Ankieta: Na tronie kicz-ziomal powinien/nna usiąść:
Kombi2
Doda
Gosia Andrzejewicz
Feel
Stachursky
Piasek
Rubik (mój faworyt, głosy na niego mnożone są razy 3)
Zagrobelny
Bajm
Górniak
Pink Floyd
jakiś inny
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej kiczowata polska muzyka
Autor Wiadomość
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ks.Marek napisał(a):Helmutt napisał/a:
Blog27
To akurat niemieckie i z tego co wiem, to się rozpadło.
To przeciez polskie. tak rozpadło sie ale Tola jeszcze spiewa.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
27-04-2008 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
duszyczka napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Helmutt napisał/a:
Blog27
To akurat niemieckie i z tego co wiem, to się rozpadło.
To przeciez polskie. tak rozpadło sie ale Tola jeszcze spiewa.
Śpiewa? Ja tam bym tego specjalnie śpiewem nie nazwał, z równym efektem można g**** zapakować w sreberko i nazywać pyszną czekoladą.
Zresztą ona akurat "śpiewa" pod szyldem B27, więc nie rozpadł się ten "zespół", a jedynie odeszła jedna z wokailstek - ta jakaś Lola czy Ola czy jak jej tam.
Zresztą to ciekawa sprawa, bo cała ta Tola została sztucznie wylansowana przez swoich rodziców - matka jest dyrektorem w Universal Music Polska, tata również siedzi mocno w branży muzycznej (grał m.in. z Lady Pank, Oddziałem Zamkniętym, Nalepą) i oboje mają silne "plecy", więc nie dziwne, że córunię wylansowali (choć co do jej zachwalanego przez nich talentu, to ...hmmmm.....hmmmm). Ostatnio sporo ją pokazują w TVN.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
28-04-2008 05:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
deszczowa_owca Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Największe kicze polskiej muzyki to zdecydowanie:
Doda
Mandaryna
Gosia Andrzejewicz
Blog27 ( ostatnio zdarzyło mi się obejrzeć jakiś teledysk. Dziewczyna śpiewała w trumnie?!)
Stachursky
i najbardziej obciachowe coś w tej naszej tandetnej polskiej muzyce:
Feel
Rozumiem pewnie mają jakieś wspaniale teksty, pełne miłości. Ale do mnie to nie trafia ;/
Zaczynając od tego, że wokalista śpiewa tragicznie.

Kombi wszystkie piosenki oparte na tej samej melodii. Nie wiem czy to "Pokolenie" czy coś tam innego.
A właśnie jeszcze Video. Co to za zespół?? :!:
W polskiej muzyce ostatnio jest coraz więcej takich kiczów;/
Niestety..
A co do Carpe Diem mają jedną fajną piosnkę Oczko
Rubika kiedyś słuchałam. Ale jak dla mnie to również totalny obciach;/

*?ycie me oddaj? Tobie, u?wi?? je.*

Przytulanie

"Ka?dy dzie? to nieustanna okazja aby spotka? JEZUSA.!" Oczko
28-04-2008 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
nad Rubikiem to sie nie zastanawiałem ani przez chwilę. A wiecie, że są też osoby, które uważają muzykę Dody lub Ich Troje za coś wyjątkowego? To, że niektórym Rubik wydaje sie za wielkiego artystę, bo pisze nutki na skrzypeczki i chórki nie czyni z jego muzyki wysokiej sztuki.
28-04-2008 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
PS napisał(a):To, że niektórym Rubik wydaje sie za wielkiego artystę, bo pisze nutki na skrzypeczki i chórki nie czyni z jego muzyki wysokiej sztuki.
Zresztą artysta "z krwi i kości" potrafi bronić się przez samą muzykę, nie potrzebuje lansować siebie i swojego otoczenia na łamach plotkarskich gazet i portali. Tymczasem pan Rubik.... oopsss... PAN Rubik zaczyna przekraczać tą granicę żenady, którą tacy Ich Troje czy Doda przekroczyli już wieki temu.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
28-04-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ja Rubika kilka razy słyszałam, mam zdaje się dwie płyty, ale widać mnie nie zachwyciły, bo dawno zapomniałam, że pożyczyłam je bratowej.
28-04-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Swoim głosem zaszczyciłem oczywiście Dodę.

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
28-04-2008 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Postawiłem na Dodę ,bo nie ma Mandaryny to dopiero jest kicz ,pamiętacie jej "śpiew" w Sopocie ,masakra ;( :hahaha: :gitarka: ](*,)

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
28-04-2008 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
jonasz 33 napisał(a):Postawiłem na Dodę ,bo nie ma Mandaryny to dopiero jest kicz ,pamiętacie jej "śpiew" w Sopocie ,masakra ;( :hahaha: :gitarka: ](*,)
Ja się do dzisiaj dziwię, kto ją na scenę wtedy wpuścił, w końcu Soopot to festiwal z tradycjami, z jakąś renomą.
Wrócę do 'śpiewania' z playbacku - uważam, że jest to zwykłe chamstwo i ignorancja ze strony wykonawców. Taki widz płaci za bilet na koncert swego ulubieńca nieraz niemałe pieniądze, a tymczasem "ulubieniec" wysyakuje na scenę i "wali" z playbacku, oszukując tym samym swoich fanów. Co za czasy - dawniej playback na koncertach był "gwoździem do trumny artystycznej" wykonawcy, któy to zastosował - pamiętam aferę z zespołem NKOTB (starsi kojarzą Uśmiech ), raz "polecieli" z playbacku i potem się z pół roku musieli gęsto tłumaczyć. Dziś taka Gosia Andrzejczuk czy inna Mandarynna "rąbie" z playbacku na koncertach i nikt nie widzi w tym nic niestosownego.... Ech... niedługo będą hologramy pokazywać, bo "artystom" nie będzie się nawet chciało na scenę wyjść.

[ Dodano: Wto 29 Kwi, 2008 06:07 ]
Co do Dody - kończy się już jej kariera, od jakiegoś czasu przestała dostawać nagrody muzyczne, coraz mniejsze jest zainteresowanie jej występami. Jeszcze jakiś roczek i o Rabczewskiej z Ciechanowa będa pamiętac tylko zagorzali fani.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-04-2008 05:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
a są tacy ????????? czyli zagorzali fani Dody , chyba tylko żołnierze i więźniowie ale to z racji jej wdzięków a nie talentu wokalnego :mrgreen: :hahaha:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
29-04-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
jonasz 33 napisał(a):a są tacy ????????? czyli zagorzali fani Dody , chyba tylko żołnierze i więźniowie ale to z racji jej wdzięków a nie talentu wokalnego :mrgreen: :hahaha:
Jeszcze są. Choćby te 12-13 letnie dziewczynki, dla których "dodzia" jest guru we wszystkich sprawach. To już nawet nie chodzi o muzykę ale o styl, sposób bycia itp. Aż strach pomyślec co z tych dziewuszek powyrasta jak się nie pozmieniają.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-04-2008 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
4 maja na Placu Zamkowym Dodzia-Lodzia i Boysi u nas, Helmutt - leclerc sponsoruje - można zobaczyć kto przyjdzie, choć pewnie wielu przyjdzie z ciekawości.
29-04-2008 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Rachel napisał(a):ale w ankiecie przoduje Doda :diabelek:
Chyba dlatego że Mandaryny nie dodano ?
Oddaję cztery głosy - Mandaryna i Doda oraz Ich Troje podwójny.

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
29-04-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
PS napisał(a):4 maja na Placu Zamkowym Dodzia-Lodzia i Boysi u nas, Helmutt - leclerc sponsoruje - można zobaczyć kto przyjdzie, choć pewnie wielu przyjdzie z ciekawości.
Wiem, ale nie skorzystam. Nie cierpię chłamu. Zresztą mam ciekawsze rzeczy do roboty w niedzielę Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-04-2008 05:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Helmutt napisał(a):
jonasz 33 napisał(a):a są tacy ????????? czyli zagorzali fani Dody , chyba tylko żołnierze i więźniowie ale to z racji jej wdzięków a nie talentu wokalnego :mrgreen: :hahaha:
Jeszcze są. Choćby te 12-13 letnie dziewczynki, dla których "dodzia" jest guru we wszystkich sprawach. To już nawet nie chodzi o muzykę ale o styl, sposób bycia itp. Aż strach pomyślec co z tych dziewuszek powyrasta jak się nie pozmieniają.

:hahaha:

O zgrozo, moja siedmioletnia bratanica jest jej fanką - znaczy Dody :roll:
01-05-2008 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów