Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Zniszczę Cię, bojesteś lepszy" - ot to się nazyw
Autor Wiadomość
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
"Zniszczę Cię, bojesteś lepszy" - ot to się nazyw
Nie miałam lepzsego pomysłu na temat, może i nie jest najciekawszy, aczkolwiek ukazujący szarą rzeczywistość.

Mecz - nie jestem fanką piłki nożnej, ale trzymalam kciuki za naszych rodaków, jednoczymy się w takich chwilach i teoretycznie powinno być pięknie (fiu fiu)
W pobliskim znanym mi internacie pzrebywała grupa młodziezy z Niemiec, któzry przyjechali na te słynne wymiany. Co się okazało, nasza młodzież wytłukła szybę, bądź szyby w pokojach swoich zagraicznych kolegów, a dlaczego? dlatego, ze pzregraliśmy mecz. Rodzi się agresja, nienawiść, jednym słowem wariactwo, pytam wciąż "dlaczego?" i "za co?" dlatego, że nasi piłkarze byli słabsi? to jest gra, jak każda inna, i powinnismy za naszą reprezentację trzymac kciuki, ale jak nie wyjdzie, to może u siebie szukac problemu? może trener nawalił, może źle przygotowani, może mniej spostrzegawczy? No ten, który był, bądź jest mężem Dody, to bystrością nie grzeszy. Potrafisz lepiej zagrać i kopnąć tą piłkę, to proszę bardzo, wydaje mi się, że jednak potrafimy dostrzegać talenty. Spójż na siebie.

no cóż.....
Czym jest ten mecz, że tyle nienawiści wnosi w ludzi? no czym?
09-06-2008 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Mi w ogóle trudno zrozumieć że to, czy 11 facetów wtoczy kawał skóry pomiędzy drewniane słupki jest tak ważne dla milionów ludzi.
Według mnie to przejaw jakiegoś zdziecinnienia.
Rozumiem z uśmiechem popatrzeć (no, choćby nawet pokrzyczeć - choć to też dziwne...) ale żeby przykładać do tego TAKĄ wagę ?

I żeby w całym kraju budować drogi nei tam gdzie trzeba z racji gospodarki, ale tam gdzie kibice przez niecały miesiąc za 4 lata będą jeździć ?

Żeby budować stadiony kiedy nie ma na leki ?
Jakiś absurd.

pozdrawiam
Marek
09-06-2008 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
Marek MRB napisał(a):Mi w ogóle trudno zrozumieć że to, czy 11 facetów wtoczy kawał skóry pomiędzy drewniane słupki jest tak ważne dla milionów ludzi.
Według mnie to przejaw jakiegoś zdziecinnienia.

Mamy podobną teorię - ja zawsze twierdziłam, że powinni im dać22 piłki, po co maja się dzieci bić :?:

Sport powinien wzbudzać pozytywne emocje, niech to nawet będzie doping, radość z czyjejś klasy, a nie upija nie sie z żalu (rozmowa z kumplem sprzed minuty) czy rozwalanie wiat tramwajowych ze sportowej żałości...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
09-06-2008 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ostatni news - były "wice" od edukacji, Mirosław Orzechowski żąda odebrania obywatelstwa polskiego dwóm piłkarzom reprezentacji Niemiec - Podolskiemu i Klose, za to, że strzelali nam gole...
Padłem na glebę, czegos głupszego to już chyba nie można było wymysleć, dziwię się, że mądry w sumie facet jak Romek Giertych wstawił onegdaj na to stanowisko takiego patentowanego durnia. Który od niedawna dość często pokazuje się w TV i plecie androny o sprawach o którcy pojęcia nie ma.
Poza tym "przymusowego" odebrania obywatelstwa nie przewiduje konstytucja, no ale taka "figura" jak Orzechowski konstytucji znać nie musi. Wystarczy, że ma za sobą poparcie Ojca Dyrektora i jego tysięcznej rzeszy. A Ojciec Dyrektor to więcej znaczy niż jakaś tam "konstytucja"..... :/

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-06-2008 06:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ano, też się z tego wczoraj uśmiałem.
Czego to nie zobi odstawiony od mediów polityk, żeby się naświetlić...

pozdrawiam
Marek
10-06-2008 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
No i tu mnie Helmutt zaskoczyłeś, hehe - odebrać obywatelstwo. Brak słów, skąd w ogóle takie pomysły? Jak wg Orzechowskiego mieli grać? mieli być zdrajcami? komplikowac swojej obecnej druzynie? ale " w topa". Jak to wszystko słyszę i widzę co Plak potrafi, jak bardzo jest zawistny, zaślepiony, to naprawdę wszystkiego się odechciewa.
10-06-2008 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Co to znaczy "Polak". Każdy ?
Trochę szacunku dla swojej nacji - takie gadanie to takie samo zaślepienie jak to Orzechowskiego.

pozdrawiam
Marek
10-06-2008 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów