Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdź swój słuch
Autor Wiadomość
GreenFairy Offline
but the greatest of these is love
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #31
 
Bo niższe słyszą wszyscy, a przynajmniej większość

"Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry"
13-12-2009 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
GreenFairy napisał(a):A może piszczą Ci głośniki Oczko
Szczęśliwy

[Obrazek: mysz4.gif]
14-12-2009 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pokora Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ponoć tylko dzieci słyszą wysokie dźwięki i dlatego istnieją w sklepach odstraszacze dzieci ultradźwiękowe Duży uśmiech
10-11-2010 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #34
 
GreenFairy napisał(a):Bo niższe słyszą wszyscy, a przynajmniej większość

jak ma się katar to zdecydowanie nie Oczko porównywałam sobie kiedys moje wyniki ze stycznia i z czerwca i zauważyła że w tym ze stycznia miałam gorsze wyniki niskich Hz, i laryngolog powiedział że musiałam katar miec Oczko


Pokora napisał(a):Ponoć tylko dzieci słyszą wysokie dźwięki i dlatego istnieją w sklepach odstraszacze dzieci ultradźwiękowe

serio? ciekawe skąd to sie bierzeUśmiech

ja tez sobie test zrobiłam
więc tak: włączyłam sobie głosniki na maksa
najpierw sprawdziłam tak jak na codzień aparat słuchowy nosze i tylko do 10 Hz słyszałamJęzyk

potem go zdjęłam i myśłałam że nic nie będe słyszeć spróbowałam najpierw na dwoje uszu, troche ciszej ale też do 10 herców jeszcze słyszałam
potem zatkałam sobie prawe ucho, na to lewe to ledwo słyszałam 8 Hz
na prawe słyszałam słabo to 10 Hz Język

ale to pewnie dlatego nie było różnic bo aparat mam ustawiony tak żeby lepiej słyszeć rozmowy ludzi,a oni nie nadaja na takich hercach, ustawione mam te dźwięki które sa najbardziej potrzebne Uśmiech wogóle bardziej mam zwiększone decybele..swoja drogą miałam iśc jakis czas temu żeby mi ten aparat zgłosnili jeszcze 3 dB, bo mam nowy ap. i chca mnie stopniowo przyzwyczić, ale ja wole nie bo jeszcze głowa mnie bedzie bolała Język tak jak teraz jest to i tak o wiele głośniej Uśmiech

pamiętam jak kiedyś wracalismy w górach ze szlaku i świerszcze robiły straszny hałas, dosłownie hałas i tak z ciekwości zatkałam to prawe ucho i kompletna cisza była Język
potem np jak siora pisze na laptopie a ja chce spac to tez położe sie na prawym boku i nic nie słyszę, jak muzyki sobie ciszej słucha to też, albo jak zegarek tyka wystarczy ułożyc sie odpowiednio i można spac spokojnie Duży uśmiech sa i dobre strony tego niedosłuchuUśmiech

Btw przy tych testach byli moi bracia i jak 12 Hz puszczałam to oni " ała wyłacz to!! " :mrgreen: a ja nic nie słyszałam heheJęzyk Maciek słyszał do 19,9, urywki 21 Hz, Michał podobnie

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
10-11-2010 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
słyszę 21,1 :jupi:

chyba słuch mi się wyostrzył przy krzykach moich pacjentów \Duży uśmiech/

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
13-11-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
jagoda napisał(a):słyszę 21,1
ja też - jak głośno nastawię głośniki Duży uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
14-11-2010 02:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milenahajduk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Post: #37
RE: Sprawdź swój słuch
Ja chyba sporo w sumie słucham muzyki z mp3,więc mój słuch jest pewnie w nie najlepszym stanie;-)

http://centrum-tonerow.pl - Tonery Dell
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 06:58 przez milenahajduk.)
28-08-2015 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grazynaszacka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Post: #38
RE: Sprawdź swój słuch
Mój słuch jest z roku na rok coraz gorszy. Coraz głośniej oglądam TV i coraz głośniej krzyczę do telefonu

TULA
03-11-2015 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olakow92 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Post: #39
RE: Sprawdź swój słuch
(28-08-2015 16:04 )milenahajduk napisał(a):  Ja chyba sporo w sumie słucham muzyki z mp3,więc mój słuch jest pewnie w nie najlepszym stanie;-)

Nie ważne z czego słuchasz, ważne jak głośno...


______________________
praca Nowy Tomyśl praca w Białej Podlaskiej adopcja psa gatunki gołębi hodowlanych
21-11-2015 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów