Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Francja płonie, czyli co się z tego wykluje
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Bo nie zabrzmiało to dla mnie jako tekst łamiący regulamin. Jeśli łamał, moje przeoczenie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-01-2006 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Lewiatan napisał(a):dlaczego Zygmunt, niedostał ostrzezenia przeciez obraził islamistow a to niejest chyba na tym forum dozwolone..

PSEŁDO KATOLIK który wielkie miloserdzie pokazuje najlepiej dac karabin mu to powystrzela islamistow. A spojz na katolikow w irlandi czy oni tez nie wysadzali??

Lewitan

Nie wiem jak cie w zborze SJ ucza.Nie rozumiesz tematu.Nie obrazilem islamistow jako tych, ktorzy wioda cnotliwe zycie.Raczej napietnowalem ekstremistow na ktorych jest ogromna wina krwi by wspomniec wydarzenia z 11.IX.2001r w NY.Nie staraj sie tez mnie obrazac slowem pseudokatolik bo nie naleze do tych jak starasz sie sugerowac.

Co do katolikow w Irlandi...Bog odda kazdemu zgodnie z zasluga.My tymczasem zwracajmy uwage na siebie i robmy wszystko aby Pan pozwolil wejsc do radosci nieba.

semper_malus napisał(a):Zapytać nie można?

Nie nbalezy to do tematu semper.

Lewiatan napisał(a):Moniczka zapytaj tomak ptaka o co mi chodzi bo on zmienil post zygmuta i usunoł z niego to co było obrazlie i niezgodne z regulaminem.
offca zastanawia mnie jedno odpisywalas na ten post i niezareagowalas a jestes przeciesz moderatorem. ??

Twoja donosicielska postawa jest niewatpliwie niemila Smutny Smutny
Musza was tego uczyc w zborze.Nie ladnie Smutny

Wszystkich pozdrawia Zygmunt Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
19-01-2006 01:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Zygmunt napisał(a):Nie wiem jak cie w zborze SJ ucza.


Możesz wijaśnić co to jest zbór SJ . Bo niechciałbym pochopnie wypowiadać się w temacie twojej wypowiedzi :-k

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
19-01-2006 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
zbór SJ? Może zbór Świadków Jehowy? :-k

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-01-2006 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ja tez niewiem co to jest tez zbor SJ i jesli sa to swiadkowie jechowych to nietrafiles. przez prawie cale moje zycie uczyl mnie zbor do ktorego ty nalezysz i od pewnego czasu ucze sie sam odchodzac od zaklamania i obludy (chodzi mi o ksiezy) zmienilem takze swoj poglad na Boga.
A co do donosicielskiej postawy wiesz czemu w polsce jest tyle przestepst bo ludzie boja sie donosic a jest to spatkobierstwo solidarnosci donososz jestes fuj boimy sie donosic zeby nas nik nienazwal donosicielami. A ja mam to w dupie czy ty mnie nazwiesz donosiciel czy jakos inaczej ja wimem swoje ty wiesz swoje i koniec.

A jeszcze jedno czemu wazasz ze jestem swiadkiem jechowy (bo oto ci chyba chodzi) a moze chciales mnie urazic albo co. A pozatym nawet jak bym był w tym zborze SJ to bym byl gorszy od Ciebie
19-01-2006 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Szatan też wierzy w Boga i co z tego? :krzywy: Książa niczego nie ograniczają Lewiatan. Oni po prostu nauczają tego, co Jezus przekazał. Oczywiście są wyjątki i jeśli na takie trafiłeś, to przykro mi.
Niemniej, wróćmy do Francji. Co Zygmuncie miałeś na myśli mówiac zbór SJ?
Poza tym nie trzeba się od razu unosić agresją do wszystkich islamistów, bo nie każdy jest terrorystą. Szacun im się należy za ich pobożność. Jak czas modlitwy, to rzucają wszystko i modlą się nawet na chodniku jak trzeba i mają w nosie co inni pomyślą. U katolików z tą modlitwą bywa cienko.

[ Dodano: Pią 20 Sty, 2006 ]
Na temat księży gadamy TUTAJ:

http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...c&start=60

I nie robić mi OFFtopu!!!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-01-2006 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wracając do Francji : czy nie jest tak, że owe problemy są związane nie tyle z wyznaniem emigrantów, ani nawet nie z ich pochodzeniem (a jak już to w sensie rozpowszechnienia w ich kraju pewnej niedobrej mentalności...) lecz raczej z postawą socjalną.
Popatrzmy na emigrantów z krajów arabskich i na emigrantów z Dalekiego Wschodu (powiedzmy Chin).
Chińczycy jak przyjeżdżają do jakiegokolwiek kraju (w tym do nas) to "zaiwaniają jak małe samochody". Nie ma sytuacji by leżeli i czekali na socjal - natychmiast biorą się za jakiś interes. Czasem te ich budy z odzieżą czy chińskim żarciem są okropne, czasem fajne - ale nie widziałem leniącego się Chińczyka.

Mam swoiste poglądy : uważam że powinna istnieć na świecie ogólna wolność przemieszczania się. Nie wpuszczanie np. przybyszy z Afryki (nierzadko z krajów gdzie jest głód lub afrykańska odmiana ludobójstwa) do bogatszych krajów przypomina nie zabieranie na morzu większej liczby rozbitków z wody do łodzi ratunkowej by było nam wygodnie.

Ale przy tym musi być jedna zasada - możesz pojechać do każdego kraju na świecie, ale nie domagaj się żadnych ulg, socjalu czy darmowego mieszkania. Przyjechałeś - pracuj.
"Kto nie chce pracować, niech też nie je!"/2 Tes 3,10b/
(żeby nie było nieporozumień - zaznaczam - nie "kto nie pracuje" ale "kto nie chce pracować")

A na razie to trochę tak wygląda że wysyłamy Afryce pomoc po to by przypadkiem oni nie przyjechali tutaj...

pozdrawiam
Marek
15-09-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów