Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanizm - czym jest ?
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #631
 
Anton LaVey napisał(a):eheheh....ofieczko...w takim razie sobie poczytam wczesniejsze strony

Proszę Cię bardzo. Można do poduszki :diabelek: 43 strony Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-11-2005 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #632
 
Oby tylko zawału serca nie dostał. Tyle tam krytyki satanizmu,że aż się za głowę złapie. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
27-11-2005 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ojciec Rydzyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #633
 
spokojna glowa Tomaszu, jako autor konkurencyjnego dla Biblii dziela potrafi zapanowac nad emocjami Duży uśmiech

AVE MASTER LUCIFER!!!
27-11-2005 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scarlet Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #634
 
Oj potrafi,potrafi :mrgreen:
27-11-2005 01:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #635
 
no i temat sie urwal, a szkoda
01-12-2005 13:29
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #636
 
to moze zaproponujesz coś odkrywczego do owego tematu?

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
01-12-2005 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #637
 
a co tu można już odkrywczego wam zaproponować..?

Sorry za wyrażenie, ale rzygać mi się chce jak czytam posty w tym temacie szczerze mówiąc...

Dlaczego nikt nie potrafi uszanować wyboru innych.. ? ! :evil:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
08-12-2005 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #638
 
no właśnie- nic odkrywczego- wszystkim chce się rzygać
pokaż mi przykład braku szacunku
to jest temat do roztrząsania i dyskutowania a nie do nawracania i bluzgania na innych.
pzodrawiam

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
08-12-2005 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #639
 
zła jestem na to, co się stało z tym tematem :evil:
miała być dyskusja na temat satanizmu, a nie wielkie krytykowanie i osądzanie... bo to bez sensu...

ktoś uważa się za satanistę - ok, tylko niech przedstawi swoje argumenty kulturalnie, bez jakiegoś bluzgania itp...

Tak samo to działa w inną stronę... katolicy też potrafią naskakiwać na satanistów i przez to ich właśnie prowokować... oraz krzywdzić ich uczucia...
nie można inaczej..?

matko... masakra [-(

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
09-12-2005 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #640
 
Satanizm jak i chrześcijaństwo to ta sama baśń - nie ma co rozważać. Tak samo sataniści są zniewoleni przez swoje dogmaty (a myślą bidule, że są taaaaacy wolni.....heh) jak chrześcijanie przez swoje. Tyle.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
14-12-2005 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #641
 
Tylko chrześcijaństwo uważam za bardzo słodkie i cudowne "zniewolenie" :mrgreen: i sama je wybrałam Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
14-12-2005 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #642
 
Annnika napisał(a):Tylko chrześcijaństwo uważam za bardzo słodkie i cudowne "zniewolenie" :mrgreen: i sama je wybrałam Oczko
Jeśli czujesz się w tym dobrze - nic dodac nic ująć. Ja kiedyś interesowałem się satanizmem, przeczytałem tą ich całą biblię - i stwierdziłem, że to kretyńska zabawa dla zestresownych dzieciaków.
Jeśli ktoś się już koniecznie chce buntować przeciw kościołowi i religii - dlaczego nie może robić tego z "ziemi neutralnej", że tak to nazwę? Po co krzyczeć, że "kościół katolicki zniewala", samemu będąc zniewolonym przez dogmaty "satanistyczne", które wymyślił chory psychicznie węgierski emigrant? Pachnie mi to demagogią.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
15-12-2005 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #643
 
Dark - co raz bardziej Cię lubię chociaż światopoglądowo się nie zgadzamy Uśmiech But it's no problem Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-12-2005 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #644
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Tak samo sataniści są zniewoleni przez swoje dogmaty (a myślą bidule, że są taaaaacy wolni.....heh)

Pokolei, wymieniaj, przez co jestem zniewolony? Bardzo mnie to ciekawi.

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 02:05 ]
Annnika napisał(a):Tylko chrześcijaństwo uważam za bardzo słodkie i cudowne "zniewolenie" :mrgreen: i sama je wybrałam Oczko

A mnie do statanizmu ktos zmusza? He? Tez sam wybralem, bo jest taki słit.

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 02:08 ]
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja kiedyś interesowałem się satanizmem, przeczytałem tą ich całą biblię - i stwierdziłem, że to kretyńska zabawa dla zestresownych dzieciaków.

Biblia Antona to akurat bardzo dobra lektura Duży uśmiech Momentami prawdziwa, w innym miejscu smieszna az do bólu. Nie opieraj mi tu satanizmu o jedną książkę!

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 02:11 ]
"Biblia Antona to akurat bardzo dobra lektura Duży uśmiech" <- Tutaj oczywiście była ironia, jakby ktoś nie skminił Oczko

PS. Mistrz powrócił, ma się zdrów :diabelek:

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 02:19 ]
Annnika napisał(a):Czy przeciwnicy Koscioła muszą naprawdę uciekać się do wulgarności i podłogowoniskich arguemntów na zasadzie "a bo ty i tak głupi jesteś" Smutny

A w czym są lepsze argumenty "satanizm jest zły", "bóg cie kocha", "pójdziesz do piekła"? He? Jak dla mnie są na tym samym poziomie co "pompuj rower dla szatana" ;]

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 02:26 ]
Aslan napisał(a):bezmyślne stwierdzenie. każdy w coś wierzy, ateista też. definicja ateizmu to sprzecznośc z teizmem. ateista nie wierzy w Boga, ale zawsze musi w coś wierzyć.
wierzysz np. w prawdę- prawda?
wierzysz w to, że Ziemia kręci się wokół Słońca- wierzysz?
pozdrawiam.

Nie wierze, że ziemia się kręci, ja to wiem. Ty się z choinki urwałeś czy jak? Rozmowa nie jest prowadzona na temat tego czy wierze mamie, czy tacie, gadamy o bogu/jego braku. Więc kiedy stwierdzam że w nic nie wierzę, to nie wierze w kontekście boga/religi.

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2005 02:35 ]
TOMASZ32 napisał(a):Za takich ludzi trzeba się modlić, oni sami nie wiedzą dobrze, jaką drogę wybrali, może się wydawać,że to nic złego,ale to naprawdę błędne myślenie. Satanizm jest złem i takie myślenie niby "racjonalne" to krok w stronę poważnego cierpienia.

A według mnie to chrześcijanizm jest złem i prowadzi do wiecznego potępienia. Chrześcijanie myślą że 'Bóg' ich ocali, ale on tak naprawde z nich szydzi i nie może się doczekać kiedy zgasi swoje pragnienie ich duszami, żeruje na ich naiwności. Za to sataniści będą z owieczkami po łąkach biegać po wieki, albo i dłużej.

Teraz mi udowodnij, że tak nie jest :diabelek:
Chodzi mi tutaj tylko o to że teksty typu 'oni sami nie wiedzą dobrze, jaką drogę wybrali' mozesz sobie wsadzic... do kieszeni!
27-12-2005 03:04
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #645
 
pABLOelo99 napisał(a):Nie wierze, że ziemia się kręci, ja to wiem. Ty się z choinki urwałeś czy jak? Rozmowa nie jest prowadzona na temat tego czy wierze mamie, czy tacie, gadamy o bogu/jego braku. Więc kiedy stwierdzam że w nic nie wierzę, to nie wierze w kontekście boga/religi.
ciekawe, skąd wiesz, że ziemia się kręci. widziałeś to na własne oczy?? to jest twoj paradoks, że tutaj działasz relatywnie: wierzysz, że ziemia się kręci dookoła słońca, a nie wierzysz, że istnieje Bóg. ciekawe dlaczego??

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
06-01-2006 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Wróć do góryWróć do forów