Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strach....
Autor Wiadomość
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
mazik napisał(a):Trzeba go zaakceptować i starać się myśleć pozytywnie.
albo unikac przyczyn Uśmiech. W moim pzrypadku, boję się wychodzić z domu, bo nie chcę nikogo spotykać, nieufam ludziom, boje się kontaktu z nimi, boję, że ktoś mnie zaczepi i o coś zapyta, jednak unikam problemu, bo nie wychodzę, a jak wybieram się na spacer, to zazwyczaj wybieram takie miejsca, gdzie spotkanie człowieka jest małoprawdopodobne.
duszyczka napisał(a):No bo ja mam mniec taka operacją
życze sił i odwagi... na pewno będzie dobrze, na to liczę i wierzę w to. Trzymaj się dzielnieUśmiech
08-05-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Daniela napisał(a):(...)boję się wychodzić z domu, bo nie chcę nikogo spotykać, nieufam ludziom, boje się kontaktu z nimi, boję, że ktoś mnie zaczepi i o coś zapyta, jednak unikam problemu, bo nie wychodzę, a jak wybieram się na spacer, to zazwyczaj wybieram takie miejsca, gdzie spotkanie człowieka jest małoprawdopodobne.

Danielo, wiesz, że ucieczka przed ludźmi nie jest najlepszym rozwiązaniem? Strach trzeba nauczyć się pokonywać, by mógł on się zmniejszyć. A bez ludzi raczej żyć się nie da na dłuższą metę. Widzę, że masz pewien problem w relacjach z ludźmi, że się ich boisz, ale nie można całe życie podejrzewać ich o najgorsze. Nie wierzę, że czujesz się szczęśliwa z faktem, że uciekasz przed ludźmi, chowasz się ich i zachowujesz jak zaszczute zwierzę. Przytulanie
08-05-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Nie odbiegajmy Ago od tematuUśmiech. Boję sie ludzi, bo oni są źli, co nie znaczy, że ja jestem dobra;p. Naprawdę jestem szczęśliwa, dziękuję za troskę, ale przyzwyczaiłam sie do faktu, że troska bliźniego jest podszyta fałszem, nienawiścią, chęcią wyciągnięcia ze mnie pewnych informacji, które po odpowiedniej przeróbce staną się kulami z krązowników. Człowiek człowiekowi wilkiem, brzydzę się obłudą, egoizmem, plotkarstwem, wścipskością. Kończę wypowiedź na ten temat Uśmiech
08-05-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Daniela napisał(a):Nie odbiegajmy Ago od tematuUśmiech. Boję sie ludzi, bo oni są źli, co nie znaczy, że ja jestem dobra;p. Naprawdę jestem szczęśliwa, dziękuję za troskę, ale przyzwyczaiłam sie do faktu, że troska bliźniego jest podszyta fałszem, nienawiścią, chęcią wyciągnięcia ze mnie pewnych informacji, które po odpowiedniej przeróbce staną się kulami z krązowników. Człowiek człowiekowi wilkiem, brzydzę się obłudą, egoizmem, plotkarstwem, wścipskością.

Bynajmniej, wcale nie odbiegam od tematu.
Wybacz, ale mnie się nie wydaje, byś była w pełni szczęśliwa i widzą to chyba także inni, czytający Twoje posty. Oczywiście ja Ci życzę, byś szczęśliwa była. A co do ludzi - sądzę, że mylisz się w swych daleko idących wnioskach. Czy Ty mnie podejrzewasz, że ja w tej chwili, pisząc tego posta, mam wobec Ciebie złe zamiary? Na pewno nie. A więc nie zawsze jest tak, jak myślisz., choć wierzę, że spotkałaś w swoim życiu wiele zła i zakłamania ze strony bliźnich. Ja także, niemniej nadal wierzę w ludzi.
08-05-2008 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
aga napisał(a):Wybacz, ale mnie się nie wydaje, byś była w pełni szczęśliwa
szczęście, to pojęcie względne. Mawiała moja babcia : zdrowie, chleb i dach nad głową i niczego więcej człowiekowi nie potrzeba, a ja mam nawet więcej Uśmiech.
09-05-2008 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów