polonium masz?! #-o

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
08-07-2008 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów