Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspieranie Parady Równości grzechem?
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
BeLzEbUb napisał(a):Trzeba pamiętać, że nie za wiele można powiedzieć o tym 'czymś', jeżeli samemu się nie doświadczyło
Typowa argumentacja ignoranta. Nic innego nie jest wstanie zaprezentować, to pisze takie banały.
Parada równości ex definitione obliguje do kompatybilności z różnorakiej maści cudactwami. Nie wspomnę już o relatywizacji wielu istotnych norm moralnych. Jako chrześcijanin nie mogę dawać temu przyzwolenia.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-04-2008 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Cytat:Trzeba pamiętać, że nie za wiele można powiedzieć o tym 'czymś', jeżeli samemu się nie doświadczyło
Dlatego w sądach powinni orzekać złodzieje, mordercy i oszuści. No, ostatecznie uchylający się od płacenia alimentów Uśmiech

Co do tematu - wśród wspierających Paradę Równości widzę dwie grupy:
1.
Ludzi świadomie wspierających implementację grzechu w życie publiczne.
2.
Ludzi naiwnych, którzy sądzą że faktycznie chodzi o "równość"

pozdrawiam
Marek
26-04-2008 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Cytat:2.
Ludzi naiwnych, którzy sądzą że faktycznie chodzi o "równość"
W rzeczy samej Marku!
Miałem okazję przekonać się o tym na jednej z katechez, kiedy podjęto ten temat. Okazuje się, że często "owczy pęd" kieruje emocjami wielu ludzi, zwłaszcza młodych.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-04-2008 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Techniką naiwnego owczego pędu posługiwał się chętnie Lenin w stosunku do środowisk Zachodu - co ciekawe działała ona najlepiej na ludzi którzy samych siebie mieli za "bardziej uświadomionych" i "intelektualistów".
Włodzimierz Ulianowicz wykorzystywał ich pragnienie bycia "trendy" i w "awangardzie postępu" ale ich nie szanował, nazywając "pożytecznymi idiotami".
(Oczywiście "pożytecznymi" dla propagandy komunistycznej)

pozdrawiam
Marek
26-04-2008 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
O charakterze człowieka w stopniu znacznym decyduje wychowanie. Dobrze i po katolicku wychowany nie pójdzie na paradę równości, bo będzie to dla niego ujmą, ale raczej wybierze się na pielgrzymkę, bo to o wiele pożyteczniejsze i co najważniejsze - rozwija duchowo.

A udział w paradzie homoseksualistów cofa w rozwoju duchowym i moralnym do poziomu zwierzęcia, czyli demoralizuje. Takie parady wstyd przynoszą każdemu miastu i jego władzom.

Jeszcze tylko parady wariatów brakowało i już całkiem Sodoma się nam zrobi. :roll:

A jesli ktoś chce się przebierać w wiadomo jakie ciuchy to w Hollywood lub w cyrku będzie mile widziany.
26-04-2008 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Belzebub napisał(a):Najprościej byłoby samemu zostać gejem (bądź lezbą) i podzielić się obserwacjami . Kto sie poświęci dla dobra nauki??? Trzeba pamiętać, że nie za wiele można powiedzieć o tym 'czymś', jeżeli samemu się nie doświadczyło, problemów sprzężonych z tym schorzeniem

Tak, a żeby móc krytykować idee Hitlera powinienem najpierw zostać nazistą

[ Dodano: Sob 26 Kwi, 2008 17:31 ]
Obserwowałem krakowską paradę równości, i pod hasłami jakie tam głoszą nie powinien się podpisać żaden zdrowo myślący człowiek.
A telewizja kłamie. W TVN24 podano, że w marszu wzięło udział ok 1000 osób; w GW że 800, a na moje oko było ok 500. Policja podaje, że ok 600.
Po za tym nie zauważyłem ani nie usłyszałem żadnej petardy lecącej w stronę "tęczowych".
Swoją drogą sami bezczelnie prowokowali łysych kolegów z NOP i kibiców.

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
26-04-2008 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
"bezczelnie prowokowali"...przecież o to chodzi - niech usłyszą wszyscy jak mniejszości seksualne są dyskryminowane.
MW już zrozumiała zamysły organizatorów i nie daje pola, jeszcze narodowcy nie pojęli o co chodzi.
Najwłasciwszym zachowaniem byłaby obojętność...i parady samoczynnie by znikły z braku "dyskryminatorów" Duży uśmiech
26-04-2008 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #53
 
Sivisie i znów reguła Godwina :-k. To życie to naprawdę nowela, taki 10000000000000 odcinkowy Klan Szczęśliwy.
Co nie znaczy, że jestem za paradą, ale niech sobie pokrzyczą, zabolą ich gardła to się zamkną :-k
26-04-2008 18:25
Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Belzebub napisał(a):Sivisie i znów reguła Godwina
Za "Hitlera" możesz sobie tam podstawić kogo tylko chcesz. A z tą reguła Godwina to jakaś pomyłka w ogóle jest :roll:

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
26-04-2008 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
O przepraszam - nie porównuję homoseksualistów do komunistów. Obecny sojusz tych dwu grup jest raczej przypadkowy, komuniści w historii równie często wspierali, jak i tępili homoseksualistów.
Mówię natomiast o pewnych metodach propagandowych, wykorzystywanych zarówno przez komunistów, jak i homoseksualistów (ale i np. współcześnie przez dominującą ezoteryczną i irracjonalną odmianę ekologizmu).

Podobnie, na Twoje:
Cytat:Trzeba pamiętać, że nie za wiele można powiedzieć o tym 'czymś', jeżeli samemu się nie doświadczyło
moja reakcja
Cytat:Dlatego w sądach powinni orzekać złodzieje, mordercy i oszuści. No, ostatecznie uchylający się od płacenia alimentów
nie różni się przecież treściowo ani jakościowo od reakcji Sivisa:
Cytat:Tak, a żeby móc krytykować idee Hitlera powinienem najpierw zostać nazistą
.
Dlatego byłoby błędem uważać że jedna z nich podlega pod regułę Godwina, a druga nie.

W ogóle reguła ta jest jednym ze sposobów obrony przed demagogią - a przecież trudno o większą demagogię niż stwierdzenie o niemożności oceniania tego, w co się nie weszło.
Co Prawda odebrałem to tak, że wygłosiłeś to twierdzenie raczej ironicznie, mylę się ?

pozdrawiam
Marek
26-04-2008 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #56
 
No dobra już po paradzie. Kto wspierał??? Widziałem tam Sivisa Duży uśmiech. Było nie dawać zdjęcia ;P . Tak to bym nie podkablował :-k
27-04-2008 12:26
Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Hehe. Żałuję, że mnie tam nie było.
27-04-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Belzebub napisał(a):Widziałem tam Sivisa
Tak?
Jak byłem ubrany i jaką miałem fryzurę? 8)

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
27-04-2008 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
To masz aż takie duże pole do popisu w kwestii fryzury?
27-04-2008 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #60
 
nie wiem, nie widziałem fryzury :-k . Miałeś na głowie coś co przypominało różową prezerwatywę czy cóś Duży uśmiech.
Co do ubioru, nie wiem, ale o ile dobrze widziałem, to chyba byłeś goły :-k . Tak, tam masz duże pole do popisu Duży uśmiech Dżołk, nie krzycz Szczęśliwy
27-04-2008 14:27
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów