Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Szpital
W środę mam iść do szpitala, ale strasznie się boję... Proszę Was o modlitwę za mną do Boga, abym nie stchórzył i dojechał do tego szpitala, oraz aby Bóg uzdrowił mnie z wszelkiej niemocy oraz dodał optymizmu i wiary.

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-06-2008 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
3maj się przyjacielu Oczko - i do zobaczenia jak już będzie lepiej ( w porządku Uśmiech ) bo będzie Przytulanie

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-06-2008 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Terebint napisał(a):W środę mam iść do szpitala, ale strasznie się boję...
Nie ma czego... Jesteś pod opieką lekarza... a lekarz i Ty jesteście pod opieką Boga... Nic złego się nie stanie... bo masz przy sobie przyjaciela JEZUSA!
On Cię zawsze prowadzi... i tym razem...
Oczywiście pomodlę się w Twojej intencji...
Z Panem Bogiem! Uśmiech

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
02-06-2008 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Ja od razu poproszę tutaj o modlitwę za Księdza Waldemara (Fungo) - wypadek ma gorsze skutki niż przypuszczano, zerwane ścięgno zespolono chirurgicznie, ale teraz czeka go półtora miesiąca w gipsie i rehabilitacja.

Terebint - jesteśmy z Tobą.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-06-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Terbenit wiem cos o tym mi zostało jeszcze 13 dni i tez sie bojeOczko ale juz sa takie uroki Nie mam zaufania do lekarzy ale wiem ze oddaje się w dobre ręce jednych z najlepszych lekarzy na pólnocy polskiOczko

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
07-06-2008 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
_aguś napisał(a):Nie ma czego... Jesteś pod opieką lekarza... a lekarz i Ty jesteście pod opieką Boga... Nic złego się nie stanie... bo masz przy sobie przyjaciela JEZUSA!

Tego typu zdania chyba najbardziej dobijają, przynajmniej mnie, ok Bóg, Jezus... ale oczekiwać od niego tego, że bedzie dobrze, bo czuwa? jednak jest sporo zła na świecie, sporo tragedii, które zapewne mają jakiś sens, który nam trudno zrozumieć, ale jak można powoływac sie na Boga, i wierzyć w to, że wszystko bedzie w porządku, bo co? bo wierzę? bez sensu, Boga można, prosić, mówić do niego, ale być pewnym, że będzie dobrze, że skończy sie to pomyślnie to raczej jakaś zuchwałość. Lekarz i ty pod opieką Boga.... Nalezy pomodlić sie o pomyślność, o pomoc i wiarę, ale nie iśc "na pewniaka" - naiwne.
12-06-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Annnika, Terebint - dołączam

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
12-06-2008 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Daniela napisał(a):Lekarz i ty pod opieką Boga.... Nalezy pomodlić sie o pomyślność, o pomoc i wiarę, ale nie iśc "na pewniaka" - naiwne.
"proście a będzie wam dane"
Pamiętaj że Bóg ma dla Ciebie plan. Najlepszy plan na Twoje życie...

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
13-06-2008 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Terebint jest już w szpitalu i nie ma dostępu do internetu. Niemniej jednak modlitwa bardzo mu potrzebna.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-06-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dołaczam sie no i prosze tez o modlitwe za mnie zostało mi już tylko 7 dni

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
15-06-2008 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
duszyczka napisał(a):Dołaczam sie no i prosze tez o modlitwe za mnie zostało mi już tylko 7 dni
ok Uśmiech pamiętam o tobie.
kolejna w kolejce będę ja :wink:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
15-06-2008 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
dobrze i nie ma kolejek za kazdego sie modlimyOczko równoczesnie bubusiu

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
15-06-2008 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Serdecznie Wam Wszystkim dziękuję za modlitwę - wczoraj wróciłem. Uśmiech

Duszyczko Ty już chyba w szpitalu? Trzymaj się cieplutko. Uśmiech

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
28-06-2008 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Duszyczka już po Uśmiech Miała dzis wyjść. Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-06-2008 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Dwie dobre informacje Uśmiech
Pozdrawiam Terebincie i Duszyczko Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
29-06-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów