Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportaż Egzorcyzmy Anneliese Michel do ściągnięcia!
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Reportaż Egzorcyzmy Anneliese Michel do ściągnięcia!
Portal SzukalemWas.org.pl gorąco poleca do sciagnięcia reportaż Lecha Dokowicza na temat Egzorcyzmów Niemki Anneliese Michael. Jest to dokument przedstawiający jak naprawdę przebiegała ta walka młodej dziewczyny z szatanem. 30 lat temu skazano w Niemczech cztery osoby za udział w egzorcyzmach, które rzekomo przyczyniły się do śmierci 23-letniej dziewczyny. Od 30 lat trwa zmowa milczenia wokół „egzorcyzmów Anneliese”. Reportaż był puszczany w Telewizji w Wielki Czwartek.

http://www.szukalemwas.org.pl/index.php?...&Itemid=80
23-05-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Obejrzalem w Wielki Czwartek ten reportaz.

Trudno pojac ze nieraz nawet w taki sposob Bog dopuszcza dzialanie zla, by doprowadzic czlowieka do pelni doskonalosci. Rozne sa formy tego dzialania - najczesciej rozne trudnosci, choroby a sporadycznie takze opetania jako doswiadczenie. Anneliese przyjela to doswiadczenie na siebie.Anneliese przez te niewyobrazalne po ludzku cierpienia mogla odniesc nad zlem pelne zwyciestwo. Jednoczesnie byla w tych zmaganiach wspierana przez Boga i mimo przeszkod ze strony Zlego nie ustawala w modlitwie. My tego nie pojmiemy do konca, ale jest to zrozumiale gdy spojrzymy na to z perspektywy wiary.

Drugi aspekt reportazu. Ducha nieczystego najtrudniej zmusic do oddania czci Bogu. Jednoczesnie duch nieczysty,ktory to uczyni staje na przegranej pozycji, gdyz dla ducha nieczystego jest to objawem jego slabosci. Demony, czyli zapewne takze dusze potepionych wymienily tam swoje grzechy za, ktore trafily do Piekla i to bylo najdramatyczniejsze w tym wszystkim,a zarazem przestroga przed trwaniem w grzechach i przed ich lekcewazeniem. Nawet sam Ojciec Pio wskazywal na to, by grzechu zadnego nie lekcewazyc.

Uwazam,ze takie reportaze sa potrzebne, bysmy nie zapomnieli o istnieniu Szatana i Piekla i starali sie byc coraz doskonalsi w wierze i milosci. Reportaz nie ma na celu straszenia. Mnie nie przestraszyl,ale sklonil do refleksji nad tym, co jest we mnie niedoskonale. Poczulem poruszenie sumienia.
23-05-2008 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
To przeczytajcie
http://www.goscniedzielny.wiara.pl/?grup...1209668998
23-05-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja dla mnie bardzo mocny ten reportaż, szczególnie ścieżka dźwiękowa z samych egzorcyzmów.
23-05-2008 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Daidoss napisał(a):Ja dla mnie bardzo mocny ten reportaż, szczególnie ścieżka dźwiękowa z samych egzorcyzmów.
Dla mnie film był mocny, dlatego dokumentu wole nie oglądać.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
23-05-2008 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
No samemu, wieczorem tez nie polecam oglądać Oczko
23-05-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #7
 
Ogólnie nie powinno się wchodzić w temat z pustej ciekawości.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-05-2008 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Strona po wielu problemach znowu działa Uśmiech
29-05-2008 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów