Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REKOLEKCJE - aktywna forma rozwoju wiary czy przeżytek?
Autor Wiadomość
Divine Will Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #1
REKOLEKCJE - aktywna forma rozwoju wiary czy przeżytek?
Jak ma rozwijac się nasza wiara bez czynnego udziału w zyciu Koscioła?
W domu? w czterech ścianach? REKOLEKCJE to coś co pomaga czy tylko strata czasu? Jak sądzicie


PRZESYŁAM DALEJ BO UWAŻAM, ŻE WARTO:



"Drodzy przyjaciele,


Piszemy do Was w imieniu
Międzynarodowej Społeczności Katolików - Charyzmatycy.pl

List ten jest zaproszeniem do udziału w największej Konferencji Charyzmatycznej tego roku!



W dniach 21-28 lipca odbędzie się seria spotkań w trzech miastach Polski;
Gdańsk, Kraków oraz Warszawa to miejsca w których ks.John Bashobora, charyzmatyk z Ugandy, będzie głosił Ewangelie, a także posługiwał modlitwą o uzdrowienie oraz uwolnienie.
O.John Bashobora, główny posługujący podczas tych rekolekcji to potężnie
namaszczony kapłan z Afryki za pośrednictwem którego Bóg wskrzesił już 8 osób!




Wśród głoszących będą także:

o.Aleksander Posacki - jezuita - filozof, teolog, badacz prądów duchowych i sekt, znawca historii mistyki, demonologii oraz problematyki okultyzmu i ezoteryzmu.

ks.Andrzej Trojanowski - chrystusowiec- absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Katolickiego Instytutu w Paryżu. Był duszpasterzem akademickim w sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, a od kilku lat jest jednym z egzorcystów w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Ksiądz Andrzej buduje pierwszy w Polsce Ośrodek Pomocy Duchowej ,,Oaza Maryi Królowej Światłości" dla osób potrzebujących uwolnienia.

ks.Andrzej Zwoliński - kierownik Katedry Katolickiej Nauki Społecznej w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, autor licznych wykładów, artykułów i książek. Specjalista w dziedzinie Sekt.

Podczas konferencji swoje świadectwa powiedzą także byli okultyści oraz osoby uwolnione!



W 2007 roku, odbyło się pierwsze polskie spotkanie z ks.Johnem. Miało ono miejsce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i zostało objęte patronatem Jego Eminencji Kardynała Stanisława Dziwisza.Po krakowskim spotkaniu wiele osób złożyło juz świadectwa uzdrowień po
modlitwie wstawienniczej z o.Johnem! Ogromne owoce pierwszej wizyty o.Johna w Polsce skłoniły nas do organizacji kolejnych spotkań w Europie.

Na konferencjach w Polsce, oprócz wygłoszenia nauczań ten pokorny kapłan
będzie także posługiwał charyzmatami którymi został obdarzony przez Boga.

Szczegółowe informacje na temat programu, rejestracji oraz dojazdu i noclegów znajdziecie na stronie:

www.charyzmatycy.pl


Nie chcemy abyście odebrali nasz list jako zwykłą reklamę kolejnych rekolekcji. Prawdziwie wierzymy ze te spotkania nie będą kolejnym powszednim spotkaniem - wierzymy w to ze Bóg będzie dotykał ludzkich serc z ogromną Mocą ! Wierzymy także w to, że zwykły e-mail, zwykły sms może sprawić, ze ktoś da sobie na zmianę swojego życia, da sobie szanse na oddanie się Panu!




My zaczęliśmy swoje życie z Bogiem dzięki temu , że ktoś "wcisnął" nam ulotkę informującą o podobnym spotkaniu...



Dlatego zapraszamy Was do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i prosimy o przesłanie tego zaproszenia wszystkim znajomym!



Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr. tel:


0 695 950 993


lub adres e-mail:

redakcja@charyzmatycy.pl


ORGANIZATORZY:

Międzynarodowa Społeczność
Charyzmatycy.pl ,


Szkoła Nowej Ewangelizacji
GDAŃSK ,
http://www.snegdansk.pl ,


Koordynacja Odnowy Charyzmatycznej
Archidiecezji Krakowskiej ,


Pozdrawiamy w Panu!

Redakcja serwisu Charyzmatycy.pl "



Kto się wybiera?
29-06-2008 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Po tym jak identyczne PW dostałam już 3 razy na każdym forum zaczynam mieć awersję do dzieła :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-06-2008 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Divine Will Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja dostałem raz i odpowiadam na prośbe bo myślę że to niesamowite... Uśmiech
29-06-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charyzmatyczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Pozdrawiam i zapraszam rowniez!
Bardzo sie ciesze, ze zareagowales na moja prosbe i dzieki!Uśmiech
Super, ze mozemy wspolnie ewangelizowac w rozny sposob, by dac szanse Panu Bogu by dotykal nas w sposob jaki On wybierzeUśmiech

Mysle, ze warto - mimo iz czasem myslimy ze ktos moglby zignorowac takiego maila/prosbe/info - rozsylac do ludzi, poniewaz moze akurat na ta jedna osobe Bog czeka by mogl zadzialac w jej zyciu przez Slowa przykladowo kaplano ktrzy beda poslugiwac na KonferencjiUśmiech

Buduje mnie bardzo, gdy otrzymujemy listy w ktorych ludzie pisza z radoscia i oczekiwanie, ze bedzie to spotkanie i beda mogli doswiadczyc czegos nowego, czegos Bozego...

Pozdrawiam w Panu!!!

Dzieki!
29-06-2008 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Divine Will Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
To ja dziękuję za przesłanie i do zobaczenia!
pa!
29-06-2008 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charyzmatyczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Annnika napisał(a):Po tym jak identyczne PW dostałam już 3 razy na każdym forum zaczynam mieć awersję do dzieła :/

Coz Annnika... maile sa rozsylane na wielu stronach i nie latwo jest zapamietac czy ktos jest na jednym forum czy na dziesieciu przy tak duzej ilosci adresowUśmiech
29-06-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Divine Will Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja sie cieszę, że dostałem, dziękuje jeszcze raz za to i gratuluje wytrwałości w pracy!

Żegnam się... Dobrej nocy!
29-06-2008 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
A ja jak czytam
"O.John Bashobora, główny posługujący podczas tych rekolekcji to potężnie
namaszczony
kapłan z Afryki za pośrednictwem którego Bóg wskrzesił już 8 osób!"

to mi się lampki alarmowe zapalają i przypomina mi się niesławnej pamięci film "nawrócone miasta".
Lista INNYCH mówców rodzi zaufanie, ale ciekaw jestem czy wiedzą w co weszli...

Aha , w zeszłym roku o.John posługiwał na "strumieniach miłosierdzia" w Krakowie i pisali:
Niezwykłą rzeczą, jaka się wydarzyła dzisiejszego popołudnia jest to, że ludzie słyszeli go potwierdzającego, że miały miejsce pewnego rodzaju uzdrowienia a nawet powstania z martwych. Nie powinniśmy być tym zdziwieni, ponieważ Jezus powiedział: uzdrawiajcie chorych i wskrzeszajcie umarłych. Któż to robi? Przecież powinno to być robione przez cały czas przez Kościół. I było to robione przez wielu wielkich świętych. Jego własny biskup potwierdza 27 przypadków wskrzeszeń, a lokalna społeczność twierdzi, że było tych przypadków znacznie więcej niż 40

Nie rozumiem - albo jeszcze ktoś inny robił te wskrzeszenia i o.John je "potwierdzał" albo ich ubyło od zeszłego roku...

Nie wiem, być może wszystko jest OK, a tylko nasze środowiska charyzmatyczne trochę małpują sposób bycia i reklamy "kaznodziei telewizyjnych", zwłaszcza że ów ksiądz jest w Polsce już nie pierwszy raz, ponoć na zaproszenie szacownych osób ( w tym m.in. kard. Dziwisza).

pozdrawiam
Marek
30-06-2008 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Divine Will Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nie chce być niemiły Marku ale nie czytasz dokładnie albo nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi... Czym innym są wskrzeszanie w diecezji biskupa gdzie o.John pracuje a czym innym wskrzeszenia jakie Bóg dokonał za pośrednictwem o.Johna.

Co wiecej, przypadków wskrzeszeń jest naprawdę sporo ostatnio nie tylko w Ugandzie.Zaciekawiło mnie to no i odnalazłem wiele informacji na ten temat (poważnych).
California Outpouring, Ruanda, itd.

Ja widziałem i słyszałem na własne uszy jak o.John w obecności 5000 ludzi daj świadectwo tych 8 wskrzeszeń. Ty też możesz to zobaczyć i usłyszeń bo to świadectwo - nagranie video jest zamieszczone na stronie http://www.charyzmatycy.pl (chodzi dokładnie o ostatnie 2 minuty tego nagrania).
30-06-2008 06:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #10
 
Marku, dlaczego od razu negować?
Pojedź najpierw i zobacz. Szczególnie, że - jak piszesz - znane nam nazwiska to osoby szacowne i godne zaufania. W gdańsku organizuje SNE - Gdańsk. Jestem jak najbardziej ZA i kombinuję jak tu pojechać Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
30-06-2008 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja nie neguję - ja mam poważne wątpliwości.
Być może zajrzę.

pozdrawiam
Marek
30-06-2008 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
werkaczerwinska Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
yhm.. byłam raz na rekolekcjach.. i wiem, że pojadę kolejny raz.. to jest cos niesamowitego..coś co każdy z nas powinien przeżyc chociaz raz... Uśmiech <jupi> tego sie nie da opisac slowami .. to taki czas... w ktorym mozna sie wycszyc.. skupic w samotnosci.. ale takze porozmawiac z innymi .. na takie tematy z ktorymi mamy problem... i ktore nas trapią... Smutny Smutny ale co ... Duży uśmiech kocham was .. za to ze jestescie... i kocham .. osoby z rekolekcji :* :* :* :* :* :*

"?ycie jest pi?kne, kiedy ?y? si? umie, gdy jedno serce.... drugie rozumie"

Kocham ten tekst :**
19-07-2008 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów