Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgwałcona przez kobietę - tego jeszcze nie było...
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ewolucja powiadasz? A ja myślę, że raczej regres i to drastyczny...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-06-2008 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Duszyczko obok ewolucji jest jeszcze pojęcie błędu ewolucyjnego. Poza tym.. przecież homoseksualizm nie jest całkowicie uwarunkowany genetycznie.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
01-07-2008 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
nieania napisał(a):pojęcie błędu ewolucyjnego
tzn ?

Regres, gdyż człowiek rozkłada się wewnętrznie, jest nieuporządkowny jeżeli dokonuje takich czynów.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-07-2008 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Mnie zastanawia: dlaczego cos takiego podają media i dlaczego nas to zastanawia? Zaraz dostanie mi sie "po kapuście", ale... nie jest to dla mnie problem numer jeden. Takie zboczenia miały miejsce już wiele lat temu i kiedy wyszły na jaw, stosowana była odpowiednia kara. Elizabeth Batory... cóż ona poczyniała? Nie jestem obojętna na ludzka krzywdę, ale brzydzę sie plotkami rozsiewanymi przez media aby w nas wzbudzac zainteresowania i inne emocje. W miejscowości gdzie mieszkam są dwie rodziny, gdzie dziadek okazał sie ojcem - przyznam obrzydliwe, ale te dzieci, miały szansę zbudować sobie zycie kilkaset km stąd. Bez rozgłosu. Dajemy się "podpuszczać" - plotka ogólnokrajowa. Niechciałabym aby moja psychiczna krzywda ujzała światło dzienne, ani zapewne nikt z was. Zboczenia występowały od prawieków, co rzecz jasna nie jest przeze mnie odbierane całkiem obojętnie, ale skoro mnie nikt nie prosi o pomoc ani nie mam prawa rzucic kamieniem ani wydać wyroku, to po cholerę zaprzątać sobie ów plotami głowę?


Wiem jedno (99%) jakby ktoś tknał moje dziecko- sama wymierzyłabym sprawiedliwość, bez względu na to, czy dostałabym dożywocie, czy nie.
06-07-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Daniela napisał(a):Wiem jedno (99%) jakby ktoś tknał moje dziecko- sama wymierzyłabym sprawiedliwość, bez względu na to, czy dostałabym dożywocie, czy nie.
Czyli stawiasz jednak na niesprawiedliwość i w niczym w tym momencie nie ustępujesz autorom doniesień o linkowanym wydarzeniu w niniejszym wątku...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-07-2008 01:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
To właściwie jak to jest - w jednym wątku chwalicie prawo naturalne i stawiacie je przed prawem stanowionym, a tuż obok nagle osoba, która przyznaje iż kierując się właśnie prawem naturalnym broniłaby wszelkimi sposobami własne potomstwo słyszy, że nie jest to sprawiedliwe... do prawdy nie ogarniam... :roll:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
08-07-2008 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Tu nie chodzi o obronę własnego potomstwa, ale o zemstę. A to jest pewna różnica.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
08-07-2008 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Mordimer_Madder napisał(a):nagle osoba, która przyznaje iż kierując się właśnie prawem naturalnym broniłaby wszelkimi sposobami własne potomstwo słyszy, że nie jest to sprawiedliwe... do prawdy nie ogarniam...
Miłujcie waszych nieprzyjaciół...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-07-2008 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
nieania napisał(a):Tu nie chodzi o obronę własnego potomstwa, ale o zemstę. A to jest pewna różnica.

i o to chodzi... Robert Korzeniowski ;p
Nieania... skąd Ty możesz wiedzieć o co chodzi i czy wogóle bym tak zrobiła?
Kolejna rzecz: chyba w dzisiejszych czasach najlepszym wymiarem sprawiedliwości błoby "oko za oko". Większośc "chorych" pedofili etc doznałoby cudownego uzdrowienia w kilka sekund. Być może nie szerzyło sie tyle zła.
08-07-2008 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Daniela napisał(a):Większośc "chorych" pedofili etc doznałoby cudownego uzdrowienia w kilka sekund.

Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
I ty w to wierzysz?? =D>

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
08-07-2008 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
ano ożna odciać "narzędzie" zbrodni i taki pedofilek stałby sie kobietą bez rąk, ojj nic przyjemnego, a pozostałym dałoby to sporo do myślenia.

Zastanawia mnie jedno: ludzie niepełnosprawni dostają renty, alkoholicy juz też, zastanawiam się kiedy dostaną je zboczeńcy, złodzieje, mordercy-jakby na to nie patrzeć to są wg psychologów ludzie chorzy;p
08-07-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Daniela napisał(a):jakby na to nie patrzeć to są wg psychologów ludzie chorzy;p
A nie są? Mnie ostatnio spodabało się to, co zrobli gdzieś w domu dziecka bodaj. Otóż wszystkich wychowanków, którzy zasadniczo od normy odstawali, wysłali przełożeni do wariatkowa. Nie ma lepszego miejsca dla wszystkich posiadaczy deficytu dobrego wychowania i czystej ludzkiej przyzwoitości...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-07-2008 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
hehehe nie potrafię inaczej napisać jak: " ja Pepsi-Colę!!!!"

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Wto 08 Lip, 2008 23:34 ]
Nie wolno brzydko pisać! :patrzy:
08-07-2008 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Daniela napisał(a):Większośc "chorych" pedofili etc doznałoby cudownego uzdrowienia w kilka sekund. Być może nie szerzyło sie tyle zła.
Jak poznasz takiowych, to im to powiedz. Ale w leczeniu się , ważne jest aby człowiek nie definiowa siebie jako DDA, czy te pedofil itd, bo wtedy nic nie zrobi. Jak będzie otwarty na zmianę, ale nie poprzez tłumienie dojdzie do pełnego uzdrowienia albo do złagodzenia.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
09-07-2008 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Rachel napisał(a):Jak poznasz takiowych, to im to powiedz.
usłyszę o takowych o ile prawo się zmieni, ale na to się nie zanosi
09-07-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów