Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycięła rywalce dziecko z brzucha..
Autor Wiadomość
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Wycięła rywalce dziecko z brzucha..
Ta okrutna zbrodnia wstrząsnęła całą Kostaryką. Sandra Monge postanowiła zemścić się na kobiecie, która odbiła jej kochanka. Zaatakowała ciężarną 22-latkę nożem, rozcięła jej brzuch i wyrwała z niego noworodka - pisze "Super Express".

Zdarzenie to miało miejsce w miasteczku Getsemani. Kobiety były sąsiadkami. Wszystko zmieniło się, gdy Cinthia rozkochała w sobie kochanka Sandry. Otumaniona zazdrością Sandra stwierdziła, że nienarodzone jeszcze dziecko jej byłego narzeczonego i 22-letniej Cinthii powinno należeć właśnie do niej czytamy w "Super Expressie".

Kobieta wyciągnęła więc swoją sąsiadkę , która była w 8-miesiącu ciąży, z domu. Zaproponowała, że zrobi jej nową fryzurę. Kobieta zgodziła się ochoczo... i właśnie wtedy zaatakowała ją nożem. Kiedy zabiła kobietę, rozcięła jej brzuch i wyrwała z niego noworodka - donosi "Super Express". Niestety, maleńki chłopczyk zmarł jeszcze zanim pojawił się na świecie. Smutny

Potworna zbrodnia szybko wyszła na jaw, a policja nie miała problemów z identyfikacją zabójczyni. Kostarykański sąd uznał Sandrę Monge za winną podwójnego morderstwa i skazał na 35 lat więzienia.

Co się dzieje na tym świecie?! Chciałabym napisać, że schodzi na psy, ale te zwierzaczki zachowują się lepiej niż niektórzy ludzie.. :roll:

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
27-06-2008 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Gosia napisał(a):Super Express".
Ta gazeta to wielkie nieporozumienie. Tak samo jak w Fakt, które potrafią umieścić nie - prawdziwe informację.
Mogłabyś zapodać jakieś bardziej wiarygodne źródło ?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-06-2008 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Poszukaj w necie - prawie na każdym portalu znalazłam o tym. Radio również o tym mówiło. Fakt jest faktem - kolejna tragedia..

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
27-06-2008 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Gosia napisał(a):Poszukaj w necie - prawie na każdym portalu znalazłam o tym.
:shock: poważnie ?
Bo ja tylko na o2, która skopiowała informacje z "Super Express-u".
Pisałam do jednego radia i tam o niczym nie wiedzą. A to ciekawe...
Czy byś mogła sama zapodać, skąd wziełaś informację?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-06-2008 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #5
 
Cytat:u licha
...jak często nie zwracamy uwagi na to, o czym w zasadzie mówimy... Szczęśliwy
Naprawdę odsyłasz Rachelę do szatana [złego demona lasu wg 'mitologii' słowiańskiej]? Oczko

Rachel ma rację, jedyne miejsca w polskim internecie, gdzie wspomniano o Sandrze Monge to portal Super Expressu i równie wątpliwy portal o2, który jedynie z SE zrobił przedruk.
Poszukajmy jednak poza polskimi portalami...
http://american-european.net/blogs/2008/02/ - siódmy post od góry. A więc jednak sytuacja miała miejsce.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
27-06-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
omyk napisał(a):http://american-european.net/blogs/2008/02/ - siódmy post od góry. A więc jednak sytuacja miała miejsce.
Omyk, czy byś mogła mi to przetłumaczyć , bo ja nie znać tegoż języka Smutny

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-06-2008 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Annnika, proszę
Cytat:Stiff Sentences in a Heinous Crime
Wednesday, February 27th, 2008
by Rod Hughes
A mother, 42 years old, and her 26-year-old daughter drew stiff sentences in one of the country’s most gruesome crimes in recent memory— the stabbing murder of a 22-year-old pregnant woman and the forcible extraction of her eight month fetus. Sandra Monge was sentenced to the maximum 35 […]

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-06-2008 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
 
Cytat:Matka, 42 lata, i jej 26-letnia córka otrzymały wyroki skazujące za jedno z najmakabryczniejszych przestępstw, jakie pamięta się w kraju - zadźganie 22-letniej kobiety w ciąży oraz usunięcie siłą jej 8-miesięcznego płodu. Sandra Monge została skazana na maksymalną karę35 lat.

Skoro zapadł wyrok to było jakiś czas temu.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-06-2008 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
A Super Exspres jakoś nic nie wspominał o matce, która miała wspomagać córkę w dokonaniu tegoż czynu.
Annnika napisał(a):Skoro zapadł wyrok to było jakiś czas temu.
Ale niedawno pojawiła się notka w Polsce, i będzie jakby to miało miejsce wczoraj.

Pod wpływem emocji i jeśli człowiek nie wychowa swych emocji, to jest zdolny do wszystkiego.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-06-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
](*,) co się dzieje na tym świecie kumam zazdrość ale czemu zabijać niewinne istoty kórcze to zależało od facet on chyba wbrał tą którą kochał no nie??

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
29-06-2008 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
To akurat duszyczko najmniej ważny wątek. Cała sprawa rozbija się wg mnie o kwestię jakiejś złości lub zazdrości. Oczywiście, kiedy idzie o treść doniesień prasowych. Natomiast sam fakt takich wydarzeń notowanych SE jest prosty w interpretacji: jak nie masz co pisać, pisz byle co.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-06-2008 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Zbrodnia do jakiej doszło pokazuje naocznie, co może uczynić z człowieka zazdrość połączona z gniewem. To najdramatyczniejsza zbrodnia w skali świata po obozach koncentracyjnych. Oby nigdy nie doszło do podobnego dramatu. Oto jak Szatan może opanować ludzki umysł.

Niech ofiary tej tragedii spoczywają w pokoju. R.I.P. (***)
04-07-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
Polonium napisał(a):To najdramatyczniejsza zbrodnia w skali świata po obozach koncentracyjnych.

Nie każdy by się zgodził. Myślę, że ludobójstwa to większa skala. Co nie umniejsza ohydy czynu.

Polonium napisał(a):Oto jak Szatan może opanować ludzki umysł.

Na mój gust to była choroba.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-07-2008 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Annika napisała :
Cytat:Na mój gust to była choroba.

Masz na myśli rodzaj psychopatii ? No nie wiem. Dzisiejszy świat robi wszystko, by tylko nie użyć słowa Szatan. Grzech jest zbyt poważny, by ograniczona poczytalność mogła go usprawiedliwić. Dodam, że grzech był planowany.
04-07-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów