Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanizm - czym jest ?
Autor Wiadomość
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Harpoon napisał(a):Poza tym broniąc satanizmu, krytykuję tym samym chrześcijaństwo, wiem. Ale co ja mogę poradzić na to, że satanistyczne idee to jest to, co mi odpowiada?

Widzisz czyli zostań satanistą :!: :cry: Jak dla mnie możesz być albo zimna albo gorąca i nie ważne czy z Aniołkami czy z Diabełkami (zło) :!: Jeśli jesteś letnia to znaczy że jesteś nijaka, a więc jesteś na najgorszej drodze z możliwych :cry: AMEN <><

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
04-03-2005 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
Miło jest być nijaką Panie Rafiq Oczko
Nie no żartuję, rzeczywiście taka droga nieciekawa, bo bardzo nierówna. Tzn. ani na górze ani na dole. I boisz się i Boga i Szatana. Nieznyt przyjemnie tak jest szczerze mówiąc.
Z drugiej strony być satanistką... No nie wiem... Oczko
No i jeszcze nawet jeśli czasami pojawi się chęć, by wrócić do boga, to nie mogę. Coś mi na to nie pozwala. Chyba za dobrze poznałam idee satanizmu i teraz mi ciężko z coniektórych zrezygnować... Poza tym strach przed bogiem...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 01:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
Harpoon napisał(a):Poza tym strach przed bogiem...

Przecież wiesz że Bóg jest miłosierny, jeśli Jego się boisz to znaczy że Go jeszcze nie znasz :!: :?

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
04-03-2005 01:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #49
 
No niby wiem, że jest miłosierny. Wiele się na ten temat nasłuchałam, a mimo wszystko nie mogę uwierzyć, że on mógły mi to wszystko, co zrobiłam wybaczyć.
Zresztą Adminie Ty mój, odbiegamy od tematu tak sądzę. Już nie mówimy o sataniźmieOczko

Ale, żeby nie było na mnie to powiem tak. Przez czytanie o satanistach, nie wierzę, że bóg jest dobry. Bo widzę tylko jego obraz z starego testamentu. Jako okrótnego sędzie.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 01:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #50
 
Bóg nigdy nie był okrutny Harpoon. Był zły na swoje dzieci jak Mu wywijali różne numery, ale zawsze kochał i przebaczał. Przez satanizm masz bardzo zniekształcony obraz Boga. Szatanowi właśnie o to chodziło. Dopiął swego. Ale tak się składa, że nie na zawsze. Ty możesz zawsze wrócić. Największy nawrócony grzesznik jest większy niż największy sprawiedliwy.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-03-2005 01:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #51
 
Tylko ja nie do końca wiem, czy tego chcę.
Nie wiem, czy chcę się awracać. Bardzo ciężko jest zrezygnować z wolności, z tego co dotychczas wydawało się najlepsze (i chyba nadal się wydaje)...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 01:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #52
 
Z wolności??? Ty ją dopiero możesz zyskać! To, co rzekomo daje szatan, nie jest wolnością, tylko jej pozorami i to bardzo nędznymi rzekła bym...
Ateistów jeszcze zrozumiem... Nie wierzą w nic. Ok. Ale żeby zawierzać złu i tym samym śmierci??? Tego własnie nie rozumiem. Satanistów nie rozumiem. :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-03-2005 02:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
Tak jak Ty to zwykle mówisz Offca, że jestem zaślepiona. Może rzeczywiście jestem, bo ja widzę wolność. W Bogu nie widzę za to wolności, ale same ograniczenia.
Poza tym tak mnie dzisiaj naszło, że jak bóg może mi wybaczyć skoro ja popełniam grzeczy przeciwko duchowi św.?? Tzn. nie jestem pewna ale tak mi się wydaje. Bo coś takiego jest jak zatwardziałość serca na jakieś tam upomnienia czy coś podobnego. Nie pamiętam. A poza tym jakie są grzeczy wołające o pomstę do nieba??
I jeszcze też zwątpienie w boże miłosierdzie to grzech... Ojaaa.... heh...
Sataniści to mają klawe życie

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
Harpoon, Boża Miłość jest nieskończona. Trzeba Jej zaufać. Św. Paweł przecież walczył zaciekle przeciwko chrześcijanom, nienawidził Boga... Ale jednak! Boża Miłość może zdziałać cuda. Trzeba tylko ufać i się starać. Na forum jest gdzies temat o grzechach przeciwko Duchowi.
A grzechy wołające o pomstę do nieba raczej Cię nie dotyczą. Należą do nich:
1. Umyślne zabójstwo
2. Grzech sodomski (np. homoseksualizm)
3. Uciskanie ubogich, wdów i sierot
4. Zatrzymanie zapłaty pracownikom

Poza tym zchodzimy chyba z tematu :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-03-2005 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #55
 
No, ale trzeba było się zorientować jeśli o te najgorsze chodzi. Oczko
Na wsdzelki wypadek.
Heh, Szatan mnie chyba zje jeśli pójdę do spowiedzi, nawet gdybym chciała, to będę się bała zemsty, bo bóg mnie nie obroni przed złem. Mam mnie gdzieś
Smutny

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #56
 
Odpowiedź masz w odpowiednim temacie:
http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...=6142#6142


Tutaj kontunuujemy temat o satanizmie :!: :!: :!:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-03-2005 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #57
 
Lilith

Chciałbym abys napisała coś więcej o sobie. Dlaczego akurat szukalas w satanizmie. Chce abys pisała tu swoja wiedze na ten temat. Harpoon to splyca i nie cche jej tu czytac w tych wypowiedziach. Dlatrego czekam na Twoje.

P.S. Harpoon to nie obraźliwe ale nie pisz mi tu nic ze znow robie na zlosc czy cokolwiek.

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
04-03-2005 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #58
 
Taaa... Rasta, wcale nie jest złośliuwe!!!
Jednak czuję się urażona i to bardzo. Dzięki ci za to, że tak świetnie mnie obrażasz.
Mam Cię człowieku dość!!

P.S. Smutny Lilith, Siostro napisz mu co wiesz o satanizmie, może w końcu zrozumie!!

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #59
 
czytam to te posty i jestem zawiedziona jak dalece ludzie są zaslepieni czymś co sie nazywa miłością bożą! offca jestes owca! ślepa owca w stadzie którą bóg batem popędza by nie odstawała od reszty. ciekawi mnie fakt jak można kochać kogoś lub coś czego nie ma , co nie jest namacalne.i jak wierzyć w takie bajki jak niebo czy piekło.ludzie czas zejsc na ziemie ! katolicy nazywają siebie katolikami a czesto nie mają pojęcia o korzeniach tej "religii" i który katol nie grzeszy(?)!
Jestem wolnym czlowiekiem i liczy sie dla mnie zycie .chce z niego korzystac i robic to na co mam ochote!byc wolna duchowo i umysłowo. ktos napisal ze kazdemu sie przed bogiem kolana uginaja , co ty brałes koles? chce to samo...ŚMIECH NA SALI!
JESTESCIE ŻAŁOŚNI
a co do tego ze SZATAN jest stworzeniem boskim ...heh miał racje ze sie na niego wypiął tyłkiem! CHWAŁA SZATANOWI!
KAZDY MA PRAWO DO WŁASNYCH REFLEKSJI I POGLĄDÓW HARPOON PAMIĘTAJ O TYM! JESTEM Z TOBĄ!
05-03-2005 01:40
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #60
 
naamah napisał(a):ciekawi mnie fakt jak można kochać kogoś lub coś czego nie ma , co nie jest namacalne.i jak wierzyć w takie bajki jak niebo czy piekło.
W tym zdaniu Bóg nie istnieje :!: :!: :!:
naamah napisał(a):a co do tego ze SZATAN jest stworzeniem boskim ...heh miał racje ze sie na niego wypiął tyłkiem! CHWAŁA SZATANOWI!

A tu już Istnieje :? Nie rozumiem :? :shock: Więc Bóg stworzył szatana, czy go nie stworzył :?: :| Jest stwórcą czy nie jest :?: :| Ma władze czy nie ma :?: :? Można się od Niego odwrócić (wypiąć się na Niego) czy nie można :?: :?

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
05-03-2005 01:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów