Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wszystkiego dobrego :)
Autor Wiadomość
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1
wszystkiego dobrego :)
Thx za wszystkie miłe PW jakie do tej pory dostawałam i ogólnie za całą dobroć :*
Piszę ten post, bo może ktoś, kiedyś zastanowi sie dlaczego mnie tu już nie ma - mam po prostu serdecznie dość tego, że Polonium wciąż robi z siebie kozła ofiarnego. Nie potrafi znieść krytyki. Trudno - różni są ludzie.


Pozostawiam Go w Jego żywiole - siej sobie Polonium swoją cywilizację Miości - rób co chcesz.

I na przyszłość - Polonium - nie oceniaj kogoś, gdy go nie znasz. Nie wiesz co myslę, więc ... I zajmij sie wreszcie sobą, bo piszesz ciągle o Miłości, o pokoju itp. a swoim postępowaniem pokazujesz co innego.

I wiesz co? "Sorry, ale nie zastosowałaś właściwych słów, bo nazwałaś mnie "katem i mordercą", a jesteś ochrzczona w wierze katolickiej. Jednak pomimo tego faktu i te słowa Tobie wybaczam. Jeśli zechcesz to i przeprosiny za tego typu zwrot też nie zaszkodzą, a jeszcze wydasz o sobie przy okazji dobre świadectwo. Kto inny mógłby jednak tego nie wybaczyć." - wsadź sobie w ... buty!

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
09-07-2008 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Bez sensu, Gosiu. Przecież ci nie ubędzie nic, jeśli POlonium sobie poćwiczy to, co robi.
Ja już nawet nie widzę sensu wlepiania mu ostrzeżeń, bo to dla mnie strasznie dziecinne wszystko.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-07-2008 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Tak Księże Kochany.. To jest tylko forum. Tylko, że ja tez mam pewną wytrzymałość.

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
09-07-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Każdy z nas ją ma i pewnie każdemu czasem ona puszcza. Jest funkcja ignorowania postów userów, załącz ją sobie w przypadku Sebastiana i po bólu, prawda?\

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-07-2008 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dzięki - ma Ksiądz u mnie jak w banku Zdrowaśkę Duży uśmiech

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
09-07-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów