Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzina homoseksualna...?
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #181
 
Krystian napisał(a):... nieee uczuć się nie zmieni, to co się kocha jest w sercu
kochanie i pożądanie to raczej dwie różne rzeczy

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
23-06-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
eehh poeci to z was nie są, kochanie i pożądanie jest nie odłączaną częścią miłości głuptasie. 8)
23-06-2007 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #183
 
1 Lektura
o zdrowiu psychicznym Homo i innych queer

[ Dodano: Sob 23 Cze, 2007 14:33 ]
Angelus Novus - mój znajomek z innego forum napisał(a):HOMOSEKSUALIŚCI Å»YJĄ KRÓCEJ
1.

Cytat:International Journal of Epidemiology, Vol 26, 657-661, Copyright © 1997 by International Epidemiological Association

ABSTRACT

Modelling the impact of HIV disease on mortality in gay and bisexual men
RS Hogg, SA Strathdee, KJ Craib, MV O'Shaughnessy, JS Montaner and MT Schechter
British Columbia Centre for Excellence in HIV/AIDS, St Paul's Hospital, Vancouver, Canada.

OBJECTIVE: To assess how HIV infection and AIDS (HIV/AIDS) impacts on mortality rates for gay and bisexual men. METHODS: Vital statistics data were obtained for a large Canadian urban centre from 1987 to 1992. Three scenarios were utilized with assumed proportions of gay and bisexual men of 3%, 6% and 9% among the male population age 20 years. For each scenario, non-HIV deaths were distributed according to the assumed proportion of the total population (3%, 6% or 9%) but 95% of HIV deaths were distributed to gay and bisexual men as this is the proportion of AIDS cases in gay and bisexual men in this centre. The main outcome measures of interest were age-specific patterns of death, life expectancy and life expectancy lost due to HIV/AIDS at exact age 20 years, and the probability of living from age 20 to 65 years. RESULTS: Estimates of the mid-period gay and bisexual population ranged from 5406 to 16,219 for the three scenarios, and total deaths in these men from 953 to 1703. Age-specific mortality was significantly higher for gay and bisexual men than all men aged 30-44. Life expectancy at age 20 for gay and bisexual men ranged from 34.0 years to 46.3 years for the 3% and 9% scenarios respectively. These were all lower than the 54.3 year life expectancy at age 20 for all men. The probability of living from age 20 to 65 years for gay and bisexual men ranged from 32% for the 3% scenario, to 59% for the 9% scenario. These figures were considerably lower than for all men where the probability of living from 20 to 65 was 78%. CONCLUSION: In a major Canadian centre, life expectancy at age 20 years for gay and bisexual men is 8 to 20 years less than for all men. If the same pattern of mortality were to continue, we estimate that nearly half of gay and bisexual men currently aged 20 years will not reach their 65th birthday. Under even the most liberal assumptions, gay and bisexual men in this urban centre are now experiencing a life expectancy similar to that experienced by all men in Canada in the year 1871.
http://ije.oxfordjournals.org/cgi/conten...t/26/3/657

Zasadniczy wniosek z konkluzji. Oczekiwana długość życia u homoseksualistów i biseksualistów w wieku 20 lat jest od 8 do 20 lat mniejsza niż u ogółu mężczyzn.


2.

Cytat:Yet Another Study Confirms Gay Life Expectancy 20 Years Shorter

WASHINGTON, DC, June 6, 2005 (LifeSiteNews.com) – A new study which analyzed tens of thousands of gay obituaries and compared them with AIDS deaths data from the Centers for Disease Control (CDC), has shown that the life expectancy for homosexuals is about twenty years shorter than that of the general public. The study, entitled “Gay obituaries closely track officially reported deaths from AIDS”, has been published in Psychological Reports (2005;96:693-697).


Nowe badania amerykańskie powtwierdzają wyniki kanadyjskie - oczekiwana długość życia jest u homoseksualistów o 20 lat krótsza.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-06-2007 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #184
 
Krystian napisał(a):Tu liczy się uczucie, a tego na szczęście zmienić nikt nie potrafi
Jest taki ktoś kto może dosłownie- wszystko.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
23-06-2007 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #185
 
... po co pan wkleja po angielsku? Ja angola nie znam #-o

Cytat: Jest taki ktoś kto może dosłownie- wszystko.

... a niby kto?
23-06-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #186
 
Krystian napisał(a):... po co pan wkleja po angielsku? Ja angola nie znam
To się naucz, a nie brednie wypisujesz. Taki jesteś ograniczony, to jak chcesz dyskutować o danym problemie? Poza tym, najważniejsze zdania są wyboldowane oraz krótkie podsumowanie zawarte pod obydwoma cytatami.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-06-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #187
 
... :-s Tuturutu, ja tam zamierzam żyć wiecznie :-$ dłużej niż wy. 8), co do badań to większego znaczenia dla mnie nie mają, i nic to nie zmienia w temacie rodziny homoseksualnej Uśmiech

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sob 23 Cze, 2007 15:04 ]
Jak to się mówi: Wymiękasz gościu Duży uśmiech
23-06-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #188
 
Krystian napisał(a):co do badań to większego znaczenia dla mnie nie mają, i nic to nie zmienia w temacie rodziny homoseksualnej Uśmiech
Raptem przestały mieć dla Ciebie znaczenie, bo okazało się, że są takie, które nie są po Twojej myśli i obalają Twoje twierdzenia? A jeszcze tak niedawno prosiłeś się o dowody. Kiedy się pojawiły... nie masz jak się obronić? 8)

Krystian napisał(a):Tuturutu, ja tam zamierzam żyć wiecznie :-$ dłużej niż wy
Takimi argumentami posługują się 4-latki. Ty masz 5x tyle lat.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-06-2007 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #189
 
Krystian napisał(a):głuptasie
kolejny "tolerancyjny Salomon"... :diabelek:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
23-06-2007 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #190
 
Cytat:A jeszcze tak niedawno prosiłeś się o dowody.

O dowody czego?
Cytat:bo okazało się, że są takie, które nie są po Twojej myśli i obalają Twoje twierdzenia?

Uśmiech ja nic nie twierdze, w pewnych sprawach mam swoje stanowisko ale nie jest one nie do pobicia...

Cytat:nie masz jak się obronić?

nie bronie się w żadnej sprawie, jedyne czego bronie to własnych praw Uśmiech

Cytat:kolejny "tolerancyjny Salomon"...

i dobrze mi z tym, przynajmniej kocham ludzi i to co w nich jest nawet ich wady Uśmiech
24-06-2007 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasjopea Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #191
 
Krystian, ja na Twoim miejscu skończyła bym dyskusje na tym forum. Postawa księdza mnie odraża, ponieważ KRK nie ma prawa oceniać osoby, a miało to miejsce na tym forum, tylko ocenianie grzechu. Poza tym mam wrażenie, ze księża pozjadali wszystkie rozumy i maja wiedzę nie tylko w zakresie teologii, ale również medycyny, farmacji oraz co dziwne w sprawach sex'u- dziwne to trochę i rozśmiesza mnie to do łez, moi znajomi siedzieli na tym forum i robili się czerwoni ze złości jak czytali niektóre wypowiedzi księdza, a ja miałam niezły ubaw i co poniektóre wypowiedzi z tego forum wysłałam listownie do odpowiednich instytucji- ks. Marek musi pamiętać, ze w Internecie nie jest się anonimowym i trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa . Generalnie zważając na poprawną definicję tolerancji, to ja toleruje księży, a przez to cały KRK, myślałam, ze młode pokolenie będzie miało troszkę więcej oleju w głowie, zacznie myśleć, a nie będzie przyjmowało wszystkiego bezkrytycznie- jednak się myliłam, rośnie młode pokolenie „moherów”. Poza tym Krystian, powiem Ci jeszcze jedno, ci co najbardziej krzyczą o homoseksualizmie tak jak na tym forum, co temat to sex albo homoseksualizm, mają sami problemy z własną płciowością, ja tak samo jak Ty bronie słabszych, bo żal mi jak sobie KRK jedzie po nich, ale tutaj nikomu nic nie wytłumaczysz, bo to jest KRK i od średniowiecza nic się nie mieniło i nadal jak widać z wypowiedzi ks. Marka maja inklinacje „na stos” wrzucać ludzi ot takie podejście katolika…

W moim niebie b?d? mi?kkie sier?ci, nosy, ?apy, ogony i k?y.
28-06-2007 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #192
 
Kasjopea dziękuje za te słowa, wiele dla mnei znaczą. I rozumiem cię doskonale. jednak jestem pełen wyrozumiałości dla ludzi nawet dla pana Marka, nie potrafie nie nawidzić ludzi choć wiem że często robią źle nawet kiedy myślą inaczej. Napisałem również do administratorów aby zaczeli patrzeć modom na ręce, aby wiedzieli po co tu są i nie uważali się za "bóg" wie kogo. Są ludzmi jak ja i ty, a wydają się dalece odlegli od ludzkich ideałów za jakich się uważają.
29-06-2007 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #193
 
Gepard napisał(a):homoseksualizm to choroba, którą trzeba leczyć, a nie popierać poprzez przyznanie jakichś praw... nawet palaczą zabroniono palenia w miejscach publicznych, bo to szkodzi innym, tak samo wg mnie z homoseksualizmem, nie powinni miec żadnych przywilejów z tego powodu, gdyż moga wtedy szkodzić innym, na psychike innych ludzi, gdyż jak będą mieć jakieś prawa to spowszednieje to, społeczeństwo uzna to za rzecz normalną, a jest to jaknajbardziej nienormalne i nienaturalne

:wink: Powiec mi, jak można się wyleczyć z homoseksualizmu. Skoro twierdzisz, że trzeba go leczyć, to powiedź jak. Powiem Ci, że homoseksualizm występuje też u zwierząt. I co? Je też trzeba leczyć i jak?
29-06-2007 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #194
 
Mortus napisał(a):homoseksualizm występuje też u zwierząt
u jakich i w jakich okolicznościach? proszę o dokładne dane naukowe

Kasjopea napisał(a):Postawa księdza mnie odraża, ponieważ KRK
szybkie uogólnienie: od księdza do całego KRK Szczęśliwy

Kasjopea napisał(a):robili się czerwoni ze złości jak czytali niektóre wypowiedzi księdza
hmm... myślę, Ks.Marek, że Twoje metody dyskusji odnoszą skutek Oczko

Kasjopea napisał(a):ja miałam niezły ubaw i co poniektóre wypowiedzi z tego forum wysłałam listownie do odpowiednich instytucji- ks. Marek musi pamiętać, ze w Internecie nie jest się anonimowym i trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa
ale jaja :jupi: xMarku, jeśli tylko biskup odda Cię przed trybunał Świętej Inkwizycji, to sam osobiście i z przyjemnością podpalę stos :roll2: nie często zdarza mi się spopielić duchownych za ich nadużycia moralne, więc nie mogę przepuścic takiej okazji :diabelek: w końcu spopielić księdza, to nie to samo co spopielić byle heretyka, albo drugorzędną czarownicę :ks: ale i tak się obawiam, że nie dostaniesz, Ks.Marek, nic więcej, jak dożywotnią ekskomunikę i chodzenie w worze pokutnym :lol2:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-06-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #195
 
M. Ink. * napisał(a):u jakich i w jakich okolicznościach? proszę o dokładne dane naukowe
Też gdzieś czytałem, że występuje. Już nie pamiętam gdzie czytałem, ale u zwierząt stadnych występuje dość nagminnie.
M. Ink. * napisał(a):szybkie uogólnienie: od księdza do całego KRK
Ksiądz jest reprezentantem KRK więc uogólnienie jest chyba na miejscu.
Mortus napisał(a):Powiec mi, jak można się wyleczyć z homoseksualizmu. Skoro twierdzisz, że trzeba go leczyć, to powiedź jak. Powiem Ci, że homoseksualizm występuje też u zwierząt. I co? Je też trzeba leczyć i jak?
Leczenie homoseksualizmu to poprostu pranie mózgu, które dla wygody nazywa sie terapią.
Kasjopea napisał(a):co poniektóre wypowiedzi z tego forum wysłałam listownie do odpowiednich instytucji- ks. Marek musi pamiętać, ze w Internecie nie jest się anonimowym i trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa .
=D> wkońcu ktoś i księdza troche postraszy :roll2:

Ogniu, krocz ze mn?!!!
29-06-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów