Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanizm - czym jest ?
Autor Wiadomość
Thomas Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Harpoon napisał(a):Chrześcijanin zawsze będzie źle postrzegał satanizm.
Thomas, w co ja wierzę?? Hehe! W boga wierzę i w szatana wierzę. I w dobro i zło...
No! W końcu nie spytałeś mnie o wyznanie religijnie i wyznawane ideologie :diabelek: :diabelek:

po piersze primo: jak Biale nigdy nie bedzie Czarne i na odwrot.......Trudno Zebym Popieral satanizm......to ideologicznie sprzeczne.....
po drugie primo: A jakie jest twoje wyznane? bo do tego zmierzalo moje pytanie.......

[Obrazek: 9900225004525144923ed3.gif]
01-03-2005 01:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
A zatem jak zmęczona, to do wyrka! Koniec tematu o języku polskim.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-03-2005 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Thomas... wiem, że chodziło Ci o wyznanie, ale napisałam to tylko tak dla zasady Oczko
A więc jestem katoliczką. Tzn. jestem wychowana w wierze katolickiej, moi rodzice są katolikami, jestem ochrzczona, teraz przygotowuję się do bierzmowania... Ale inaczej się sprawa ma jeśli chodzi o moje osobiste odczucia... Nie czuję się katoliczką... Jestem przeciwna niektórym zasadom katolicyzmu, bo mi po prostu nie odpowqiadają. Ale też nie jestem satanistką, jeśli o to chodzi Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Widać, że nie masz pojęcia kompletnie na temat Satanizmu. Co Ty wogóle piszesz. Hehe Satanizm dobry :?: Sami Sataniści mówią, że sa źli. A Ty nie podawaj tu nowych ideologi.

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
01-03-2005 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Rasta, gdzie ty masz oczy??!!
Gdzie ja napisałam, że satanizm jest dobry??!!
Mówię tylko, że nie jest tak zły, jak go pokazuje telewizja. Po raz kolejny się powtarzam: że nie ma zabijania niemowląt itd...
A tak poza tym to chyba Ty bnie masz zielonego pojęcia o satanizmie. Ja na pewno wiem więcej od ciebie. Radzę ci, poczytaj trochę, bo się jeszcze kiedyś kompromitujesz!

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Jak nie ma zabijania niemowląt :?: Wczasie czarnych mszy, młode dziewuce sa gwalcone przez guru. Kobieta w starachu musi urodzic to dziecko. Na koniec to dziecko sie zabija i saskala na oltarzu. Dlaczego akurat dziecko :?: Bo jest wyrazem niewinnosci.

Jestes wilke Harpoon Uśmiech Uwielbiam czyutac Twoje wypowiedzi Uśmiech Chyba zaczne tu częściej bywac Duży uśmiech hehe.
A Ty nie jesteś satanistka jeszce Język :?: hehe ta Twoja blata twarz i te czarne oczy.... brryyyyy az bije satanizmem Język hehe pewnie w Twojej okolicy juz kotów nie ma Język


Przepraszam :oops:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
01-03-2005 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Eh... Rasta. błąd!
Właśnie ty mówisz o pseudosatanistach! Którzy prawdziwym satanistom psują opinię i potem chodzą takie naiwniaki jak Ty, co nie mają żadnej wiedzy książkowej tylko z TV i rozgłaszają, że satanizm to mordowanie itp.
Heh... A co, chciałbyś, żeby satanistką była? Jak nie wiesz czy nią jestem, to poczytaj kilka postó w górę!!
A oto poglądy satanizmu po krótce, specjalnie dla Ciebie Rasta:

ludzie stworzyli Boga w wielu formach: wybierz tę, która ci najbardziej odpowiada

Szatan nie jest związany z chrześcijańską koncepcją diabła. Patrzymy na niego jak na Boga, który reprezentuje cielesne, doczesne aspekty życia.

[glow=yellow]Rytualne zabijanie (ludzi lub zwierząt) jest niedozwolone. Ofiary są zabijane symbolicznie, nie naprawdę. [/glow]

ludzkie życie jest święte i ma być otaczane szacunkiem

największym świętem satanisty są jego własne urodziny. Mniej ważne są:
Noc Walpurgi (30 kwietnia) i Święto Zmarłych (31 października)
Przesilenia w czerwcu i grudniu
Równonoce w marcu i wrześniu

Czarne msze (parodie obrzędów katolickich) nie są zazwyczaj odprawiane przez satanistów, chyba że dla ich wartości rozrywkowej lub propagandowej - symbol Baphometa, głowa kozła wewnątrz odwróconego pentagramu, często w kole.

drugim symbolem jest znak nieskończoności ("8" leżące na boku). Na górze jest umieszczony rzymski krzyż.

Modlitwa jest bezużyteczna; odciąga ludzi od działania

Używaj nadmiaru zamiast się powstrzymywać. Z radością popełniaj wszystkie z chrześcijańskich siedmiu grzechów głównych (chciwość, duma, zazdrość, gniew, obżarstwo, pożądanie i lenistwo)

jeśli ktoś uderzy cię w policzek, roztrzaskaj mu drugi

czyń innym, jak oni tobie

prowadź nieskrępowane życie seksualne, zgodne z twoimi potrzebami (które mogą być realizowane przez monogamię lub seks z wieloma osobami; heteroseksualnie, homoseksualnie lub biseksualnie, ze wszystkimi fetyszami, jakich sobie życzysz). Ideałem jest monogamiczny związek oparty na harmonii i oddaniu

odrzuca się samobójstwo

satanista nie potrzebuje szczegółowej listy zasad zachowania się.

Jak przeczytasz to pogadamy, bo tu widzisz, co jest w zasadach o twoim zabijaniu dzieci przez satanistów!!

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Harpoon! Ciekawe, coby powiedział satanista o Twoich postach? Chybaby się obraził. No bo sorry, ale jak według satanizmu życie jest wartością świętą, to chciałbym, żeby coniektórzy ludzie byli satanistami.

Szatan wszystko co "białe" ukazuje jako "czarne" i na odwrót. A Ty sobie wybierasz, że "białe" będzie "szarobure" a "czarne" będzie "zgniłozielone". Wszyyyystko mieszasz. Normalnie pani Twardowska przy Tobie wymięka :diabelek:

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
01-03-2005 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Taki mądry Futrzak??
To poczytaj trochę mądrych książęk, a oglądj mnie telewizji, a zrozumiesz, że to co piszę, to prawda.
I, kurde, ile razy mam wam powtarzać, że nie uważam satanizmu za "dobrą" religię. Bo wiem, że on akceptuje zło! A wy sobie ciągle przekręcacie i potem są rewelacje, że ja nicy powiedziała, że Szatan jest dobry, a bóg be!!
Futrzak nie wqrzaj mnie zatem, tylko poczytaj!!

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Kochani, emocje na bok [-X Rozmawiajcie sobie spokojnie, a nie jeden na drugiego naskakuje... #-o

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-03-2005 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
http://masz-mnie-wampirze.w.interia.pl/pseudo.html
http://masz-mnie-wampirze.w.interia.pl/klamstwa.html
http://www.coral.netus.pl/

Pierwszy link jest o pseudosatanistach
Drugi jest o kłamstwach na temat satanizmu
A trzeci to wirtualna Biblia Szatana - nie czytajcie Oczko BuahahahaOczko

Do Offcy - czmu mówisz, że wszyscy na siebie naskakujemy? Nazwij rzeczy po imieniu, a nie owijasz w bawełnę! Powiedz wprost, że to ja na wszystkich naskakuję i bedzie ok! Bo takie cos co Ty robisz to mnie wnerwia. A poza tym nie można sawać się ponieść emocjom??!! Jak siię dam ponisić im, to co?? Drugie ostrzeżenie dostanę?
Jenyyyyyyyyyyyy..... :?

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Harpoon weź na luz :!: :!: :!: I przestań w każdym dostrzegać swojego wroga i że każdy obwinia o wszystko akurat Ciebie, bo to za przeproszeniem g... prawda :!: Nie rób z siebie jakiejś ofiary losu :!: Teraz to Ty mnie wnerwiłaś :!: I co Cię niby we mnie wkurza? Że zwracam uwagę??? Ok, kłóćcie się, wyzywajcie i obrażajcie. Umywam ręce od tego =;
Kurde...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
01-03-2005 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Buahahaha...
Owieczko akurat z Tobą nie mam ochoty na kłotnie
I nie młówię że każdy mnie obwinia
Mówię tylko jak jest!! A wiem, że to ja naskakuję bo taka prawda
Eh...
Buahahahahaha

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thomas Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Satanizm - czym jest ?
Harpoon napisał(a):I ogólnie jaki jest stosunek chrześcijaństwa do satanizmu? Czy go potępiam czy toleruje? Czy wg was pseudosataniści też są satanistami, wyznawcami Diabła?
Proszę o odpowiedzi Oczko :mrgreen:

Widze ze ze troche odchodzi od meritum..... :wink:

Nie wiem czy Satanizm jest tak medialny.....powiem szczerze nie umiem sie doczukac obecnie programow ktore w jakis stopniu promowaly to.....dla mnie to bardziej komercja na ktorej chce sie zrobic kase.....

Co do twoich pytan? piewsze: dla mnie twoje 1-sze Pytanie w sumie retoryczne.....

a co do tych presudoudawaczy to demolowanie cmentarzy ma cos wspolnego z ideologia......? tez retoryczna odpowiedz...Uśmiech

POzdrawiam....

[Obrazek: 9900225004525144923ed3.gif]
01-03-2005 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Thomas a adla mnie pierwsze pytanie nie jest retoryczne
Niech ktoś na nie odpowie no!!Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
01-03-2005 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Wróć do góryWróć do forów