Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie na jakiś instrumentach?
Autor Wiadomość
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
A mnie się kiedyś zdawało, że gitara to taki łatwiutki instrument. Teraz stwierdzam, że nie. Samej gry ciężko się nauczyć. Niby instrumenty strunowe są najtrudniejsze.
14-05-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
przeznaczeniem gitary jest granie szatanistycznych pieśni, w końcu po to ją wymyślili kapłani lucypera :evil:
14-05-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
PS napisał(a):przeznaczeniem gitary jest granie szatanistycznych pieśni, w końcu po to ją wymyślili kapłani lucypera :evil:

A ja gram tylko "boże" pieśni.
14-05-2008 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
PS napisał(a):lucypera
Lucyfera...
Ja gram... ai owszem.. Uśmiech
Na flecie...
i troszke na gitarze klasycznej... ale cięzko idzie narazie... zobaczymy za rok... Uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
29-05-2008 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ja próbuję nauczyć się grać na gitarze... :roll: :roll:
Może w te wakacje przysiądę i w końcu mi się uda... :roll: :roll:

"Powiedz ludziom, ?e kocham ich,
?e si? o nich wci?? troszcz?,
Je?li zeszli ju? z Moich dróg
Powiedz, ?e szukam ich..."
14-06-2008 02:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
ja próbowałam kiedyś na basie...
nawet nieźle mi szło, ale nauczyłam sie tylko najbardziej podstawowej melodii. ;P

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
14-06-2008 02:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Rachel napisał(a):Kiedyś grałam na cymbałkach Uśmiech warto by było do tego wrócić.

hehehe to tak jak ja Duży uśmiech coś tam próbowalam typu "mary ma malego baranka" albo "jingle bells" Duży uśmiech to samo na flecie - uczylismy sie w drugiej kl podstawówki Duży uśmiech

kuzyn uczyl mnie grac na keyboardzie, umiem zagrac jedną ręką parę "utworkow" Duży uśmiech ale to takiech jak "zielony mosteczek" Duży uśmiech

na gitarce tez probowalam, ale niestety się zepsula :mrgreen: :mrgreen:
nie dalo się jej nastroić Duży uśmiech

no ale ten moj wyzej wspomniany kuzyn jest przyszłym organistą- robi sobie takie studium Duży uśmiech
i tak sobie czasem wspólnie muzykujemy, chociaz talentu w tym kierunku u mnie BRAK Duży uśmiech
21-06-2008 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
hailee napisał(a):kuzyn uczyl mnie grac na keyboardzie, umiem zagrac jedną ręką parę "utworkow" ale to takiech jak "zielony mosteczek"
też potrafię, to jest dla mnie pewna opcja rozwoju myzycznego Oczko
Łatwo jest mi oddtworzyc utwory, które grałam na dzwonkach czy też cymbałkach.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
21-06-2008 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
A ja od roku pogrywam na djembe Duży uśmiech Świetny instrument, teraz przymierzam się do większej Duży uśmiech Zamierzam także zacząć uczyć się grać na gitarce Uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
21-06-2008 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja grałam na keybordzie... ale kiedy o było... Teraz pamiętam tylko jedną, dwie piosenki na dwie ręce, a resztę już tylko jedną ręką. Jak bym chciała znów grać musiałabym się uczyć od nowa. A grywałam różne piosenki, generalnie uczyłam się ludowych, chrześcijańskich i patriotycznych. :mrgreen:

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
22-06-2008 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
kłapciu napisał(a):A ja od roku pogrywam na djembe Duży uśmiech

kiedys djembe to bylo moje najwieksze marzenie Duży uśmiech ale to jakies 6 lat temu Uśmiech
ale pewnie w przeciągu paru lat chyba sobie kupię, bo klinacik mozna tym niezły zrobić, nawet nie potrafiąc dobrze grać... (-grać?-brakło mi odpowiedniego słowa Duży uśmiech)
22-06-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
Bębnić. Na djembe się bębni Język

Mnie też kusi djembe ale nie wiem...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
22-06-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
:mrgreen: mi chodziło po głowie słowo "pykać" bo u nas się jakoś tego określenia używa Duży uśmiech
w sumie opanowanie gry na djembe jest duzo latwiejsze niz np na fortepianie Duży uśmiech a efetk jest super Duży uśmiech
22-06-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
A czy jest jakiś instrument, gdzie zbytnio nie trzeba korzystać z rąk Duży uśmiech a jeżeli, to tak minimalnie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-06-2008 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Grzebień... Duży uśmiech

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
25-06-2008 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów