Ankieta: Na tronie kicz-ziomal powinien/nna usiąść:
Kombi2
Doda
Gosia Andrzejewicz
Feel
Stachursky
Piasek
Rubik (mój faworyt, głosy na niego mnożone są razy 3)
Zagrobelny
Bajm
Górniak
Pink Floyd
jakiś inny
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej kiczowata polska muzyka
Autor Wiadomość
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Jak dla mnie to doda i cały jej zespół to jedno wielkie ... a zresztą nieważne, nie będę marnowała czasu na pojechankę...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
25-06-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
kłapciu napisał(a):Jak dla mnie to doda i cały jej zespół to jedno wielkie ... a zresztą nieważne, nie będę marnowała czasu na pojechankę...
Twoje zdanie, masz do niego prawo.
Ja dodam tylko, że mnie nie poraża Doda, ani jej teksty. Wolę już bardziej Sweet Noise...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-06-2008 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
ja tam lubię piosenki Dody..
np tę: http://www.youtube.com/watch?v=zoqGZVv_-...re=related
słuchając tego raczej nikomu nie kojarzy się z tym "imidżem" wyuzdanej, wulgarnej dziewuchy ^^ =D którą notabene nawet lubię, przynajmniej nie jest pusta jak te wszystkie panieny z popowej polskiej estrady. A i trochę mi przypomina samą siebie niekiedy.

[ Dodano: Czw 26 Cze, 2008 15:54 ]
no tak, a słowa wrzucone przez x.Marka.... heh... no nie wiem czy mnie nie zlinczujecie tutaj Duży uśmiech ale to słowa mojej ulubionej piosenki :roll2: tzn.była ulubiona, teraz już mam inną, ale sentyment pozostał Duży uśmiech
26-06-2008 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ks.Marek napisał(a):
kłapciu napisał(a):Jak dla mnie to doda i cały jej zespół to jedno wielkie ... a zresztą nieważne, nie będę marnowała czasu na pojechankę...
Twoje zdanie, masz do niego prawo.
Ja dodam tylko, że mnie nie poraża Doda, ani jej teksty. Wolę już bardziej Sweet Noise...

wiem dlatego napisałam co myślę Duży uśmiech Hm a z tym Sweet Noise to no kumam ni w ząb... to ludzi och ksiądz czy nie?

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
26-06-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Tak szczerze mowiąc...
to nie wiem co do tej Dody miałam...
Głos ma wręcz cudowny.
Piosenki nawet o czymś opowiadają i mają sens...
Ale gdyby nie to że czasem robi z siebie idiotke... i nie ukrywajmy tego..
może troche mniej odkrywania ciała i byłoby okej Uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
05-10-2008 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Kto dał przy Rubiku ten przypis : głosy mnożone razy 3. To jest sprzeczne z regułami głosowania i regułami "fair play", bo przy innych wykonawcach o dziwo nie ma takiej notki. (Proszę tu moderację o stosowną korektę.)

Piotr Rubik ma fajne utwory i nie rozumiem tej nagonki na niego. Ta nagonka to wyraz zazdrości i zawiści. Oceniać trzeba w prawdzie, ale bez nagonki na kogokolwiek z wykonawców. Kultury więcej, Polska jest w Unii Europejskiej w końcu.

Zatem Doda ma najwięcej punktów ujemnych.
05-10-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Polonium, wątek utorzyła konkretna osoba i też podała konretne reguły zabawy Oczko
Więc spokojnie Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
05-10-2008 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
Rubik, ale ten śpiewający. Tego się nie da słuchać... Myślę, że co jak co, ale tym razem Pan Piotr się przecenił.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-10-2008 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Mnie nosi jak słysze promotora Kononowicza...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-10-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Super ta lista,nic dodaćnic ująć;p,
a gdzie Gechuta? Niemen? Budka Suflera? Bajor? ( Polecam Bajora dla dzieci, śpiewa bajki napisane przez Brzechwę i nie tylko), Kaczmarski.....
Czy takie umcy bumcy tylko się promuje? Doda Dodą, jej życie jej sprawa, aleco ona promuje? słyszałam raz w radiu wracając ze słupska w ciągu godziny 3razy jej piosenkę, jakie słowa? "nie daj się, ludzieniech swoje myślą" heheh
No dobra, to byłoby na tyleOczko pozdrawiam.

[ Dodano: Wto 07 Paź, 2008 06:52 ]
http://katy.wrzuta.pl/audio/6sCuI74Bek/m..._-_pomidor
07-10-2008 06:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #56
 
_aguś napisał(a):Tak szczerze mowiąc...
to nie wiem co do tej Dody miałam...
Głos ma wręcz cudowny.
Piosenki nawet o czymś opowiadają i mają sens...

Sens? :shock:
07-10-2008 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
Teraz to chyba każda polska muzyka to kicz i tandeta. Artystami to byli Andrzej Zaucha, Anna Jantar, Ryszard Riedel czy Krzysztof Klenczon.
Dziś mianem "atytstów" określa się Wiśniewskiego, Dodę, Rubika, Kajach czy Fil. Dawniej renomowane festiwale jak Sopot czy Opole dziś są żałosnymi pokazówkami, służącymi do promowania Magdy Mołek i róznych "córeczek bogatych tatusiów", którym się śpiewać umyślało. Sorry, ale.... jak to mówi starpolskie przysłowie - z g.... masła nie ukręcisz.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-10-2008 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Helmutt napisał(a):Teraz to chyba każda polska muzyka to kicz i tandeta. Artystami to byli Andrzej Zaucha, Anna Jantar, Ryszard Riedel czy Krzysztof Klenczon.
Dziś mianem "atytstów" określa się Wiśniewskiego, Dodę, Rubika, Kajach czy Fil. Dawniej renomowane festiwale jak Sopot czy Opole dziś są żałosnymi pokazówkami, służącymi do promowania Magdy Mołek i róznych "córeczek bogatych tatusiów", którym się śpiewać umyślało. Sorry, ale.... jak to mówi starpolskie przysłowie - z g.... masła nie ukręcisz.

Nic dodać, nic ująć - całkowicie się z Tobą zgadzam.
08-10-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Dla mnie świetnym artystą jest "Budka Suflera" i Piotr Rubik, a kicz prezentuje "Ich Troje" czy większość zespołów grających disco-polo i techno. Heavy metal odpada całkiem, bo są tam dzikie wrzaski, że tak powiem.
08-10-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Zespół niejednoosobowy nie może być artystą.
A na heavy metalu to się nie znasz - wrzucasz wsio do jednego wora, bo nie jesteś przygotowany na moc
08-10-2008 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów