Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzina homoseksualna...?
Autor Wiadomość
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #196
 
narbukil napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):u jakich i w jakich okolicznościach? proszę o dokładne dane naukowe
Też gdzieś czytałem, że występuje. Już nie pamiętam gdzie czytałem, ale u zwierząt stadnych występuje dość nagminnie.

- wystarczy http://www.google.pl słowa -" Homoseksualizm u zwierząt".

narbukil napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):szybkie uogólnienie: od księdza do całego KRK
Ksiądz jest reprezentantem KRK więc uogólnienie jest chyba na miejscu.

Ja bym dodał jeszcze wspólnotę Uśmiech

narbukil napisał(a):
Mortus napisał(a):Powiec mi, jak można się wyleczyć z homoseksualizmu. Skoro twierdzisz, że trzeba go leczyć, to powiedź jak. Powiem Ci, że homoseksualizm występuje też u zwierząt. I co? Je też trzeba leczyć i jak?
Leczenie homoseksualizmu to poprostu pranie mózgu, które dla wygody nazywa sie terapią.

Dokładnie tak, słyszałem nawet o przypadkach hipnozy: nie wyobrażalne do czego ludzie są zdolni z własnej głupoty bo to jest prawdziwa choroba której nadal nie wyleczyliśmy.

narbukil napisał(a):
Kasjopea napisał(a):co poniektóre wypowiedzi z tego forum wysłałam listownie do odpowiednich instytucji- ks. Marek musi pamiętać, ze w Internecie nie jest się anonimowym i trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa .
=D> wkońcu ktoś i księdza troche postraszy :roll2:

Nas każą ostrzeżeniami, nam nie dane karać ich tym samym - ale może kiedyś przejadą się na własnym wózku Uśmiech " To znaczy, słowa obruca się przeciw wam"
29-06-2007 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #197
 
narbukil napisał(a):Też gdzieś czytałem, że występuje. Już nie pamiętam gdzie czytałem, ale u zwierząt stadnych występuje dość nagminni
yhy.. ja też "coś, gdzieś, kiedyś" ale później się nie sprawdziło

narbukil napisał(a):Ksiądz jest reprezentantem KRK więc uogólnienie jest chyba na miejscu
niewątpliwie: jak jeden ksiądz jest gejem, to zapewne wszyscy inni też :lol2: to pewnie dlatego tak nie lubią homoseksualizmu :roll2:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-06-2007 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasjopea Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #198
 
M. Ink. * napisał(a):to pewnie dlatego tak nie lubią homoseksualizmu
pewnie tak, jak już napisałam najgłośniej krzyczą Ci co mają problem z własną płciowością.
Kończe dyskusję, bo szkoda czasu.

W moim niebie b?d? mi?kkie sier?ci, nosy, ?apy, ogony i k?y.
29-06-2007 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #199
 
Kasjopea napisał(a):pewnie tak, jak już napisałam najgłośniej krzyczą Ci co mają problem z własną płciowością
oj prawda... zawsze to już lepiej krzyczeć po cichu, a nawet bezgłośnie Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-06-2007 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #200
 
A po co wogóle krzyczeć? ...mi trudno zrozumieć postawe jaką prezentujecie wy, a wam taką jak my. Tyle że wy widocznie nie chcecie zrozumieć, i na siłe leczyli byście świat [-o<
30-06-2007 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #201
 
Konfitura napisał(a):a ja miałam niezły ubaw i co poniektóre wypowiedzi z tego forum wysłałam listownie do odpowiednich instytucji- ks. Marek musi pamiętać, ze w Internecie nie jest się anonimowym i trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa .
Ile ci zwrócić za znaczki? Kochanieńka, z takim podejściem to masz szanse wygryźć z tego forum Ink`ego Duży uśmiech A przyy okazji znaleźć sobie miejsce w kolejce oczekujących na fizytę u pana/pani, co dobrym słowem leczy. Nie tylko momoseksualistów... :roll2:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-06-2007 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #202
 
Ks.Marek napisał(a):z takim podejściem to masz szanse wygryźć z tego forum Ink`ego
tak łatwo się nie dam [-(

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-07-2007 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
M. Ink. * napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):z takim podejściem to masz szanse wygryźć z tego forum Ink`ego
tak łatwo się nie dam [-(

Na to wygląda, bo Konfitura, zdaje się iz zamknęła się w słoiku, tam, gdzie jej miejsce....

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #204
 
Niech sie hajtaja do woli. Ale pod żadnym pozorem niech nie adoptują dzieci.

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
20-07-2007 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Cytat:Niech sie hajtaja do woli. Ale pod żadnym pozorem niech nie adoptują dzieci.
A czemuz to? Chcesz by cię w ogniu usmażyli?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów