Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pocałunek to grzech ?
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
aga napisał(a):A jak kolegę w policzek pocałuję to nie grzech, a księdza to już tak?
Kiedyś mnie pewna kobieta chciała pocałować...
... w czoło.
Wtedy jej odmówiłem. Teraz, kiedy od naszego poznania minęło 6 lat, wygląda to zupełnie inaczej. I zwyczajowo całuski się sypią: w policzek, oczywista 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-04-2008 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Eeee, sory, pogubiłam się.

Ja odpowiadam na to ostatnie, a moich dwoje poprzedników zdaje się na wcześniejsze?

Od razu zaznaczam, że ja tam takich gestów nie wykonuję, jeśli o księży chodzi, ale mówię czasem coś miłego Uśmiech Bo ja strasznie ludzi lubię i nie mogę się powstrzymać, żeby powiedzieć, że ich kocham.
29-04-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ks.Marek napisał(a):Teraz, kiedy od naszego poznania minęło 6 lat, wygląda to zupełnie inaczej.
> jeśli mogę zapytać - wygląda inaczej, bo..? Uśmiech

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
29-04-2008 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Gosia napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Teraz, kiedy od naszego poznania minęło 6 lat, wygląda to zupełnie inaczej.
> jeśli mogę zapytać - wygląda inaczej, bo..? Uśmiech

...bo pewnie Ksiądz ją bliżej zna, wie, że nie musi się bać, bo taki gest powiedzmy "nic nie znaczy" i ma większe doświadczenie w relacjach z ludźmi.
29-04-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Gosia napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Teraz, kiedy od naszego poznania minęło 6 lat, wygląda to zupełnie inaczej.
> jeśli mogę zapytać - wygląda inaczej, bo..? Uśmiech

Ponieważ znamy się sporo latek, nie tylko z ową kobietą, ale też z jej mężem, i w ogóle ich rodziną, nadajemy w wielu sprawach na tych samych falach, nikt niczego na nikim nie wymusza, i co najważniejsze: wszyscy prowadzimy regularne życie sakramentalne...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-04-2008 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ks.Marek napisał(a):i co najważniejsze: wszyscy prowadzimy regularne życie sakramentalne...
> i to jest bardzo ważne.. > dlatego te relacje wyglądają tak jak powinny - gratuluję takiej znajomości Uśmiech

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
29-04-2008 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ks.Marek napisał(a):Ponieważ znamy się sporo latek, nie tylko z ową kobietą, ale też z jej mężem, i w ogóle ich rodziną, nadajemy w wielu sprawach na tych samych falach, nikt niczego na nikim nie wymusza, i co najważniejsze: wszyscy prowadzimy regularne życie sakramentalne...


To wiele wyjaśnia. Jak na przykład sama żona przyjaźniłaby się z księdzem to byłoby to co najmniej dziwne.
30-04-2008 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów