Ankieta: Na tronie kicz-ziomal powinien/nna usiąść:
Kombi2
Doda
Gosia Andrzejewicz
Feel
Stachursky
Piasek
Rubik (mój faworyt, głosy na niego mnożone są razy 3)
Zagrobelny
Bajm
Górniak
Pink Floyd
jakiś inny
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej kiczowata polska muzyka
Autor Wiadomość
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
aga napisał(a):O zgrozo, moja siedmioletnia bratanica jest jej fanką - znaczy Dody
kazdy ma swój gust moja droga xD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
01-05-2008 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
....a o gustach się nie dyskutuje. Ale nie w przypadku dziecka siedmioletniego i jego fascynacji gwiazdą taką, jak Doda. Bo tu, jak wiadomo, nie chodzi o sam śpiew, ale jej wulgarne zachowania, teksty, sposób bycia.
01-05-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Oddałem głos na Rubika Uśmiech
Ale zdaje się, że Dody już nie dogoni Duży uśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
02-05-2008 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
czarek napisał(a):Ale zdaje się, że Dody już nie dogoni
jak zwykle jest na szczycie :roll2: :lol2: :gitarka:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
02-05-2008 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
http://muzyka.wp.pl/id,63233,size,2,galeria.html - mowilem ze Rubik=Wisniewski. pewnie piszą razem płytę.

[ Dodano: Sro 14 Maj, 2008 13:25 ]
http://muzyka.wp.pl/id,63407,size,2,galeria.html
12-05-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Rachel napisał(a):jak zwykle jest na szczycie
tylko ze tym razem na szczycie niczego xD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
17-05-2008 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Najbardziej kiczowata polska muzyka, to wszelkiej maści hip-hop.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-05-2008 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ks.Marek napisał(a):wszelkiej maści hip-hop.
no tak ale niektóre kawaki sa fajne janienawidze techno xD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
17-05-2008 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Doda!
W sumie Rubika też nie lubie... ale czasem ma fajne kawałki...
no i Kombi... O.o matko... teksty o niczym.. jak u Gosi Andrzejewicz... masakra...

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
29-05-2008 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ks.Marek napisał(a):Najbardziej kiczowata polska muzyka, to wszelkiej maści hip-hop.
Święta prawda, o matuchno, a ja kiedyś słuchałam polskiego "rapu" Wrrr... no cóż człowiek z wiekiem lat mądrzeje. Jak mogłam zachwycać się Rychem Peją Smutny Nie ma to jak cioągłe nawijki, że życie jest do... pupy. METAL RZĄDZI! Duży uśmiech

[ Dodano: Wto 03 Cze, 2008 22:29 ]
duszyczka napisał(a):no tak ale niektóre kawaki sa fajne janienawidze techno xD
hehehe nie ma to jak rzeźnia Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
03-06-2008 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Ks.Marek napisał(a):Najbardziej kiczowata polska muzyka, to wszelkiej maści hip-hop.
...niestety ne moge sie z tym zgodzicSmutny moze tylko takie utwory Ksiadz slyszal...kiedys ten rodzaj muzyki w ogole mi sie nie podobal,ale teraz zdarza sie,ze jej slucham.Niektore teksty sa bardzo wartosciowe;mowia o biedzie,o nierozumianych ludziach,czasem o milosci,a nawet o Bogu,niektorzy wykonawcy wcale nie przeklinaja i spiewaja swoje teksty z serca.Ja akurat przepadam za Myslovitz,ale uwazam,ze nie mozna czegos ostatecznie potepiac i nie odstapic od reguly!Przeciez zawsze sa wyjatki!to tak jakby ktos powiedzial,ze np.w jakiejs klasie sa sami zli uczniowie(i mowil to w oparciu o 15 z 30 uczniow)a nie zwracal uwagi na reszte,nie staralby sie dowiedziec kim oni sa.A przeciez wsrod takiej grupy dominujacej w klasie trudno jest ukazywac swoje poglady,czesto mozna to robic jedynie wsrod bliskich osob... dlatego uwazam,ze nie mozna calkowicie skreslac np.hip-hopu,bo nigdy nie uda sie poznac wszystkich utworow,jest tego zbyt wiele,a czasem pewnie nawet nie rozumiemy ich sensu... #-o

[ Dodano: Wto 10 Cze, 2008 09:49 ]
tez nie lubie Dody itd.ale biore poprawke na to,ze moze naprawde nie jest az taka jak ja widzimy,chce robic z siebie znana osobe i raczej nie zwaza na to za jaka cene... ale to jej wybor,kazdy z nas sam wybiera droge...nie to zebym nigdy nic na nia nie mowila,ale w miare mozliwosci staram sie tolerowac istnienie i tworczoscUśmiech wszystkichUśmiech
pozdrawiam

pi?kno jest wsz?dzie,wystarczy jedynie troch? uwagi,aby je dostrzec...postarajmy si? to robi?...
10-06-2008 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Pastorałki i niektóre kolędy.

pozdrawiam
Marek
10-06-2008 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
u mnie to Wisniewski jest na pierwszym miejscu, tak jak Mandaryna z tym swoim "ślicznym"glosem... potem Ivan i Delfin (udzielaja sie jeszcze?), Kombii, Bajm, Cerekwicka i Andrzejewicz, Feel... ogolnie takie popowe gwiazdki.
A Rubika milo się słucha \Duży uśmiech/ :roll2:
20-06-2008 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seven-day's Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Faktycznie Doda jest lekko kiczowata, ale moim zdaniem tylko, jeżeli chodzi o jej sposób zachowania itp. Walorami artystycznymi jej muzyka przewyższa wiele nazw(isk) z tej listy.

G?ówna ró?nica mi?dzy Bogiem a historykami polega na tym, ?e Bóg nie mo?e zmienia? przesz?o?ci.
25-06-2008 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Doda/Virgin napisał(a):Boisz się uwierzyć,
że istnieje jeszcze taki ktoś
Kto powie, że pomoże
A nóż wepchnie ci, gdy nagle spuścisz wzrok

Ja też tak mam
I każdy ma

Już dosyć!
Świat nie jest zły,
lecz warto wiedzieć, że są łzy,
bo źli jesteśmy my
Już dosyć!
Los zmienny jest,
więc nie bądź katem, bo on mógł
być Twoim bratem też
I pamiętaj o tym, że
gdy serce skończy bieg
spokojnie zaśniesz, gdy
nie przypomną twarze się
co przez ciebie życia sens
straciły bo Ty
Wolałeś, wolałeś
Być zły

Mój Ty przyjacielu,
jak to słowo obco dzisiaj brzmi,
a przecież dar największy
to osoba, dzięki której lekko śnisz
Ja chcę nią być i Ty też chcesz

Już dosyć!
Więc proszę tak,
niech każdy tutaj z was choć raz
zaufa sercu i
Już dosyć!
Więc proszę tak,
niech każdy tutaj z was choć raz
pokona siłę zła
pamietajcie o tym ,że
gdy serce skończy bieg
zaśniecie błogo gdy
nie przypomną twarze się
ktore przez was, oczy ich, nie zaśmiały się
Już dosyć!
Więc proszę tak,
niech każdy tutaj z was choć raz
zaufa sercu i
Już dosyć!
Więc proszę tak,
niech każdy tutaj z was choć raz
pokona siłę zła
pamietajcie o tym ,że
gdy serce skończy bieg
zaśniecie błogo gdy
przekażmy znak
pokoju znak
seven-day's napisał(a):Walorami artystycznymi jej muzyka przewyższa wiele nazw(isk) z tej listy.
I coś w tym chyba jest z prawdy...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-06-2008 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów