Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal Młodych
Autor Wiadomość
Ulcia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Festiwal Młodych
Zapraszamy do zapisów!

http://www.festiwalwolborz.pl !

Ten festiwal w zeszlym roku zmienil moje zycie.
-->moje serce

Na zawsze! -mam nadziejeUśmiech

Serdecznie, serdecznie Ciebie zachęcam. Po prostu nie zmarnuj tej pięknej szansy!! Uśmiech))
26-05-2008 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Jest to całkiem ciakawa propozycja, tylko tych propozycji jest obecnie w Kościele zbyt dużo i nie wiadomo, na co się zdecydować. A ja mam tak zaplanowane wakacje, że aż mi czasu na wszystko zabraknie! Uśmiech
A możesz napisać coś więcej o tym festiwalu albo podzielić się świadectwem? Bo ja po raz pierwszy słyszę.
27-05-2008 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ulcia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ojj, nie 'zbyt' duzo. Duzo! Obficie! Duch Swiety jest Pełnią, chce do kazdego dotrzec do samego centrum jego sserca, jego jestestwa Uśmiech))
Chwala Panu, za to, za Dziela..

Jesli chodzi o mnie, to b.trudno swiadczyc po krotce i przez klawiature, ale na pewno moge napisac, ze dla mnie to byl 1y, albo tez najmocniejszy moment w zyciu, kiedy Bog 'rozlozyl na lopatki' moje serceUśmiech)))))))
W duzej mierze dzieki ludziom tam, dzieki Milosci, dzieki temu, ze ktos mial siebie za nic, a mnie -postawil wyzej, dzieki jednej, drugiej, trzeciej -modlitwie, adoracji, homilii, rozmowie.. -dzieki malym decyzjom -powstala ta wielka -wszystko albo nic. I oddalam. Wszystko. Bogu..... Dotarlam do tego, ze moje serce wyje z tesknoty za Bogiem -i tak naprawde caly czas przed Nim uciekalo, zaprzeczalo.. Mimo, ze jestem juz pod 30tke, ze 5lat temu wrocilam do Kosciola, do sakramentow... -mimo to, moge powiedziec, ze wlasnie tam, w Wolborzu, przezylam oddanie w s z y s t k i e go -Jemu, i moglam 1y raz w zyciu n a p r a w d e powiedziec, ze wierze w Boga, wierze Bogu.

Dlatego jestem strasznie szczesliwa, ze festiwal w Wolborzu moze byc jeszcze raz zorganizowany, i z wielka radoscia tam pobiegne, ogromnie pragne przyczynic sie, aby inni choc troche doswiadczyli tego, co ja, a moze wiecej! Uśmiech))))
I jesli tylko jakos moge sie przyczynic do tego, by festiwal przebiegl 'lepiej', lub by wiecej Młodych moglo na nim byc.....
29-05-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów