Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłapciu urzędujący w świecie wita się :D
Autor Wiadomość
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ks.Marek napisał(a):
kłapciu napisał(a):Jest to jakiś pomysł Duży uśmiech Nawet nie taki zły.
Dziś ruszyła pielgrzymaka/ rajd motocyklistów do Katynia, Miednoje, Ostaszkowa. Ponad 3 tysia km zrobią...

Ale czad Duży uśmiech Ale jednak i tak wolę zloty motocyklowe Duży uśmiech Pomału zaczynam rozglądać się za kolejnymi zlotami Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
30-08-2008 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
A ja się zastanawiam nad zrobieniem prawka na motor a potem walnąć przymiarkę na Kawasaki Samuraj albo Ninja 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-08-2008 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ks.Marek napisał(a):A ja się zastanawiam nad zrobieniem prawka na motor a potem walnąć przymiarkę na Kawasaki Samuraj albo Ninja 8)

Yhm... prawko polecam, motocykla z kolei nie Duży uśmiech Znam lepsze Duży uśmiech Polecam chopperka Duży uśmiech yeh Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
30-08-2008 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
kłapciu napisał(a):Polecam chopperka
E tam. Chopper to dla dziewczyn i fircyków. "Kawa" zaś dla tych, co wiedzą, czego chcą od życia 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-08-2008 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
I dla tych którzy kochają prędkość i rozkwaszoną twarz na betonie Duży uśmiech

[ Dodano: Sob 30 Sie, 2008 16:40 ]
Ks.Marek napisał(a):
kłapciu napisał(a):Polecam chopperka
E tam. Chopper to dla dziewczyn i fircyków. "Kawa" zaś dla tych, co wiedzą, czego chcą od życia 8)

Poza tym w motocyklach najważniejsza jest miłość i pasja... prędkość to drugorzędna sprawa Duży uśmiech Ale kto nie ma pasji do maszyn ten nie zakuma tego Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
30-08-2008 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
kłapciu napisał(a):I dla tych którzy kochają prędkość i rozkwaszoną twarz na betonie
Fakt, kocham jazdę zamykającą prędkościomierz, ale mam wyobraźnię miłosierdzia, nie ułańską, więc spoko luz.
kłapciu napisał(a):Ale kto nie ma pasji do maszyn ten nie zakuma tego Duży uśmiech
A ja wolę pasję życia.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-08-2008 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
To nie jest trochę wystawiane Boga na próbę? hehe to co sądzi ksiądz o wyścigach motocyklowych gdzie motocykliści przywiązują sobie liny do szyi w razie wypadku... jak dla mnie lepsze to niż życie jak roślinka... a najlepiej żeby się nie ścigali Duży uśmiech Szkoda maszyny przede wszystkim Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
30-08-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
kłapciu napisał(a):To nie jest trochę wystawiane Boga na próbę?
To że kocham, nie oznacza, że tak robię.
kłapciu napisał(a):hehe to co sądzi ksiądz o wyścigach motocyklowych gdzie motocykliści przywiązują sobie liny do szyi w razie wypadku..
to co robisz - rób dobrze. Czyli jak jeździsz jak łamaga, to nie dosiadaj koni mechanicznych.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-08-2008 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ja też myślę nad prawkiem A.
A motor? Jakoś to mnie nie pociąga za bardzo aby użyć tej maszyny do wyżycia się. Po prostu motor to tańszy środek transportu od samochodu, trochę szybszy. A wyżyć i poczuć wolność to ja sobie mogę skacząc na spadochronie Uśmiech

Ale jak już mi się uda prawko zrobić to może jakiś kupię. Pewno jakiś szosowy albo szosowo-turystyczny. Podoba mi się Honda Goldwing, ale niestety cena jest zabójcza :?
Dlatego o ile w ogóle coś kupię, to pewno będzie to jakiś Suzuki Bandit, Kawasaki ER, Honda Hornet czy Yamaha TDM.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
05-09-2008 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Jak mnie wkurzają teksty typu "Motocykliści to nic innego jak dawcy organów" ŻENADA i nic więcej. Nie ma to jak chore stereotypy Smutny

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
05-09-2008 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
kłapciu napisał(a):"Motocykliści to nic innego jak dawcy organów"
Często tak. Nie oszukujmy się, Kłapciu.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-09-2008 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Nie prawda jest to totalna ściema. Nie można powiedzieć że WSZYSCY motocykliści. A ludzie mówią to wszyscy motocykliści to dawcy. Taka opinia jest krzywdząca dla całej reszty. Nie wiem czy wie ksiądz ale często kierowcy samochodów są winni wypadkom z udziałem motocyklistów. Kierowcy samochodów odnoszą się agresywnie w stosunku do motocyklistów...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
06-09-2008 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Być może masz rację. Jedank często się mówi o motocyklistach i ich ułańskiej fantazji, kiedy szarżują po szosach naszego kraju.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-09-2008 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Tak to już jest, że gro, a nawet większość motocyklistów tylko po to jeździ motorem aby się wyżyć, poczuć wolność, prędkość, itp... No i potem jest taki stereotyp że to dawcy organów.
Ale... większość śmiertelnych wypadków z udziałem motocyklistów jest spowodowanych wymuszeniem pierwszeństwa przez samochód na motorze. Więc wina leży po stronie kierowców samochodów, którzy nie potrafią się zachować na drodze z motocyklistami. Motor jest słabiej widoczny, więc tak po prostu jest. A motocykliści powinni być tego świadomi i nie szaleć.

A co do tej ułańskiej fantazji, to przez takich 3 idiotów w mieście co tak jeździ po ulicach, potem wszyscy mieszkańcy mają tylko jedną słuszną opinię na temat WSZYSTKICH motocyklistów. Przez takich 3, cała społeczność jest źle oceniana. Ale tak jest wszędzie.

I najciekawsze. Ponoć tych co jeżdżą na motorach dzieli się na dwie grupy: tych co jeżdżą na ścigaczach i motocyklistów :wink:

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
06-09-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią w 100%. Jak dla mnie ścigacz to nie motocykl. Jak rozmawiam z ludźmi co śmigają na ścigaczach to przyznają się, że kupili taki a nie inny sprzęt, żeby rozwijać prędkości. Z kolei właściciele chopperów kupili takie maszyny bo motocykle to ich pasja. Nie liczy się prędkość tylko dusza "to coś". A co do samochodów to rzeczywiście wymuszają pierwszeństwo albo perfidnie podjeżdżają...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
06-09-2008 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów