Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wersja Matrixu
Autor Wiadomość
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Wersja Matrixu
Interesuje mnie komentarz ks. Marka Uśmiech
http://info.wiara.pl/index.php?grupa=4&art=1210047931
Nie pałam jakąś wielką awersją do wszystkich polityków SLD - oceniam indywidualnie każdego.
Wybranie przez polityków partii, która niosła hasła "odnowy moralnej" p. Gadzinowskiego, człowieka formatu J. Urbana - cynika, bezideowca - to niestety następna wersja Matrixu :diabelek:
06-05-2008 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Niezły jajcarz z tego Gadzinowskiego - oby więcej takich - może lepiej w Polsce nie będzie - ale weselej na 100% Duży uśmiech

A tak na poważnie - to tylko potwierdza moje zdanie o PiS-ie - jako o ugrupowaniu zakłamanych oportunistycznych świń upasionych na państwowym korycie. Miejmy nadzieję, że znajdą się wkrótce na smietniku historii - podobnie jak już tam są SLD, Samoobrona i za niedługo PO i cały ten polityczno-społeczny cyborg zwany "czwartą erpe".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-05-2008 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Pomimo, że mam krytyczny stosunek do PiSu, to przed owym wyborem, nie uwierzyłabym, że mogą lubić tgo typu "jajcarza" :shock: :shock:
http://www.wprost.pl/ar/126854/gadzinows...asturbacji
06-05-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
alus napisał(a):Pomimo, że mam krytyczny stosunek do PiSu, to przed owym wyborem, nie uwierzyłabym, że mogą lubić tgo typu "jajcarza" :shock: :shock:
http://www.wprost.pl/ar/126854/gadzinows...asturbacji
Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to.... wiadomo o co chodzi. Chociaż wolę takiego Gadzinowskiego od np Sobeckiej, Giertycha, Leppera czy innych narodowo-katolickich tumanów. Może wywali wreszcie z TVP takiego Pospieszalskiego na przykład.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
07-05-2008 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiem o co chodzi...ale to klasyczny gest Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek.
PiS przywiązany do RM, TVTrwam, codziennie goszczący w studio, "broniąc" publicznych mediów, obrońcy upatruje w koniu trojańskim (takim zapewne Gadzinowski jwii się prawicy)...dlatego jednak zaskoczył mmnie ten wybór.
Sądziłam, że PiS bardziej jest wierny swojej ideologii...choc M. Jurek w programie "Kawa na ławę" przy dyskusji o tym geście, operując faktami obnażył obłudę PiS.
Konkluzja jest jedna - jednak jestem naiwna, krytyczna ale i naiwna Smutny
07-05-2008 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Też jestem naiwny, bo w poprzednich wyborach głosowałem na PiS..... chyba jeśli chodzi o Polskę to pomiędzy słowami "polityk" i "łajdak" możemy dawno postawić znak równości.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
07-05-2008 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
W temacie tylko tyle powiem, co wyrzekł Niesiołowski:
"To obrzydliwy cynizm, dno i hipokryzja"

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-05-2008 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów